Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur koristuspäev - 3 mai 2008
#21
renkju Kirjutas:Kuna ma siiski ju teile tundmatu nägu olen, siis oleks ju meeldivam, et saaks enne suvepäevi vähekegi suhted soojemaks ja ise siiski oleks valmis selle ettevõtmise ära tegema, ma usun.
Aga kuna mind jäi häirima see fakt, et grupp peaks olema 3-15 inimest, usun, et see arv, kes nõus tegutsema on, aksvab suuremaks kui 15 isikut Mercedes-Benz klubist?  Kas siis jagatakse meid omavahel veelgi ära?


Eks siis vaatame, kuidas saame, ehk saame ska suurema seltskonnaga kuskile korraga pugeda. Paneme igatahes sinu ka kirja
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#22
Olen teiega
Vasta
#23
Kas need ,kes haagistega platsis on,peavad pärast tunde või päevi prügila järjekorras olema?Või on mingi muu lahendus?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#24
Verrrdammt...jälle merel sel ajal...:demond:
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#25
Ja kas mul on haagisega tarvis tulla?
perpetum mobile
Vasta
#26
rauntz Kirjutas:Ja kas mul on haagisega tarvis tulla?

Kui võimalus siis jah, hiljem AMG ja haagisega teeme väikse võistluse ka klubiliste vahelConfusedilly:Confusedilly:
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#27
Kohal 1+1 ja kui vaja siis sebin haagise.
Vasta
#28
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Ja kas mul on haagisega tarvis tulla?

Kui võimalus siis jah, hiljem AMG ja haagisega teeme väikse võistluse ka klubiliste vahelConfusedilly:Confusedilly:

amg-ga siuke loll lugu, et haagisekonksu ei taheta paigaldada talle :lol:
tuleksin oma roostes 123-kubega.
perpetum mobile
Vasta
#29
Uurisin pisut kuidas haagisetega tulijad saavad prügist lahit ja skeem näeb välja järgmine:
- vabatahtlikud panevad prügi metsas kotti ja tõstavad treilerisse
- treilerijuht sõidab sellega keskmiselt 5 km kaugusel asuvasse nn lipujaama
- lipujaamas tõstetakse treiler tühjaks kas tee peale või kohal olevasse prügiautosse
- prügiauto viib prügi prügilasse

Seega, ei pea pärast 5 tundi prügila järjekorras seisma Smile
Vasta
#30
Mind võib siis haagisega kirja panna, kui alla 5 tunni passima peab Smile
perpetum mobile
Vasta
#31
Lisaksin veel 2.
Vasta
#32
keegi oled näind TTÜ peahoone juures vana Mercedes-Benz
peale kleebitud paar asja mis näitab et kuidas vaja prügiga tegeleda
Vasta
#33
Ma küll suur MB fänn- aga mul vana Patrol ja haagis olemas.
Võtan sellest osa.
Loodan et leian selle aja(suht kiire küll, aga õnneks oskan telefoni välja lülitada)
KUS PEAB OLEMA JA MIS KELL???????
Mul pätakas 7 kohta ja ma leian need kohtadele istjujad, kes hoolivad Eestist.
Niisiis Janek +5(1koht varuks,et ma ei valetaks)
Kuna kõik sinna TLN-a ümbrusse lähevad, siis ma oleks rohkem huvitatud Lõuna Osariikidest.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#34
Kas nüüd on juba hilja end lisada? Oleksin kah nõus osa võtma, aga kuna ise liigun hetkel ühistranspordiga, siis olex tore kui keegi olex nõus küüti pakkuma.

Kus kandis me koristama hakkame, kas Tallinna lähiümbruses?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#35
Werewolf Kirjutas:Kas nüüd on juba hilja end lisada? Oleksin kah nõus osa võtma, aga kuna ise liigun hetkel ühistranspordiga, siis olex tore kui keegi olex nõus küüti pakkuma.

Kus kandis me koristama hakkame, kas Tallinna lähiümbruses?


Panin kirja Kernu piirkonna, kuna se oli ainuke harjumaal, kuhu niipalju rahvast veel korraga pealel astakse. Võin sulle küüti küll pakkuda ja lisan su nimekirja.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#36
Naljakas,Mina lähen Kernu kanti võsa rämpsu korjama,aga teda ennast nimekirjas polegi!
Loodetavasti korraldab ta meile pärast üritust "grillfesti".
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#37
Lõoke Kirjutas:Naljakas,Mina lähen Kernu kanti võsa rämpsu korjama,aga teda ennast nimekirjas polegi!
Loodetavasti korraldab ta meile pärast üritust "grillfesti".

Üritus aus ning oli minu jaoks plaanitud pidada oma valla teede ümbruse koristamise tähe all. Minu jaoks oli oluline sellise ürituse puhul Kernu teede ümbrus puhtamaks saada. Kuna Kernut läbival suurel maanteel liigub piisavalt palju jobusid, kelle jama oma vallas üles korjata, siis ei arvestanud mõttega, et peaksin seda tegema kuskil mujal.

See, et aga Klubi üritus Kernus toimub on minu jaoks igati teretulnud nähtus, kuna nüüd on hea tahte üritus mõnusa seltskonnaga.

Nii, et kohtumiseni Kernus!

Ja grillimise mõte on täiesti teostatav, kui soovi on.
Vasta
#38
Tjah, kampaania korras tehtavad asjad ei kipu eriti vilja kandma. Pealegi - ega sodi loopivad idioodid sellest kampaaniast niikuinii õppust ei võta. Kahjuks.:mad:

Aga ehk võtavad järgmised põlvkonnad.:eureka:

Kernu kant pole väga hull, kuid Laitse ja Mõnuste võivad küll ärategemist vajada. Pole väga kursis, kuivõrd meie valla keskkonnapetsialist üritusest osa võtab, kuid loodetavasti ta seda teeb.

Olles ise maaomanik sealkandis, siis puudutab see prügiteema ikka üsna valusalt. Seni on meil küll vedanud ja pole erilisi prügilasusid oma maalt leidnud, kuid varasemal ajal mõni keenjus ikka utiliseeris prügi meie metsa alla.:mad::mad::mad: Parim nali olid prügikotid olmeprügiga selle sajandi algul. Ikka kohe korralik kärutäis. Õnneks sai need sujuvalt valla heakorrakampaania konteinerisse sokutatud.
Tuleb muidugi tunnistada, et igal kevadel saab maatüki vaiksemaid teeäärseid nurgakesi vähe tihemini kaemas käidud.Confusedilly:

Mis puudutab kirjapanemist, siis meid Estriga võib kirja panna. Kui on vaja, leiame ka haagise. Loomulikult koos autoga.

Üks tore nüanss veel: enamus inimesi on tegevad mitmes seltskonnas. Aga ära teha saavad nad vaid ühes...Confusedilly:

MB grillfestiga on nii, et lõkke leiame ja platsi kah. Grilliga on natuke pahasti, aga eks mingi kasti ikka leiame. Aga seda pärastpeo teemat arendame edasi järgmisel nädalal.
Vasta
#39
Kas on midagi konkreetset ka:kus kohast,kuhu,millal?Mis siis grillimisest arvatakse-kas teil pole autojuhte võtta?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#40
Nii töid teostame Kernu vallas, eeldatavasti laitse kandis, see veel selgumas. Grillimisega nii, et Taavi ja Esteri juures saame grillida, grilliasjad tulevad klubi poolt.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubi Suur perepäev 16. juuni indrek 0 5,050 21-03-2018, 01:12 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintballi mängima 27. mai indrek 1 3,359 16-05-2017, 07:09 PM
Viimane postitus: Randar
  Suur küsitlus, millele palume kindlasti vastata indrek 36 21,018 28-12-2016, 07:25 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintballi mängima 07. mai indrek 9 6,542 04-05-2016, 02:17 PM
Viimane postitus: indrek
  Suur Autode pildistamine 11. Oktoober indrek 8 8,735 21-09-2015, 11:41 AM
Viimane postitus: indrek
  Kevadgrill ja Bowling 09.mai indrek 39 30,387 11-05-2015, 02:09 PM
Viimane postitus: v6sa
  Verd loovutama Vol. 1 2008 (13.03.2008) indrek 23 14,312 30-04-2015, 05:47 PM
Viimane postitus: Heinar
  Suur Bowlinguturniir 27.10.2012 indrek 18 12,762 28-10-2012, 01:26 PM
Viimane postitus: indrek
  Suur Paintballilahing 28.04 indrek 10 12,658 27-04-2012, 08:06 AM
Viimane postitus: indrek
  IV Rahvusvaheline MB Kokkutulek. Kiiev. 22 - 24 mai 2010.a MaxTre 2 4,253 19-04-2010, 01:38 AM
Viimane postitus: MaxTre



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne