Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas õnn võib uksele koputada.
#1
Heart 
Niisiis, kuna sai enda W126 maha müüdud siis otsustasin minna saksa uut tooma (sooviks siis 560SEL). Sai neid kuusi vaadatud netis juba pikka aega ning nädal enne minekut vaatasin endale sobivamad välja, loomulikult saatsin ka meilid laiali (arvata võite palju neist vastasid). Kuna välja sai vaadatud 7 masinat olin kindel, et ühega neist tulen siis tagasi.
Suur kodutöö ja marsuut tehtud sai siis pühapäeva hommikul kell 5 saksa poole sõitma hakatud. Esimesse sihtpunkti jõudsime ca 22 tunniga, kuna oli natuke aega ennem kui platz avati sai autos natsa tukastada.
Esimeseks masinaks läksin vaatama ühte 90a masinat, kahjuks oli omanik puhkusel ning sellega asi ka lõppes.
Teiseks läsime vaatama seda masinat http://www.mobile.de/SIDYQADU7Lygb2gpfp0...1253819613&
Ütleme nii et silmad kinni vaadates oli päris kena. Sisu oli ikka väga sitane ja katki, müüja ise kirjutas meilis et väga perfektne sisu?? Järgmiseks masinaks oli see
http://mobile.de/SID9enf4jPYlOs6aZcJxq8c...1201057058&
See oli juba maasse vajunud ning rohi kasvas karpidesse ning oli igat saasta täis, plnd vist sellest ajast puhastatud kui ta tehasest välja tuli (ämblikuvõrke olid kõik kohad täis). Lisaks oli veel sinine sisu, mis oli ka nii läbi kui läbi k.a tagumised istmed. PS! Pildilt ei paistnud just sinine sisu.Järgmiseks läksime seda vaatama http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bazfcq3wijlj kahjuks oli see just müüdud.
Edasi suundusin vaatama mazda esindusse seda isendit http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=itgmekglrq1 kui ma selle masinale ligi jõudsin siis läksid mul silmad särama. Käisin ümber masina ja vaatasin: krt see on minu masin, mõned iluvead aga ei midagi suurt. Vaatasin aknast sisse ning sisu oli veel ilusam, ei mingeid kortse, pragusid. Lippasin siis nagu tuulispask müüja juurde võtmeid saama. Võtmed visati kätte ja öeldi, et sõida kui tahad. Nii ma lendasin veel kiiremini auto juurde tagasi ning lükkasin võtme süütelukku ja ei mingit piuksugi. OK aku tühi, ikka juhtub, panime siis täkujuhtmed külge ja käima. Nii kui käima sai kohe mingi klagin põhjaalt tulemas, ei saanud aru kas kasti või mootorialt. Kuna müüja ütles, et neli kuud seisnud siis mõtlesin ok las käib soojaks ja hakkasin vaatama kas el. asjad töötavad (kont külma puhuma ei hakanud) kõik muu töötas. Ajasin siis pilli välja, et minna proovisõidule niikui tanavale sain ja natsa sõitnud olin kuulsin kuidas sillad kolisevad täiesti siledal asfaldil. Siis tuli välja, et ka ASR ei tööta ning tempomaat samuti. Peale seda vajus tuju ära. Tagasiteel platsile hakkas masin plartsuma hüppama ja jõnksutama (vist hakkas kütus lõppema, seier oli poole peal aga tuli põles). Peale seda viisin selle sara sinna tagasi ja panin jooksu nelja tuule poole.
Järgmine mõte oli see kuigi tuju oli siis juba täitsa ära ja nälg ka kallal
http://mobile.de/SIDpBwNwTzvNY2DJ3r9ZimQ...1265415964&
Täiesti null masin, hind räägib juba enda eest, ei viitsigi rääkida sellest
Ja viimane masin mis sai välja vaadatud sellel oli sinine sisu ning silmi särama ei löönud.
Kuna päev oli õhtus siis otsisime hotelli kus ööbida ja kust saaks netist välja vaadata mõned müügiplatsid, et saaks hommikul kas või mingi suvalise auto osta mida siin maha saaks müüa. Leidsime kuus müügiplatsi mis asusid meie lähedal, sest aega enam ei olnud et sõita kuhugi teise saksa otsa. Kuid nendelt platsidelt ei saanud midagi. Niisiis ei jäänud mul muud üle kui hakata tagasi sõitma lootuses, et teele jääb mõni suurem müügiplats aga ei miskit. Ja nii ma siis jõudsin tühjade kätega tagasi, mõeldes sellele et miks oli vaja mul müüa oma kuus maha mis oli nende kõrval ikka tõeline maasikas (Võsa-d teile vist ei meeldinud see pruun kakavärvi kuus nagu Karl ütleb Rolleyes olen nõus tagasi võtma selle õnnetu isendi)
Igaljuhul on mul siiani raske mõista kuidas saab saksas üldse selliseid parsasid olla ja veel sellise hinnaga. Ja kuidas pilt võib ikka petlik olla.
Vasta
#2
:S...seda punast olen ka vaatand. pildi peal tundus ikka mega ilus...aga jah...üsna masendav trip siis sul:/. Samas kui pealkirja lugesinn siis teksti lugedes eeldasin et ikkagi midagi head ka juhtus Sad
Vasta
#3
Kas järjekordne tõestus sellele, et pole ühte autot mõttekas Saksamaalt tuua?
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#4
Kalev Kirjutas:Kas järjekordne tõestus sellele, et pole ühte autot mõttekas Saksamaalt tuua?

Oleks ühegi saanud, olin nõus tooma ühe punni nt. emale aga isegi mingit punni plnd võtta.
Kahjuks ei leidnud ühtegi suuremat autoplatsi.
Vasta
#5
Tahtsin tänada Kuldarit ilma sinu gps-ta oleks me siiamaani kaardi järgi saksas ekselnud.
PS! GPS pani villast ka natsa :tongue:
Vasta
#6
Kusjuures härra kuld, ärgem visakem veel pilli puhmasse! Selline on tegelikult kõige tüüpilisem olukord nö uue kallima otsinguil - esimene katse läheb aia taha, siis tehakse mingi emergency ost ning veidi aja pärast ilmub müügile just see mida täiega otsisid, kuid...
Räägin lihtsalt sellepärast, et otsisin omale SECi siit Eestimaa pealt üle poole aasta, mitmel korral juba ahastuse äärel ning napilt kõigele käega löömas, ent pidasin võidukalt lõpusirgeni vastu. Nüüd samas olukorras üks hea sõber, kellega sai terve möödund suve turu-uuringut läbi viidud, kõik kohalikud C126-d üle kaetud aga nohh... 100k eest mitte muhvigi. 5,6-st ma mõtlen ikka.
Kannatus ning järjepidevus on need, mis pidid eesmärgini viima.
Kuna tegemist siiski äärmiselt kitsa ringiga ehk 5,6 SEL, korralik, siis ei maksaks imestada kui niipea tulemust ei ole.
Soovin tugevat närvi, kosuvat rahakotti ja mitte alla andmist!
setud sõitsid seciga
Vasta
#7
Pealegi alla 6000 EUR-i ei ole mõtet netikuulutuste peale kõvatada, alla selle näebki vaid ilusaid pestud autosid väikestel piltidel kuid reaalajas juhtub järjekordne ajutrauma. Sakslane/Türklane/xxx rahvuslane teab väga hästi, et kobeda viimaste aastate 126 eest maksab tõsine fänn korraliku klotsi, sealjuures mitte ainult eestlane ei jälgi mängu mobile-st.
setud sõitsid seciga
Vasta
#8
Mnjah... Kurb kuulda, et Su esimene reis aia taha läks. Ja pealkiri paranda ka ära: sinule õnn siiski pigem irvitas...

Aga võta asja positiivselt: oled endale selgeks teinud hetkeseisu. Niikuinii poleks sa kellegi teise juttu uskunud:tongue:

Ja manustanud hulga dunkelsbieri mit Wienerschnitshel.

Hollandist ei taha tuua? Eile jäi paar tükki sealtmaalt silma...Rolleyes

Selle kakavärvi auto tagasisaamisega on keerulised lood - pead omaniku pehmeks rääkima. Minul siin sõnaõigust pole...Confusedilly:
Vasta
#9
kuld Kirjutas:...
Ja nii ma siis jõudsin tühjade kätega tagasi, mõeldes sellele et miks oli vaja mul müüa oma kuus maha mis oli nende kõrval ikka tõeline maasikas (Võsa-d teile vist ei meeldinud see pruun kakavärvi kuus nagu Karl ütleb Rolleyes olen nõus tagasi võtma selle õnnetu isendi)...

Kurb, et Sa omale soovitud 560te leidnud. Selle kindla auto otsimene ei peagi aga lihtne olema. Mõtle, kui hea tunne on, kui oled selle juba leidnud.
Minu puhul see igatahes toimis. Sinu ENDISEL kuuel hoidsin silma peal juba kevadest. Suvel sai oma resursse kasvatatud ning nii ma ta Sinult ära ostsingi. Nii, et hea tunne on mul küll sees. Ning seega võid heaga ära unusta selle tagasiostmine ära. Sul pole selle jaoks lihtsalt raha:tongue:

Ja, kui tõesti Karlile minu kuue värvus ei meeldi, siis on see puhtalt tema tragöödia. Viinamarjad pidi ikka vahest hapud olema:biggrin:

Ester
Vasta
#10
Icccc, Ester, eks see värvijutt oli rohkem Kulla kallal lõõpimiseks. Ja see lõõpimine lapsepiss selle kõrval mis sõnadega ta minu autot iseloomustab. Cool

Ei ole viinamarjad hapud, ei ole, miks peakski?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
kuld Kirjutas:
Kalev Kirjutas:Kas järjekordne tõestus sellele, et pole ühte autot mõttekas Saksamaalt tuua?

Oleks ühegi saanud, olin nõus tooma ühe punni nt. emale aga isegi mingit punni plnd võtta.
Kahjuks ei leidnud ühtegi suuremat autoplatsi.

No mis te ronite sinna saksa Smile))))) ma ka tahtsin minna aga siis tuttav automüüa tõmbas pöördeid maha Smile))).......see juba vana teada tõde et Saksamaa on tühjaks ostetud. Mitte keegi ei käi enam automüüatest saksas. Kui siis ainult mingite kohalike diilerite kaudu tuuakse mõned leiud! Tänast aastaarvu vaadates võib öelda etoleks ka ime kui veel leiaks mõne perfektse isendi!
Vasta
#12
Kuhu siis minna, Hiinasse we? Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Ei ole hullu sain hea kogemuse ning plaanin juba kevadel või suvel uuesti minna (peab kannatlik olema :biggrinSmile. Seal on veel häid isendeid aga jah kuni 100 kiloni on suht hapu valik 560-ste seas. Eks kogun talvega raha juurde ning teen korralikumat kodutööd. Viga oli mul ka selles, et ma ei otsinud lisaks neile kuutele mis välja oli vaadataud juurde suvalisi suuri automüügi platse. Oleks vähemalt müügiks toonud mingi muu margi kas või.
Lisaks neile kuutele viskasin ka muudele masinatele silma peale aga ka teised margid olid suht hapud. Lihtsalt uskumatu, et saksas sellist saasta on, saan aru et poolast vaataks autot endale. Probleem ka selles, et võrdlesin ju neid masinaid enda vanaga ja see tõi ikka kibeda meki suhu ja pisara silma (oleks pidanud enda oma saksa müüma tagasi Big Grin
PS! Tähelepanek kui saksast tagasi tulin siis hunnikute viisi leedu numbrimärkidega treilasid vedasid avariilisi masinaid leedu pooleConfusedmash: mõned olid ikka korralikult sodiks aetud.
Vasta
#14
Karl Kirjutas:Kuhu siis minna, Hiinasse we? Confusedilly:

Ps. Hiinast leiaks ka kindlasti mida konteineris ära tuua (põrsas kotis).

Tean et paljud käivad prantsusmaalt toomas. Seal aga käimine raskendatud kuna tean omast kogemusest et ega seal ei osata ju muud keelt ja kes oskab siis selle ego ei luba rääkida peale prantsuse keele midagi. Suuuuuuur riiik ju Smile
Vasta
#15
Eks Prantsusmaa ja Itaalia jah kohad kust tuuakse, kuid oluliselt kallim vist reis, parandage kui eksin...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Mingid kodanikud on Jaapanist huvitavat tehnikat välja kaevanud...
Vasta
#17
v6sa Kirjutas:Mingid kodanikud on Jaapanist huvitavat tehnikat välja kaevanud...

Jahhh, kuid toomine kallis, autod saab suht hea hinnaga kätte.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
odavlennu piletid ei tohiks eriti palju rohkem maksta sinna konnasööjate juurde. Häda ainult selles et ei tea ju seal neid kohti kust tuua.
Vasta
#19
Eks maailm ole suur ja lai ning kõike ei jõua läbi otsida. Saksast veel kannatab tuua, sest seal saab keelega hakkama aga mujalt toomine on ikka paras jebimine.
Krt mul ple avatarile midagi panna Big Grin
Vasta
#20
kuld Kirjutas:...
Krt mul ple avatarile midagi panna Big Grin

Palun:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kirjuta, küsida võib kõike! Karl 3,226 1,794,972 03-02-2024, 11:05 PM
Viimane postitus: Tainted
  Võib kustudada! Minister 0 373 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Kuidas pesta autot? lembu 4 4,651 05-06-2015, 07:48 PM
Viimane postitus: Ermo
  Kuidas saada MB-le dokumendid gaidu 17 12,655 28-05-2011, 03:23 PM
Viimane postitus: Raitsraisk
  Kuidas ja kus pargite oma kallist autot? Mb140 7 7,360 30-04-2011, 02:02 AM
Viimane postitus: Karl
Big Grin Leidsin aardelaeka, kuidas edasi toimetada ehk kuidas münte puhastada? Karl 18 22,031 22-04-2011, 12:41 AM
Viimane postitus: siku77
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 21,972 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  Teab keegi kuidas Rent24 pesulas poleeritakse? carnet 2 3,551 27-10-2009, 05:12 PM
Viimane postitus: carnet
  kuidas ma saaksin kuulutusele lisada pildi alex772 2 2,858 08-07-2009, 05:46 PM
Viimane postitus: marek
  Kuidas leida auto endine omanik merslane 5 5,548 06-06-2009, 12:29 AM
Viimane postitus: kalacompany



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne