Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur koristuspäev - 3 mai 2008
#1
Tere kallis klubi ja mersurahvas.

Oma Mercedes-Benz heitgaasidega saastame Eestimaa loodust iga päev ja nii aastast aastasse. Kahjuks heitgaaside vastu me ei saa, küll aga saame muul viisil anda panuse puhtama Eestimaa nimel.

Kutsun siis kõiki huvilisi osa võtma suurest koristuskampaaniast Teeme ära ja aitame koos prahist vabaneda.

MIna olen minemas ja ootan ka teiste huviliste kaasatulemist. Annakas andis idee ja eelduste kohaselt ka tema kaasas.

Hiljemalt aprilli keskpaigaks võiks oma osalusest teada anda. Hiljem registreerin kõik korraga seal ära ja võiksime koos ühise koha valida, kus koristama hakkame.

Osavõtjad:

Indrek
Annakas
Madis
Karl +2
Rolz
Rauntz
Kuld
Väikemees
jaanmb
sm pelle
merslane
renkju
Lõoke +3
Edick
Andoh +3
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Ja veel: kelle autol veokonks ja haagise võimalus, andke teada. Pikk päev ei tohiks tulla, ennustatavalt ca 3-4 tundi. Seda pole ju palju meie parema ümbruse nimel.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Rauntz on 100% kohal. Esialgu üksi.
perpetum mobile
Vasta
#4
Kuna ATV mehed on ka minemas ning ise plaanisin ka atekaga minna siis ei teagi kumba nimekirja ennast lisada.Confusedilly:
Vasta
#5
kuld Kirjutas:Kuna ATV mehed on ka minemas ning ise plaanisin ka atekaga minna siis ei teagi kumba nimekirja ennast lisada.Confusedilly:

Kuidas sa ei tea kumba nimekirja?????????
Panin su nime kirja, tehtud! :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Haige sellel päeval :evil:

Tõsisemalt aga siis, püüan ka tulla aga mitte 100% kindlalt.Nii pikalt ei saa ma ette planeerida.
Vasta
#7
Tore üritus - nagu pihil käimine kirikus - üritan tulla - oma nooeusaegu andeks paluda.
Vasta
#8
Karl Kirjutas:
kuld Kirjutas:Kuna ATV mehed on ka minemas ning ise plaanisin ka atekaga minna siis ei teagi kumba nimekirja ennast lisada.Confusedilly:

Kuidas sa ei tea kumba nimekirja?????????
Panin su nime kirja, tehtud! :-)

Tänx Karl :bigsmile:
Vasta
#9
Kui olen Eestis siis tulen, katsun asjad omal igastahes nii sättida.
Turbo
Vasta
#10
Merslane siis ka palun panna nimkirja ja võin tulla Hiluxiga(konksuga) ja tiki -treileriga ja kui vaja võtan atv ka kaasa , et teispool tee kraavi käru vedada.Kas on nats teada ka kus kandis aktsioon toimub?
Vasta
#11
Pm. kõik, kes praegu kirjas on pärit Tallinna kandist ja te siis hakkate kuskil seal ette näidatud kohta looduspärasemks muutma, onje?
A nüüd kui mina, Tartlane tahaks teiega ühineda, siis tuleb mul lihtsalt teiega ühineda?Shy
Vasta
#12
Täpselt Smile
perpetum mobile
Vasta
#13
Mul haagisekonks ainult c123-l ja Nival. amg-le see võimalus paraku puudub kuid arvatavalt vist pole vahet, mis autoga sinna tullakse. Seega võib mind vajadusel koos subrjoonok haagisega kirja panna.
perpetum mobile
Vasta
#14
merslane Kirjutas:Merslane siis ka palun panna nimkirja ja võin tulla Hiluxiga(konksuga) ja tiki -treileriga ja kui vaja võtan atv ka kaasa , et teispool tee kraavi käru vedada.Kas on nats teada ka kus kandis aktsioon toimub?

Kui rahvas koos, siis ise valime - eesti prügi täis ju
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#15
renkju Kirjutas:Pm. kõik, kes praegu kirjas on pärit Tallinna kandist ja te siis hakkate kuskil seal ette näidatud kohta looduspärasemks muutma, onje?
A nüüd kui mina, Tartlane tahaks teiega ühineda, siis tuleb mul lihtsalt teiega ühineda?Shy

Või, ärgita Tartlasi osalem ja siis saate seal kandis kandis oma pundi kokku panna.
Vasta
#16
Annakas Kirjutas:
renkju Kirjutas:Pm. kõik, kes praegu kirjas on pärit Tallinna kandist ja te siis hakkate kuskil seal ette näidatud kohta looduspärasemks muutma, onje?
A nüüd kui mina, Tartlane tahaks teiega ühineda, siis tuleb mul lihtsalt teiega ühineda?Shy

Või, ärgita Tartlasi osalem ja siis saate seal kandis kandis oma pundi kokku panna.

Pange 4-5 inimest kokku ja tulge ühe autoga, odavam ja lõbusam sõita.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
No võiks ka ju Tartus midagi orgunnida, palju inimesi tuleks?
Elan Tartus, seega võiks minu jaoks Tartu puhtam olla kui TallinnConfusedilly:
Vasta
#18
HotPapa Kirjutas:No võiks ka ju Tartus midagi orgunnida, palju inimesi tuleks?
Elan Tartus, seega võiks minu jaoks Tartu puhtam olla kui TallinnConfusedilly:

Tegelikult jah, see üleriigiline ju.

www.teeme2008.ee
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#19
osalen oma külas, aga jõudu kõigile!
Vasta
#20
Kuna ma siiski ju teile tundmatu nägu olen, siis oleks ju meeldivam, et saaks enne suvepäevi vähekegi suhted soojemaks ja ise siiski oleks valmis selle ettevõtmise ära tegema, ma usun.
Aga kuna mind jäi häirima see fakt, et grupp peaks olema 3-15 inimest, usun, et see arv, kes nõus tegutsema on, aksvab suuremaks kui 15 isikut Mercedes-Benz klubist? Kas siis jagatakse meid omavahel veelgi ära?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubi Suur perepäev 16. juuni indrek 0 5,035 21-03-2018, 01:12 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintballi mängima 27. mai indrek 1 3,338 16-05-2017, 07:09 PM
Viimane postitus: Randar
  Suur küsitlus, millele palume kindlasti vastata indrek 36 20,762 28-12-2016, 07:25 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintballi mängima 07. mai indrek 9 6,480 04-05-2016, 02:17 PM
Viimane postitus: indrek
  Suur Autode pildistamine 11. Oktoober indrek 8 8,674 21-09-2015, 11:41 AM
Viimane postitus: indrek
  Kevadgrill ja Bowling 09.mai indrek 39 29,978 11-05-2015, 02:09 PM
Viimane postitus: v6sa
  Verd loovutama Vol. 1 2008 (13.03.2008) indrek 23 14,207 30-04-2015, 05:47 PM
Viimane postitus: Heinar
  Suur Bowlinguturniir 27.10.2012 indrek 18 12,642 28-10-2012, 01:26 PM
Viimane postitus: indrek
  Suur Paintballilahing 28.04 indrek 10 12,592 27-04-2012, 08:06 AM
Viimane postitus: indrek
  IV Rahvusvaheline MB Kokkutulek. Kiiev. 22 - 24 mai 2010.a MaxTre 2 4,235 19-04-2010, 01:38 AM
Viimane postitus: MaxTre



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne