Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jääs teed
#21
hents99 Kirjutas:Muidu ei kurdaks, aga toast/töökojast/poest autoni saamisega oli tükk tegemist. Icon_biggrin

Vot see on küll jumala tösi.. lumi on maas ja ei näe kus on jää Icon_lol
Vasta
#22
Kui olusid ei suuda hinnata ja ikka väga ebakindel tunne on, siis sooviksin küll, et kaasliikleja pigem vaiksemalt võtaks. Olen näinud, kuidas täiskasvanud meessoost isik sai shoki, kui auto tagumine ots hakkas libisema- ei olnud üldse meeldiv vaatepilt. Võib ainult ette kujutada, kuidas võiks käituda närviline naisterahvas, kelle kontrolli alt auto täielikult kadunud- ja seda just selle pärast, et ei oleks mingi traktorist või venija, vaid tegija tegija.

Jah, ok, olen ise ka vandunud, kui ees pidurdas naisterahvas keset mäge plokki- ise venisin elueest järgi ja proovisin mitte seisma jääda- muidu oleks mäe peal jokk minuga. Kuid no ei ole mingi võidusõit liikluses- kui ei tunneta, võta parem vaiksemalt.
Vasta
#23
Jajah- see oli šovinistliku tõnu arvamus, kuidas asjad käivad. Mis sellest, et ma kirjutasin ühe reaalse kogemuse, kuidas sõitis meesterahavas ja lisasin sellele oma arvamuse, kuidas naised sõidaks sellises olukorras.
Vasta
#24
soola oskavad kuhjaga teedele laiali laotada, aga millegi pärast ei taha keegi pärast seda pläga ära koristada
Vasta
#25
lume lörtsi ära korjata ?
Vasta
#26
See plöga kõige ohtlikum ongi, sest vahepeal on selle sees sõites auto juhitav nagu talvel ikka, aga vahel keera kuidas tahad aga kisub ikka otse või äärekivide poole...

Lamelle ma enam ei osta igatahes, olen veendunud et Mercedes-Benz+tagavedu pole väga lamelli teema... nael etem vist siiski.
Vasta
#27
voodoo Kirjutas:...lamelle ma enam ei osta igatahes, olen veendunud et Mercedes-Benz+tagavedu pole väga lamelli teema... nael etem vist siiski.

Nael etem lumeplögas? Eusa_doh
Vasta
#28
essu77 Kirjutas:
voodoo Kirjutas:...lamelle ma enam ei osta igatahes, olen veendunud et Mercedes-Benz+tagavedu pole väga lamelli teema... nael etem vist siiski.

Nael etem lumeplögas? Eusa_doh

ei, plögas pole suurt vahet aga üleüldiselt tundub mulle, et tagavedu + nael on etem.
Vasta
#29
Ma ise jõudsin ka samale järeldusele, et tagavedu vajab naela....korralikku naela. Järgmine hooaeg kindlasti tutikad rehvid, ei hakka kasutatud kraamiga jamama.
Vasta
#30
Ja kui on taas tavaoludest veidi erninevam ilmastikuolu teedel (samas mitte ebatabaline Eesti kliimas) jõuame me veidi talvisest ilmastikuoludest pajatades, lamell -ja naelrehvi valiku heade ja halbade omaduste võrdlusteni välja...
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin
Vasta
#31
essu77 Kirjutas:Ja kui on taas tavaoludest veidi erninevam ilmastikuolu teedel (samas mitte ebatabaline Eesti kliimas) jõuame me veidi talvisest ilmastikuoludest pajatades, lamell -ja naelrehvi valiku heade ja halbade omaduste võrdlusteni välja...
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin

like always...Smirk
Vasta
#32
HotPapa Kirjutas:Ma ise jõudsin ka samale järeldusele, et tagavedu vajab naela....korralikku naela. Järgmine hooaeg kindlasti tutikad rehvid, ei hakka kasutatud kraamiga jamama.

Ma ei tea nüüd, pole vahet tundnud ja jätkan lamelliga. Eile oli ju vabsee lamelli ilm. Maitse asi.
Vasta
#33
liisel Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Jajah- see oli šovinistliku tõnu arvamus, kuidas asjad käivad. Mis sellest, et ma kirjutasin ühe reaalse kogemuse, kuidas sõitis meesterahavas ja lisasin sellele oma arvamuse, kuidas naised sõidaks sellises olukorras.

Täna üks audi oli kraavis. Jah ja seal oli naisterahvas roolis. Aga ikkagi ma arvan (ja on ka kogemusi), et meesterahvad eksivad ka ja mitte vähe, ainult et neile on see andeks antav.... Naistele näidatakse paraku kohe näpuga.

Enda jutuga mõtlesin just seda tegelikult, et kui naine eksib liikluses, on see andestatav, kui eksib mees, ei ole see enam nii kergelt andetatav. Miks üleüldse kellelegi näpuga näidata? Liiklust sellega ei paranda, samuti ei paranda ka enda enesetunnet- ehk selgitad?

