Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
kas w124 viie käiguline diisli kast sobiks w123 diisli alla? mis muudatusi tegema peaks, kui üldse?
Vasta
Sidurikoda tuleks kahest kokku keevitada või kasutada vaheplaati. Ehk om61x ja om60x omavahel ei paaritu vabatahtlikult.
Vasta
Tänud.
Vasta
Õhtut.

Kas keegi teab ühe Mersumehe numbrit Tartus, auto seisab Tiigi ja Pepleri ristil ( reg nr 354THP).
Ehk keegi tunneb v jagab numbrit, sooviks sõbralikku kontakti Smile

Terv.
Andres
Vasta
Kas keegi oskab soovitada alla 100 euro hinnaklassis korralikku tungrauda? Mõtlen siis neid alla sõidutatavaid. Tõstma peaks ainult sõiduautosid (muidugi poleks ma pahane kui ta terve tagaotsa üles jõuab tõsta) kuid ma tahan, et asi teeks seda vähemalt järgmised 10 aastat muretult. Olen ma võimatul missioonil?
Vasta
Tartumaal selline koht, kus müüakse hea hinnaga tavapärast kaupa.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Keegi teab kui suured esipiduri klotsid võiksid minna w220 2000a s500l? Mõõtudeks annab 116mm ja 119mm
CE420 v8
Vasta
Kas meie seas leidub meest kes tunneb w461 (250GD "wolf") hingeelu? Nimelt viimase poole aasta jooksul kahel korral puhur lõpetanud töötamise. Esimesel korral hakkas koledalt kägisema kiirematel pööretel ja ilma pikema jututa sai tutikas mootor peale pandud. Täna lõpetas uus mootor oma tegevuse, nii palju oli aega diagnosti teha, et kaitsmed korras ja vool tuleb lülitini (ja edasi) peale. Puhurini endani ei jõudnud veel kaevata.
Kui relee läbi on, siis peaks säilima puhuril ju 0 ja max seadistus?
Ei tahaks uskuda, et nii kiiresti see mootor läbi läheb, pole nagu väga kilomeetreid näinudki võrreldes vana mootoriga.

Mõtteid? Soovitusi?

(16-01-2015, 12:51 PM)berg Kirjutas: Keegi teab kui suured esipiduri klotsid võiksid minna w220 2000a s500l? Mõõtudeks annab 116mm ja 119mm

Ei viitsi googeldama hakata, aga on ka palju lihtsam variant, nö 2-in-1.
Helista 626 6002 (silber), ütle VIN ja küsi millised sul alla lähevad.
Või (+372) 652 05 42 (Lesven) ja küsi sealt. Kuna tellima pead sa nad nii-ehk-naa, siis soovitaksin sulle seda varianti, sest hinnad laias laastus samad, aga saad klubikaardiga odavamalt kätte.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
(22-01-2015, 11:02 PM)Treiku Kirjutas: ...
Ei tahaks uskuda, et nii kiiresti see mootor läbi läheb, pole nagu väga kilomeetreid näinudki võrreldes vana mootoriga.
Mõtteid? Soovitusi?
...

Puhuri kereühendus on korras? Harjad liiguvad vabalt?
Vasta
@Treiku
Hingeelu ei tunne, aga KV-s on mul kasutada olevatel neid ventika lüliteid küll mitu maha põleda üritanud. Mootorit minuteada ei vahetatud. (Wolf on 24v elektrisüsteemiga, samas. Tsiviil ikka 12v, eks? )
Vasta
Üleüldiselt ei oska öelda, sellel isendil on 24 ja osade seadmete jaoks lükatakse alla 12 peale, aga on ka 12V genekaid müügil, arvatavasti oleneb mootorist ja väljalaskeaastast.

Edit: Probleem lahendatud. Lahti-kokku, kontaktid puhastatud ja kurjad vaimud välja aetud.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
On kellegil kogemusi firmaga Brisko OÜ'ga http://www.brisko.ee/

Oleks soov auto ülevärvida ja senimaani google'st leidnud ainult positiivset tagasisidet või oskab keegi soovitada mõnda teist?
Vasta
Tallinnas on selline hea koht nimega imago auto oü. Näoraamatust leiab ka ükesse.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
Nüüd hakkab neid soovitusi tulema, eks peab telefoni kätte võtma.

Veel soovitati http://hakkauto.ee/ kus peaks töötama nii mõnigi endine silberauto maaler, on keegi sellest kuulnud?
Vasta
(28-01-2015, 11:19 AM)laisad Kirjutas: Nüüd hakkab neid soovitusi tulema, eks peab telefoni kätte võtma.

Veel soovitati http://hakkauto.ee/ kus peaks töötama nii mõnigi endine silberauto maaler, on keegi sellest kuulnud?

oleneb mis autot värvida soovid,kas on vaja keevitada,pahteldada jne, mina pakun sellist teenust http://www.cardipuk.com/ ja keskmise auto värvimine on ca 650 euri koos materialidega,tööks kulub ca 2 päeva !
Samas on mul kõrval maaler kes ka niisama värvib auto värvidega ja suht mõistliku hinnaga.Hind oleneb ikkagi sellest palju seal tööd on jne.
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Tervist.

Seiklen pisut v8 mootoriga ja j võimalikult esimese otsa G-klassi otsingutel.
Targemad võiks võhikule öelda, kas auto vin`iga WDB46322817087001 oleks "vana" ja see kõige askeetlikum variant.

Tänud ette.
Vasta
(03-02-2015, 12:25 PM)gazik Kirjutas: Tervist.

Seiklen pisut v8 mootoriga ja j võimalikult esimese otsa G-klassi otsingutel.
Targemad võiks võhikule öelda, kas auto vin`iga WDB46322817087001 oleks "vana" ja see kõige askeetlikum variant.

Tänud ette.

Ei ole. Otsi 460... numbriga algavaid.

Üldiselt loe siit:
http://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=108

V8-ga G soetamise mõttekus on seotud epikriisi tõsidusega ning rahumeelse kooselu võimalikkus sõltub otseselt rahakoti paksusest.Eusa_angel
Vasta
Juhtus selline jama nali et W124 2.0D spidoka tagant tuli see ümmargune plastik küljest ära, mis kõiki 15't juhet hoiab oma küljes. Oskab keegi mulle diagrammi saata?
Vasta
Tuhla foorumis ja vaata seda sama teemat 20-30 lehte tagasi. Vast pool aastat tagasi küsis keegi täpselt sama asja ja mäletamistmööda lõpuks leidis lahenduse.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
124-jal pühib kojamees siis kui süüde väljas...
Aku tõmbab tühjaks mingi 3 öö/päevaga- selle ajaga sõidan 30-40 km max...
Kust ma peaksin viga otsima hakkama?

PS. Kasutasin ka otsingut, aga...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 392 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,594 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,357 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,824 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,736 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,449 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 14 külali(st)ne