Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mure 96a MERCEDES-BENZ C 230 T (immo?)
#1
Tervitusi.
Mure 96a MERCEDES-BENZ C 230 T
Sõidu ajal jäi seisma ja käima ei lähe, punane-roheline vilguvad peeglis.
Kütusepumpa järgi ei võta.(kui relee lühisesse ajada siis töötab)
Kas kellelgi oleks pakkuda immokomplekti koos võtme sees oleva kiibiga ja võibolla aju?
Või on veel mingeid võimalusi? Võtit on üks ja olen üritanud talle seda ka uuesti selgeks teha netis leitava õpetuste järgi, kuid tulutult.
Delphi diagnostikaga kahjuks autole ligi ei saanud.

Tänud!

PS! Loodan, et panin postituse õigesse kausta!
Vasta
#2
Ja ei saagi Delphiga võtmetele ligi saama. STAR ja pädev asjapulk seda opereerimas peavad olema.

AutoKeyService Tallinnas Madara tänaval aitab talutava hinnaga.

Või Silber (seda küll eeldusel, et autoga pole mingit valskust tehtud ja algupärane komplekt veel kehtib).

Kui on tahtmist ise pusida, siis meil on õige mitu teemat nii pulkvõtme kui SmartKey elustamisest. Paluks lahkesti lugeda ja järgi teha.
Vasta
#3
Kas on üldse kindel et võtmega on midagi halvasti, et seda nüüd vaja elustada oleks? Ma usun et võti on korras. Armatuuris seal spidoploki taga on 1must karp, pigem äki see vaja välja vahetada.
Ja kas saab üldse nii, et vahetad immoploki ja aju välja koos selle võtme sees oleva kivikesega? Ehk ei ole siis arvutitarka vaja? Smile
Ma olen siin foorumis kõvasti ringi tuhninud+välismaa omades. Kirjutangi selle pärast et oma mõistus juba kuivale jäänud.
Auto asub kesk eestis, seda nüüd Tallinna vedada... Ei tea kas on väärt.

Tänan vastuse eest ka!
Vasta
#4
Neid plokke ja ajusid jäädki välja vahetama.Pigem leia spetsialist, kes vea tuvastab. Mul oli sama jama, et suri sõidu aeg välja, infra tuled samuti jäid vilkuma. Viga oli süütelukus, oli küll flip key. Nii et võib see viga olla, aga ei tarvitse. Kui Tartu kandis, võin numbri anda.
Vasta
#5
(11-01-2019, 01:24 PM)nordrainbow Kirjutas: Neid plokke ja ajusid jäädki välja vahetama.Pigem leia spetsialist, kes vea tuvastab. Mul oli sama jama, et suri sõidu aeg välja, immotuled samuti jäid vilkuma. Viga oli süütelukus, oli küll flip key. Nii et võib see viga olla, aga ei tarvitse. Kui Tartu kandis, võin numbri anda.

Tartu kandis ei ole, kuid on küll lähemal kui Tallinn.
Mis viga täpsemalt süütelukus oli? Too immorõngas ja süütelukk tunduvad toimivat ilusti.
Vasta
#6
Juhul, kui sul on ikka flip, mitte smart key, siis siit ehk saad abi
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=35354
Hea tahtmise juures saad selle auto süütelukust juhtmetega ka käima, eeldusel muidugi, et immo töötab. Seal kõik klemmid nummerdatud, skeemid ja õpetused netis olemas...

Vasta
#7
(11-01-2019, 03:10 PM)nordrainbow Kirjutas: Juhul, kui sul on ikka flip, mitte smart key, siis siit ehk saad abi
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=35354
Hea tahtmise juures saad selle auto süütelukust juhtmetega ka käima, eeldusel muidugi, et immo töötab. Seal kõik klemmid nummerdatud, skeemid ja õpetused netis olemas...
Kindlasti proovin selle ära.
Kuid kas see sealt kuidagi on immoga seotud?
Võtmest ma autot käivitada saan, mootor ringi veab kuid käima ei taha minna.
Selle puhastuse teen kindlasti ära! Tänud.
Vasta
#8
(11-01-2019, 02:48 PM)Pikea Kirjutas: ...
Too immorõngas ja süütelukk tunduvad toimivat ilusti.

Mille alusel selline väide, kui punane ja roheline vaheldumisi vilguvad? See näitab, et immo on peal.

Meil on ju teema diagnostikapakkujatest. Vali mõni lähemal olev välja ja tudeerige, mille üle auto ise kurdab.

Niisama ehku peale pistikudi näppida või plokke vahetada on kasutu ajaraisk
Vasta
#9
Tere.
Autol oli kaitse läbi!(asukoht oli seal karbis, kus aju ja diagnostikapisik on)
Kontrollisin küll ennem, kuid oli nii katki et ainult multimeeter näitas, et katki on (silmaga nähtavalt oli terve, kui just väga pinksalt ei vaatanud)


Tänud kõigile vastajatele! =)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W204 lukustus mure tomm75 2 248 11-08-2023, 05:11 PM
Viimane postitus: tomm75
  w203 abs,bas,esp mure myokard 6 480 05-01-2023, 09:52 AM
Viimane postitus: Marksus
  CLS 320 (C219) mure janberg 3 1,009 28-11-2021, 07:05 PM
Viimane postitus: janberg
  MERCEDES-BENZ w204, keskluku puldi probleem. erkitiik 3 944 03-09-2021, 09:46 AM
Viimane postitus: v6sa
  MERCEDES-BENZ CLC 200 CDI panoraami päikesesirm. An4 0 466 16-08-2021, 11:36 AM
Viimane postitus: An4
  Mercedes-Benz w203 c270 CDI core 0 2,208 17-05-2017, 10:09 PM
Viimane postitus: core
  Mercedes-Benz W123 kupee arminkohlman 0 1,813 22-02-2017, 07:21 PM
Viimane postitus: arminkohlman
  W202 pidurite mure urraa 5 4,267 01-11-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: stihl
  Mercedes-Benz C 200 W203 Aleksandr 4 3,372 26-09-2016, 08:34 PM
Viimane postitus: Aleksandr
  Mure MB w202 Mersu1122 1 2,498 31-03-2016, 01:24 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne