Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
500 E , 92 a
#41
Sheik Kirjutas:kui leiad aega siis võiksid lisada pildid oma uutest tagatuledest.
Saaks näha kuda istuvad.

           
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#42
Natuke siis tehtud ja tegemata töödest ning järelmuljetest .
Nagu ma eelmistes postitustes mainisin ,ei olnud ma rahul 500 -se mootori töötemperatuuriga - et nagu kõrgeks pidasin :bigsmile: ...aga tuleb välja ,et antud mootorile on see normaalne ja hea (nii 95 kraadi stabiilselt ) niiet tuleb olla rahul . Miks ma sellega rahul polnud ?! ... aga seepärast ,et antud temperatuuril polnud õlisurveanduri näit märkimisväärne :biggergrin: kippus koguni päris 0 peale tyhikäigul Drive peal .. kehv loogika . Iseenesest mulle rääkisid nii Imre kui ka Andres ... andur peetis , no aga see oli teooria minu jaoks kuni ma lasin tõesti õlirõhu manuaalselt ära mõõta .Eelnevalt suutsin natuke mängida ka eri õlidega Valovoline poolsynt (10w40)sai mootoris sees olla miski 700 km ehk ...kui vahetasin välja selle Valvoline poolsyndi (10w60) vastu . Teadmiseks siis kõigile kes veel ei tea ... mida suurem viimane number seda paksem on õli äärmuslikes kuumades temp. reziimides . Ok ... mootor kenasti puhas seest värskete õlidega pestud :bigsmile: (mitte et ta ennem puhas polnud ...aga midagi positiivset peab ju õliraiskamises leidma :winkSmile
Ega see paks 10w60 midagi näidukiosutiga paremat ei teinud ...no äkki 2milli kõrgem näit kuumaga . Lõpuks leidsin aja minna mõõtma manuaalselt rõhku ..ja oligi nii ...kuumaga 1,6 atti/bar-i ..mis on igati korralik näit ... koheselt sai ka vahetatud õlirõhuandur mispeale on näidud armatuuris silmale meeldivad vaadata .
Mis siis veel ... nipet näpet ... piduriklotsid + kettad vahetatud (tagumised kettad siiski treitud kuna paksust oli piisavalt) .
Konditsioneer - kontrollitud ja täidetud . toimib OK
Roolinahk vahetatud OK
Tagaaknakardin kord käis yles-alla kord mitte - nyyd toimib kenasti
Generihma pinguti oli lihtsalt lahti - viskas korra isegi rihma maha ..nyyd on see ka kenasti kinni ja toimib OK.
Salongiventika kaks esimest astet kadusid yksvahe ära - sai lastud variaator ära vahetada . toimib OK
18" valuveljed olid enne käinud läbi Rootsi aukude ... võtsin ja lasin sirgeks ajada ... OK
Tellisin tegelikult autole terve ringi Clear tulesi ... ka esimesed ...midagi sarńast nagu Martinil ...kuid esituled on siiski klaasist ning toimiva pneumaatilise kõrgusreguleeringuga . (ma pole esitulesi ette pannud kuna mõtlen veel .. ei meeldi mulle need hõbedased prillid seal , vaatan)
Ah jaa ... kk töötab ok ...viisakas käiguvahetus ..isegi kohapeal ... tuleb ainult jalg tugevamini piduripeal hoida ... ning R-D vahel kolksu pole .
Tyypiline "viga" ...esipidurid hoiavad auto juba paigas kui tagapidurid mõtlevad veel ...mida tegema peaks kas hoidma või libistama :bigsmile:
...teha oleks vaja :
Sumpsil ühenduskoha "muff/tihend" tahaks vahetust ...ei lase läbi kuid pähja alt tuleb aegajalt tyhikäigul "tiginat"
Värviparandused endiselt päevakorras (ka uue tyybi tagaluuk on olemas)... ootame millal Mell saab vastu võtta :bigsmile: . Yhtteist veel ... esiklaasi võiks ka ära vahetada arvan .
Roolivõimu juurest leemendab ... nagu ikka ...:bigsmile:
Kui mskit tuleb meelde eks kirjutan lisaks .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#43
Käisin veidi mereääres eile ja tegin paar klõpsu autost Smirk


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta
#44
kenake
Vasta
#45
... nagu ma olen siin paarile huvilisele ka maha maininud otsustasin siis maha müüa oma 500E . Mitte , et müügiga paanika oleks  aga siiski äkki leiab see auto endale hea peremehe kes paneb ta talveks/ uue värvikihi alla (kas või osaliselt) ja hoiab teda ilusti kuivas garaazis Icon_smile . Põhjus miks müüa on teise (loe 190 2,5 16v) auto olemasolu ja soov sellega rohkem jännata . Kahte projekti ei tihka ma endale kyll jätta siis on mõlemad poolkõvad Icon_biggrin . Ja mis tõsi ... iga auto tahab sõitmist , mul kahju vaadata kui auto tahab rajale ..kuid ma võtan teise ja lähen sõitma ...
Vasta
#46
... ja läkski nii nagu enamus mu autodega , tuli tuhin ka see auto üle värvida . Seekord  valisin värviks midagi " uut " Icon_lolIcon_biggrin ... must lakialune ilma metallikuta Ninja
               
Vasta
#47
Kuldar Kirjutas:... ja läkski nii nagu enamus mu autodega , tuli tuhin ka see auto üle värvida . Seekord  valisin värviks midagi " uut " Icon_lolIcon_biggrin ... must lakialune ilma metallikuta Ninja


Heh, ma just siin hommikul vaatasin jäärajapilte ja mõtlesin, et Ohh, Martiini oma maasika maru korda teinud, aga sähh sulle kooki moosigaIcon_razz

Aga ega ilus värv on, mulle ilma metallicuta värvid meeldivadIcon_cool
Vasta
#48
Eks jah , auto on seda väärt et ta korda teha Icon_cool. Kevadel saab ka kenad veljed alla siis ... võib lausa kalendrigi jaoks pilti teha .
Indrek tegi ka mõned head võtted.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#49
10 punkti ka minu poolt.Väga kena ja algul ajasin suure kiiruga sama moodi sassi martiini omaga.
Vasta
#50
Ma ka mõtlesin, et kelle auto see veel on... Reg. nr. ei ajanud ka kokku...

ILUS!!!
Vasta
#51
Martiinil ju sinine...NodAga sellisel autol ei ole oluline värv, vaid auto ise.
Vasta
#52
mulle meeldis rohkem hõbeda värvi aga noh see on minu arvamus
Vasta
#53
Ilus ilus ilus

Täpselt sama teema- mõtlesin, et huvitav küll, kellel selline komm on- pole mingit juttu, ega midagi olnud Icon_lol

Ilma pärlata baas must on väga Thumbsup
Vasta
#54
eDiCk Kirjutas:mulle meeldis rohkem hõbeda värvi aga noh see on minu arvamus

Ka mina oleks värvi samaks jätnud.
Vasta
#55
mulle meeldib küll must tunduvalt rohkem, kui eelnev hall. Thumbsup

aga no see iluvõre...ei lähe mitte.
[Pilt: ee149517060c.jpg]

selline peaks olema:
[Pilt: grill-124-02.jpg]
Vasta
#56
mmmm, ootan juba suve, tahaks suvevelgedega seda näha.
Vasta
#57
Sõna oseses mõttes- ila tilgub kui vaatad.... (Oli au oma silmaga näha...) AAAH
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#58
T6nu Kirjutas:Ilus ilus ilus

Täpselt sama teema- mõtlesin, et huvitav küll, kellel selline komm on- pole mingit juttu, ega midagi olnud Icon_lol

Ilma pärlata baas must on väga Thumbsup
... juttu pole olnud seepärast ,et sain auto  alles paar päeva enne üritust kätte Smile .... enne tulemust pole ju põhjust eriti reklaamida Icon_biggrin
...tagaklaas veel vahetada  , mootoriruumi ja salongipuhastus vaja teha , mõned nipetnäpet sättimised veel ja ongi valmis kevadet kuulutama Rolleyes
Ja eks ma kirjutan veidi värvimisest kui sellisest ka , kui kedagi huvitama peaks . Omadest positiivsetest kogemustest selle firmaga mille tulemus siis nüüd hoovis seisab Icon_cool
... Suured Tänud Tunnustuste Eest Icon_redface
Vasta
#59
Indrek Kirjutas:mmmm, ootan juba suve, tahaks suvevelgedega seda näha.

       

Paar pilti siis suvevelgedeis autost Smile . Mingiaeg tahaks tõsisemaid pilte ka teha ,aga ehk jõuab veel .
Vasta
#60
Kuldar Kirjutas:
Indrek Kirjutas:mmmm, ootan juba suve, tahaks suvevelgedega seda näha.



Paar pilti siis suvevelgedeis autost Smile . Mingiaeg tahaks tõsisemaid pilte ka teha ,aga ehk jõuab veel .

MaasikasThumbsup
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu E 500 Limited W124 martiini 78 78,819 05-12-2012, 03:11 PM
Viimane postitus: martiini
Wink MB 500 SEL, 1992, W140 - Marten Marten 64 73,481 15-11-2012, 10:55 PM
Viimane postitus: Karl
  MB 500 SEL 1986a. W 126 boysel 3 5,185 17-10-2011, 08:37 AM
Viimane postitus: HotPapa
  500 SL, 1991, R129 R129 126 135,029 27-05-2011, 09:15 PM
Viimane postitus: R129
  MB 500 SE w140 '92 - soo soo 29 29,311 19-07-2010, 09:18 PM
Viimane postitus: Karl
  MB 500 SE, 1988´ W126 Rait 42 38,804 05-06-2010, 09:02 PM
Viimane postitus: Rait
  MB, 500 SEC, W126, 1992a - HotPapa HotPapa 94 68,689 25-02-2010, 08:30 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Minu  SL 500 merslane 3 4,059 03-06-2009, 05:11 PM
Viimane postitus: merslane
  ML 500 Pets77 3 4,195 29-11-2008, 04:54 PM
Viimane postitus: Pets77
  W 140    500 SEL 1992a. Karl 56 29,126 15-08-2008, 09:40 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne