Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
Aga kas w140 sedaani oma sobiks?
Vasta
(27-02-2014, 08:49 AM)Cobra Kirjutas: Kuna ma tahan täistulesid paremaks saada ühel autol, millega palju sõitmist on, siis kas ma võin lisatuled ühendada otse täistulede taha?

Ei tohi, sest sa ei tohi lisatuledega maanteel sõita. Igale sõidukile on ette nähtud teatud hulk tulesid ja täistulesid sa juurde panna ei tohi.

Mis aga puutub füüsikasse ja elektrisse, siis juhtmetega ei juhtu jah midagi, kui sinna 55W lisaks juurde panna, aga see poleks ilus. Lihtsam on kasutada releed ja salongi ka lisalüliti, siis saab vajadusel ka eraldi sisse-välja neid lülitada.

Ja ilma releeta uuemad mersud hakkavad kisama, kui sinna ahelasse midagi lisaks tahad panna.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
On siin keegi TD mootorile throttle body installinud et vaakumi väljav6te saada? V6i siis kogemust sellise seadega : intake manifold-throttle body-kompressor-intercooler-turbo-exhaust manifold ?
having trouble having fun...
Vasta
(26-02-2014, 02:50 PM)veixmbs Kirjutas: tere ! leidsin garaazi koristamise käigus MB orig kärukonksu Smile tahaks seda nyyd kasutada ja kysin kas on mõistlik seda autokyljes olevat kaadervärki otsida lammutustest vmi. või uus konks tellida W140 kerele Smile

kas kellegil pole myya sellist konstruktsiooni mõne auto pealt , kuhu originaalkonks kylge käib Smile

CL500 ´95 , MB s210 E320 CDI
Vasta
(27-02-2014, 11:34 AM)veixmbs Kirjutas: ...
kas kellegil pole myya sellist konstruktsiooni mõne auto pealt , kuhu originaalkonks kylge käib Smile

http://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=25
www.elv.ee
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
(27-02-2014, 10:05 AM)indrek Kirjutas:
(27-02-2014, 08:49 AM)Cobra Kirjutas: Kuna ma tahan täistulesid paremaks saada ühel autol, millega palju sõitmist on, siis kas ma võin lisatuled ühendada otse täistulede taha?

Ei tohi, sest sa ei tohi lisatuledega maanteel sõita. Igale sõidukile on ette nähtud teatud hulk tulesid ja täistulesid sa juurde panna ei tohi.

Mis aga puutub füüsikasse ja elektrisse, siis juhtmetega ei juhtu jah midagi, kui sinna 55W lisaks juurde panna, aga see poleks ilus. Lihtsam on kasutada releed ja salongi ka lisalüliti, siis saab vajadusel ka eraldi sisse-välja neid lülitada.

Ja ilma releeta uuemad mersud hakkavad kisama, kui sinna ahelasse midagi lisaks tahad panna.

Lähitulesid ei tohi dubleerida.
Kaugtulesid võib olla kuitahes palju, kuid korraga ei tohi põleda enam, kui referentsiarvu 100 jagu - ülejäänud peavad olema kaetud ja lahti ühendatud.

Tule efektiivsuses mängib suurt rolli pirni võimsus P. P=U*I. Mida peenemad (ja pikemad) juhtmed, seda nigelamaks see P jääb... Lisatuled ikka releega otse akult võimalikult tummiste juhtmetega. Relee juhtimise võid küll põhitulelt võtta, kuid mõistlik oleks lisalülitiga teha - mitet alati pole lisatulesid vaja.

Lisakaugetega on politsei tähelepanu kindelWink
Vasta
Tere!
äkki keegi otsib ise tööd või oskab soovitada head ehitusmeest järgnevale tööle:

Keila linnas, tüüpilise paneelmaja (1987a) korteri suure toa renoveerimine, toa mõõdud umbes:

5,6m x 3,1 m x 2,6m (pikkus x laius x kõrgus)

Lae pindala ca. 17,5 m2
Seina pindala ca. 36 m2


Vaja oleks teha:

1. Pistikupesade asukohtade muutmine (freesimine), 3 pesa tuua ca. 80cm allapoole. Pole prioriteetne kui hinda palju mõjutab.
2. Lagi karkassiga ca. 10cm allapoole tuua koos kipsplaadiga. Karkassi samm laele 40cm, kipsi otsa liitme kohtadesse liitmikud (vineer/laud), võrk lae ja seina liitumisnurkadesse, võrgu pahtliks Siloite või muu analoogne kõva pahtel. Laevärvi krundiks võib olla Flat ja põhivärviks Innetak.
3. Lakke vaja vedada juhtmed ja paigaldada uputatud LED valgustid ringis (üks või kaks ringi)
4. Seinad sirgeks krohvida
5. Tapeet seina. Tapeedi alune pind kruntida Primeriga või tapeediliimi lahusega
6. Põrandaliistud
7. Ukseraam eemaldada (metallraam) ja paigaldada uus puituks koos lengiga
8. Arvatavasti ka radiaatorite vahetus (2tk.)

Võib julgelt küsimusi küsida või pilte hetkeolukorrast mailile. Hind võiks olla soodne, kuid see ei tohi mõjutada töö kvaliteeti!!!

Lugupidamisega,
M.
matuuu87@gmail.com
Vasta
Ma ei ole kunagi Mercedes-Benz õlifiltrit vahetanud, kas om606-el tuleb ka uus filter õli täis kallata?
Vasta
Ei pea täis kallama.
Vasta
Kui auto on väljaspoolt eestit toodud kas ja kudas on võimalik auto ajalugu uurida kui olemas VIN kood?
Vasta
Ise sai pool aastat tagasi auto ajalugu Rootsist uuritud. Küsisin VIN-i järgi, sain auto eelmise nr märgi teada ja peale seda küsisin nr märgi järgi rootsi "maanteeameti" käest ja sain auto ajaloo, õnnetused jne.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
(05-03-2014, 12:59 PM)Helkur Kirjutas: Kui auto on väljaspoolt eestit toodud kas ja kudas on võimalik auto ajalugu uurida kui olemas VIN kood?
suhteliselt raske teema,sakslane ei tee tasuta midagi,rääkimata itaallastest ja muudest muridest seal EU-s,äärmisel juhul tuleb kohale sõita esindusse ja sealt raha eest küsida.rootsi on ses mõttes lihtne seal kõik andmed olemas onlines,muudes eu riikides on siiski auto tarbe ese ja keegi pea seal erilist auandlust nende peale va.mõned kallimkad ja hinnalisemad mudelid,mul kompanjon elab 20 aastat saksas ja on ka püüdnud uurida aga sealse bürokraatia juures on see suht võimatu kahjuks ! kui leiad mingi lahenduse oleks isegi huvitatud,sest tegelen päevast päeva autodega ja selline info oleks teretulnud !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
Mis e-posti aadressi pealt saadetakse kiiruskaamera trahvid või kust on neid võimalik leida, kui nad on nn makseajas?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Kodanikuportaalis peab olema aktiveeritud/määratud e-maili aadress. Juhul kui ei ole, siis mingi aeg VIST saadetakse kiri koju. Internetis oli ka mingi kontrollimise võimalus aga kuidas seda teha, ei mäleta enam.

https://www.politsei.ee/et/nouanded/kiir...imetamine/
Vasta
Ma küsisin, mis e-posti aadressi PEALT saadetakse, oma e-psoti aadressi ma tean ise ka Smile
Ma ei suuda enda e-posti kirjade hulgast trahvi kuidagi üles leida.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Mis ta muu olla saab kui @politsei.ee aadress.... Otsi märksõna "politsei" järgi.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Võib ka olla rahandusministeerium.
Kurjajuur
Vasta
(05-03-2014, 09:21 PM)Rolz Kirjutas: Ma küsisin, mis e-posti aadressi PEALT saadetakse, oma e-psoti aadressi ma tean ise ka Smile
Ma ei suuda enda e-posti kirjade hulgast trahvi kuidagi üles leida.
Meilis mul täitsa veel olemas Rolleyes
menetluskeskus@politsei.ee
Vasta
Tänan, selle aadressi järgi leidsin kohe üles.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Mitu MB logo/märki on w124 300d-l?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 392 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,611 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,357 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,829 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,738 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,450 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 70 külali(st)ne