Vahepeal tundub lihtsalt, et liiklusreeglid ongi välja mõeldud meeste loogikat silmas pidades- miks muidu tunduvad endale väga elementaarsena asjad, millest naised liikluses aru ei saa? Mina ei ole selles süüdi! Kuid selle-eest on naised reeglina väga alalhoidlikud liikluses- ja seda näitab ka statistika.
Vasta
#34
talvel on parim ikka lamell+kepikast+esivedu. Badgrin

aga vana tõde: naine roolis, auto kraavis. Badgrin

eilseid avariisid meediast jälgides tundusid hädalistel väga viletsad talvekad või üldse nende puudumine...
Vasta
#35
liisel Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
liisel Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Jajah- see oli šovinistliku tõnu arvamus, kuidas asjad käivad. Mis sellest, et ma kirjutasin ühe reaalse kogemuse, kuidas sõitis meesterahavas ja lisasin sellele oma arvamuse, kuidas naised sõidaks sellises olukorras.

Täna üks audi oli kraavis. Jah ja seal oli naisterahvas roolis. Aga ikkagi ma arvan (ja on ka kogemusi), et meesterahvad eksivad ka ja mitte vähe, ainult et neile on see andeks antav.... Naistele näidatakse paraku kohe näpuga.

Enda jutuga mõtlesin just seda tegelikult, et kui naine eksib liikluses, on see andestatav, kui eksib mees, ei ole see enam nii kergelt andetatav. Miks üleüldse kellelegi näpuga näidata? Liiklust sellega ei paranda, samuti ei paranda ka enda enesetunnet- ehk selgitad?

Vahepeal tundub lihtsalt, et liiklusreeglid ongi välja mõeldud meeste loogikat silmas pidades- miks muidu tunduvad endale väga elementaarsena asjad, millest naised liikluses aru ei saa? Mina ei ole selles süüdi! Kuid selle-eest on naised reeglina väga alalhoidlikud liikluses- ja seda näitab ka statistika.

Selgitad äkki lähemalt milline osa liiklusest on naistele arusaamatu?

Üldiselt ma ei arva, et eksimused liikluses väga andeks antavad oleksid. Sõltub eksimusastmest kah muidugi.

Hmm ma ei tea, et ma otseselt näpuga oleks kellelegi näidanud Icon_biggrin  a ju siis nii tundus Icon_smile

Michelle Mouton for the next century Eusa_pray
Vasta
#36
liisel Kirjutas:Icon_evil Icon_evil olgu olgu annan alla...
ja kõik mehed on sead...Badgrin
Vasta
#37
Hullem ei ole mitte puudulik sõiduoskus vaid kui enda veast aru ei saada...kehtib nii naiste kui meeste kohta.
Vasta
#38
Eile näitas just televiisoris, et mingid uue aja rehvid on sellised, mille kuludes tuleb välja uus muster. Ehk siis, mida enam rehv kulub, seda paremaks ta läheb.

Kaugel siis ka sellised rehvid on, millest puldiga naelad välja tulevad!? Või on sellisedki juba olemas?
Vasta
#39
Naiste reaktsioon ohtlikes olukordades on lihtsalt minu arust natuke teistsugusem. Käed silme ette - rool lahti ja kiljume... ma ka ei üldista, lihtsalt alles paar päeva tagasi oli selline situatsioon. Muide - süüdi olin mina. (midagi ei juhtunud, aga näha oli, et ta kontrolli täiesti kaotas ja kus kurat põrutas - õnneks mitte kellegile otsa ega midagi)
Vasta
#40
Minu ema sõidab väga hästi- kohe väga hästi. Aga umbes 1x päevas teeb midagi täiesti mõistetamatut, millest ma aru ei saa. Nii palju, kui ma temaga siis sõitnud olen. Mu eelmine tüdruk põrutas parklas emotsioonideta lexusele tagant sisse- ja seda manööverdades ning siis, kui ta oli esimest korda roolis peale lubade saamist- ei saa reaalselt mingit autotunnetust ollagi. Praegune naine sõidab väga hästi- kergelt paremale tee äärde on paar korda vajunud, kuid muidu sõidab väga hästi. Istusin autos, kui sõbranna pidurdas rattad plokki, kui ummik järsku ette tekkis- enne seda tegeles autoroolis kõige muuga, kui autoga sõitmisega. Üks teine sõbranna sõitis emotsioonideta tanklas ühe väikeauto tagaosa sodiks, kuna ei märganud "väikest" posti auto taga. Ja siis veel üks sõbranna keeras enda sugulase auto katusele, kui oli samuti esimest korda roolis, peale lubade saamist.

Sõpradest niipalju, et üks keeras auto katusele maanteel, kui kaldus tee ääres olnud lumevalli ja teine sõitis ringteel ühele sisse, kuna arvas, et jõuab.

Kui mõelda rahvusvahelise autospordi suhtes, siis naispilootidest tuleb kohe ette Danica Patric ja Michelle Mouton- ühtki nime ei meenu rohkem. Meestest...? Mitu nime?

See post läheb teemasse täpselt sama palju, kui eelmine.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  mööda Poola teed? Mike22 22 21,780 05-02-2013, 10:55 PM
Viimane postitus: janek126
Big Grin Mida teed järgmisena??? Kalev 22 9,719 11-01-2008, 03:48 PM
Viimane postitus: Sulo
  Auto teed!!! meego 2 3,054 08-04-2007, 05:39 PM
Viimane postitus: Reddog
  eestis ikka suht head teed... marek 2 2,815 01-10-2006, 10:57 PM
Viimane postitus: Werewolf



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne