Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja kus pargite oma kallist autot?
#1
Sellega täitsa probleem kohe isegi lõuna eestis elades, tallinna elu ei kujutaks ettegi, pea igapäev korraks autost lahkudes kas siis poodi või tunnikeseks trenni, pea igakord tekib juurde kriime ja mõlke mis on uksega löödud või jutid peale tõmmatud, ka klaasi on kriibitud...igapäev peab mõtlema kas see oli enne või on nüüd tekkind, mõtetu autot ilusaks teha üldse, homme kindlasti tekivad uued kriimud mõlgid. kuigi pargin oma auto parklas võimalikult kaugele taha nurka ja jätan parktuled ka veel põlema...aga ei aita...vb mingid kolhvi omanikud või kes iganes ikka tulevad kõrvale uksega paugutama või kriipima...kui vaid satuks peale!
Ükskord oli otsasõidetud nii, et tagaots oli kohapealt meeter vähemalt liikund ja politsei ütle, et see mõlk on sul enne olnd Smile ...nagu ma nendelt raha oleks nõudnud Icon_evil
Vasta
#2
Ämma ei ole siis või?
Vasta
#3
Teema point?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Mina ka täheldanud seda, et kui õhta vahest poodi mersuga lehen panen peaaegu tühja parklasse auto ja nii et ikka teistest eraldatud korralikult ja siis kui 10 mintsa pärast tagasi tulen on nagu mingi needus kummagi küljepeale end mingi auto parkind ja viimane kord veel nii et hea et autosse mahtusin. ma ei saa aru miks see nii on aga on. Aga muidu puhkavad minu autod külmas garaazis, kus õhk hästi liigub. Linnas korteri ees on ka tupik tänav erilist sõelumist ei ole.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#5
Mina oma kallist (mitte küll hinna poolest, aga hingele) autot, pargin oma maja ees ja ka mujalgi, nii et võtmed on ees ja relvamakett armatuuril. Praeguste soojade ilmadega jätan esimesed aknadki lahti ja probleeme pole siiamaani tekkinud.

P.S tavaliselt jätan muusika autos mängima, ilmselt see peletabki kaagid eemale.
Vasta
#6
(29-04-2011, 08:52 PM)siimruz Kirjutas: Mina ka täheldanud seda, et kui õhta vahest poodi mersuga lehen panen peaaegu tühja parklasse auto ja nii et ikka teistest eraldatud korralikult ja siis kui 10 mintsa pärast tagasi tulen on nagu mingi needus kummagi küljepeale end mingi auto parkind ja viimane kord veel nii et hea et autosse mahtusin. ma ei saa aru miks see nii on aga on.

Ma olen sama asja ka mitmeid kordi täheldanud. Kuna ma eelistan ka tühjemasse parkla otsa parkida.
Pargid auto uhkesse üksindusse ja keegi on sinna tühjusesse oma auto hästi lähedale kõrvale ajanud. Ja ümberringi on tühjus edasi. Enda autosse tagasi sisse ronimine vajab juba akrobaatilisi oskuseid.
Sellist tsirkust tuleb pidevalt ette Ülemiste keskuse ja Lasnamäe Centrumi parklas.

Imelik tõesti. Pargin ju auto kaugemale selleks, et minu sõiduki ümber pidevat parkimist ei toimuks, ja teised oma ustega mulle mõlke sisse ei prõmmiks.

Lasnamäel kortermaja ees aga saab ikka aegajalt uksemõlke ja c klassile mitu korda pihta ka pargitud. Mõni kord on õnnestunud ka pahategija kätte saada tänu sellele et signa karjuma hakkab aga enamasti nii hästi ei lähe.

C- klass on olnud mul 2,5 aastat ja selle aja jooksul on talle tehtud 7 riivamist/uksemõlki ja üks selline otsatagurdamine, et stangel tükid kukkusid.
126 peale on ka mõned jäljed tehtud.

Tallinnas on keeruline omada korraliku välimusega autot, nii et hea välimus ka ilma lisakuludeta püsima jääks.

Kapoti märkide murdmisest ei tahaks üldse rääkima hakata. Ainus mis aitab märki kauem küljes hoida on tagaotsaga kõnnitee poole parkimine. Nõnda on õnnestunud mul 126 märk säilitada ISEGI 6 KUUD. Ka praegu on mõlemad mersud ilma märgita (mis tegelikult hirmsasti häirib), aga ei jaksa pidevalt pättidele võtmehoidja toorikuid osta Icon_neutral
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#7
Kahjuks/õnneks ei oma ega ole omanud ühtegi kallist autot, seega pole ka väga probleeme parkimisega. Eks mingid imbetsillid kriimustavad aeg-ajalt oma ustega, aga ei midagi drastilist.

Üritan ise parklatest mõistlikult käituda ja loodan teistelt sama. Kui kahe auto vahel on ikka väga kitsas vahe, siis otsin suurema ruumiga koha, jalad pole veel nii vanad, et 10-15m rohkem kõndida ei jaksa.

Ööseks autot üldiselt linnatänavatele ei jäta, mõnikord pole aga valikut ja siis pole peale enda kedagi süüdistada. Üks vahe siin jäi kaubalift ca 3 tunniks Tartu Ülikooli ette ja varastati tagumine MB embleem ja kangutati kõveraks esimene, vahepeal peab teiste huvisid ka toetama, ega ma kade pole, viisakas oleks muidugi küsida enne.
Kuna elan maal, siis pole põhjust muretseda, et keegi otsa sõidaks või pargiks.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#8
Sa selleks teedki endale uusi kasutajaid siin foorumis, et mingeid imeteemasi üles tõmmata?

Sorry otsekohesust.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal OnkelMats 12 5,618 30-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: põhh
  Kus autot vahatada? Antipaatne 8 7,684 12-11-2017, 10:15 PM
Viimane postitus: nahk
  Webasto diagnostika ja remont. Kus?.. kpokyc 3 7,463 08-08-2015, 11:30 PM
Viimane postitus: RMB
  Kuidas pesta autot? lembu 4 4,672 05-06-2015, 07:48 PM
Viimane postitus: Ermo
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,624 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Filmivõtted ja vaja autot Qlala 0 2,209 09-03-2013, 10:28 PM
Viimane postitus: Qlala
  Soovin rentida autot muusikavideoks Halbus 0 2,149 11-07-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: Halbus
  Kuna ja mille vastu oma "punnut" vahetada? taadu 33 25,441 21-03-2012, 12:14 AM
Viimane postitus: väikemees
  Glam Limusiin otsib oma meeskonda uut liiget!! Marcuz 3 3,540 06-12-2011, 09:02 PM
Viimane postitus: Marcuz
  Kuidas saada MB-le dokumendid gaidu 17 12,794 28-05-2011, 03:23 PM
Viimane postitus: Raitsraisk



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne