Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
(13-11-2012, 11:05 PM)itbilen Kirjutas: Täpselt ei saa aru kuskohast lekib. Pump seal sisselaske all peidus.Ymberringi on märg ja täitsa tilgub alla. M6te oli et enne tihendikomplekt ära tellida ja siis sisselase maha kruvida ja uurida mis koht lekib. Käima panna siis ei saa aga ehk starteriga näha kus lekib.

Oled kindel, et TDS ilma ülelaaderõhuta ei käi? Mina ei oleks...

Tõsi, peab ette vaatama, et Rolexi koopia sisselaskeavasse ei kaoks randmelt.

Starteriga ei saa leket kätte. Pigem võta sl korraks maha ja uuri järele, mis paistab. Pole välistatud mõni tülikam viga. Kuigi, tihendikomplekti läheb pumpa avades ikka vajaWink
Vasta
(13-11-2012, 10:45 PM)itbilen Kirjutas: Tere!
Kysimus ei puuduta kyll MB-d aga ehk keegi targem oskab vastata. Autoks on 96a BMW 325 TDS ja k6rgsurvepump lekib päris hullusti.
On v6imalik tellida tihendite komplekt aga kui keeruline on seda vahetada. St. kas on vaja selleks mingeid eritööristu v6i stendi pärast?Oleks tänulik kui keegi oskab miskit tarka öelda.
Terv.
TDS kõrgsurvepumba joaks on paar eritööriista olemas küll, kuid mõistusega lähenedes on võimalik ka ilma nendeta pumpa lahata ja õigesti kokku tagasi saada. Kui pump juba maha tuleb, siis pole mõtet enam pead vaevata, milline tihend tilgub ja milline mitte - kõik vahetusse ja järgmised 10.a hooletu.

Eritööriistadest: Pumba hammasratta pealt kättesaamiseks on olemas spets tõmmits, mis hoiab ketihammasratast paigas ja lükkab pumba võlli välja. Kuid saab pumba maha ja tagasi ka ilma selleta. Järgmiseks, kui pumpa pole varem näpitud, on pumba kaane üks polt kolmnurkse peaga, kuid sellele leiab vast isegi kodugaraazist mingi asenduse.

Selleks, et hilisemast seadistamisest pääseda, peaks pumpa maha võttes märkima ära pumba nurga mootoriploki suhtes. Samas, kuna tegu on vana autoga ja ilmselt on ketid veidi veninud, siis ei teeks paha pumba nurk uuesti mõõtekellaga paika panna. Samuti on pumpa lahti võttes vaja ära märkida pumba kaane asend.

Üldiselt on TDS pumba kodus lahkamine täiesti tehtav ning kui otsida, siis leiab ka mõne täpsema juhendi internetist koos piltidega. Jõudu!
Vasta
Nu minu jutu mõte tegelikult oli see, et tasub veenduda pumba lekkes. Ma alles käisin oma HH KSP tihendeid vahetamas, kuigi peamine süüdlane oli hoopis hõõrdumisest tekkinud august lekkiv ülevool.

Aga korda tasub ikka teha!
Vasta
(13-11-2012, 07:56 PM)Alekseiromanov Kirjutas: Tere !

Selline küsimus, auto on clk w208 320, aastaks 2001, kui mul on soov sinna alla panna r19 235/35, kas nad üldse istuvad seal all, või on vaja mingit madaldust teha, kui vaja kui palju need vedrud võiksid ligikaudselt maksta.. ?'


Aitäh Alex.
Keegi ?

Vasta
Tänud k6igile kes vastasid!
Pole jh kokku puutunud diiselbemmidega, on kyll paar 7et olnud aga bensukad.Selle ka teadmised kesised.

(14-11-2012, 12:05 PM)v6sa Kirjutas: Nu minu jutu mõte tegelikult oli see, et tasub veenduda pumba lekkes. Ma alles käisin oma HH KSP tihendeid vahetamas, kuigi peamine süüdlane oli hoopis hõõrdumisest tekkinud august lekkiv ülevool.

Aga korda tasub ikka teha!

V6sa mis tähendab h66rdumisest tekkinud august lekkiv ylevool?Mille h66rdumisest ja mis august? Kuigi vaadates pumpa siis tundus mulle t6esti et seal pealmise kaane ees keskel oleks nagu mingi auk, mis täitub kytusega. Proovisin varda ja kaltsuga kuivatada aga täitus jälle.Kuna pump k6ik märg siis ei saa täpselt aru ka kus leke on.
Niipalju ka et ega ma selle auto ajalugu ei tea. See siin yhe saksa nagamanni masin.Tahab seda ära myya aga siin rootsis rikkega v6imatu myya. Palus lihtsalt abi et natukene putitada enne myymist. Muidugi oleks 6igem pump maha, spetsialistidele ja siis kokkupannes uued ketid ja juurdekuuluv.See variant ei ole lihtsalt majanduslikult m6ttekas nii odava auto puhul.Niiet tuleb muidugi ise korda teha. Netist leitud info p6hjal tihenditekomplekt maksab ca 10 euri ja foorumite jutustuste p6hjal on suht kergelt vahetatav.
Muidugi kui on tihenditest leke.
Ette tänades!
Vasta
(14-11-2012, 02:36 PM)itbilen Kirjutas: V6sa mis tähendab h66rdumisest tekkinud august lekkiv ylevool?
...

Mõne toru (näiteks ülevooluvooliku) hõõrdumisest... Ega seda muidu ei näe, kui töötava süsteemiga. Diislikütus on mihkel igale poole imbuma ja ilma põhjaliku puhastamiseta ei pruugi õiget kohta leidagi.

Aga kui jookseb pump, siis on muidugi selge. Ma lihtsalt vihjasin, et tasuks uurida, ega mõni lihtsam viga ei ole probleemiks.

Sellise kahtlase avantüüri enda mureks võtmine teeb elu kindlasti huvitavaks...Eusa_whistle
Vasta
Tänud V6sa, peab siis vist ikkagi SL maha v6tma, pumba ja ymbruse kuivatama.Siis kokku tagasi ja peaks näha olema.
Kahtlast ei ole midagi, tuttava-tuttav ja palus abi. Pole mureks, hea kätt harjutada, tasuta Eusa_angel
Ega siin ju need selleteemalised ettev6tted on enamasti nii täis söönud et kui sinna minna ja aega ja tähelepanu otsida siis tahes-tahtmata pead vihastama. Esiteks mingi paks täi vajub ringi, suu on punnis mingit jama täis( v6ibolla tubakas), moll ymbritsetud mingite erinevate käedvabasysteemidega nagu robocopil. Pobiseb sulle niimoodi midagi ja soovitab nädala kahe pärast tagasi tulla et VAADATA mis viga on. Lähima 70km raadiuses ei ole minuarust yhtegi pädevat kohta kuhu viia.Olen näinud isegi hinnapakkumisi kus 92aasta passati soojendusradiaatori vahetus ca 5000,-sek! (ca 600eur).Ega vist ei kisu sinna eriti Eusa_angel
Oli asutus, kus pandi rallye urquattroid pulkadest kokku. Seal olid asjalikud vennad aga ettev6te laienes ja kolis kaugele.
Vasta
(14-11-2012, 01:33 PM)Alekseiromanov Kirjutas:
(13-11-2012, 07:56 PM)Alekseiromanov Kirjutas: Tere !

Selline küsimus, auto on clk w208 320, aastaks 2001, kui mul on soov sinna alla panna r19 235/35, kas nad üldse istuvad seal all, või on vaja mingit madaldust teha, kui vaja kui palju need vedrud võiksid ligikaudselt maksta.. ?'


Aitäh Alex.
Keegi ?

http://www.alloywheelsdirect.net/informa...cedes-benz
Vasta
Kas keegi teab soovitada mõnda tislerit/puuseppa või ühemehefirmat,kes tahaks tegelda natuke puidu "restaureerimistööga". Tegu ühe Läänemaal asuva üsna nimeka uksetehase paariaasta vanuse toodanguga, mille välisukseks mõeldud toodang on ajahambast pureda saanud (Mis garantiitingimustest lähtudes ei tohi olla vihma ja päikse käes P Smile. Oleks vaja olemasolev värvitud (MDF) pind puhastada, ilmselt pahteldada ning uus töötlus anda (Värvida aga eeldab püstoliga värvimist). Oleks tänulik kui leiaks kellegi, kes selle ette võtaks, soovitatavalt Tallinna piirest/lähiümbrusest.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Kuidas w124 sedaanil tagumised uksepolstrid maha käivad? Ühtegi kuruvi ei paista ja murdma ka ei taha hakata!
Kas kolmnurk klaas on eemaldatav?
Vasta
(19-11-2012, 04:53 PM)ametivend Kirjutas: Kuidas w124 sedaanil tagumised uksepolstrid maha käivad? Ühtegi kuruvi ei paista ja murdma ka ei taha hakata!
Kas kolmnurk klaas on eemaldatav?

https://www.youtube.com/watch?feature=pl...xsTTU0zLdI
Vasta
(19-11-2012, 07:56 PM)väikemees Kirjutas:
(19-11-2012, 04:53 PM)ametivend Kirjutas: Kuidas w124 sedaanil tagumised uksepolstrid maha käivad? Ühtegi kuruvi ei paista ja murdma ka ei taha hakata!
Kas kolmnurk klaas on eemaldatav?

https://www.youtube.com/watch?feature=pl...xsTTU0zLdI

Mul uksepolster väha teist moodi(vanemtüüp).
Aga tänud.
Vasta
Ega seal palju erinevat ei ole. Püüa ettevaatlikult teha seda, et ei lõhuks tüübleid/kinnitusi ära.
Vasta
Mis w210 96a mersul signa puldiga viga on , pult teeb uksed lahti ainult 5cm lähedalt esiklaasist tahavaate peegli juurest , pole patareide vahetamisega midagi muutund?
Vasta
(21-11-2012, 01:18 PM)Zimmer Kirjutas: Mis w210 96a mersul signa puldiga viga on , pult teeb uksed lahti ainult 5cm lähedalt esiklaasist tahavaate peegli juurest , pole patareide vahetamisega midagi muutund?

?
Vasta
(22-11-2012, 01:28 PM)Zimmer Kirjutas:
(21-11-2012, 01:18 PM)Zimmer Kirjutas: Mis w210 96a mersul signa puldiga viga on , pult teeb uksed lahti ainult 5cm lähedalt esiklaasist tahavaate peegli juurest , pole patareide vahetamisega midagi muutund?

?

Nii lähedalt ja sellisest kohast avamist pole ette tulnud. Küll aga tihti peale on vaja juhipoolse ukse juures olla ja vajutada "lahti". Kahjuks ma ei oska Sind aidata, kuid vähemalt nii paljugi oskasin öelda. Smirk
Ehk lähed või helistad kuskile Mercedese remondikohtadesse ja küsid nõu, millest selline umbmäärasus tingitud on... Icon_rolleyes

Vasta
(22-11-2012, 01:28 PM)Zimmer Kirjutas:
(21-11-2012, 01:18 PM)Zimmer Kirjutas: Mis w210 96a mersul signa puldiga viga on , pult teeb uksed lahti ainult 5cm lähedalt esiklaasist tahavaate peegli juurest , pole patareide vahetamisega midagi muutund?

?

Kõik puldid sarnaselt? "pult" on ühe nupuga, murtav IRvõti?
Vasta
(22-11-2012, 02:08 PM)v6sa Kirjutas:
(22-11-2012, 01:28 PM)Zimmer Kirjutas:
(21-11-2012, 01:18 PM)Zimmer Kirjutas: Mis w210 96a mersul signa puldiga viga on , pult teeb uksed lahti ainult 5cm lähedalt esiklaasist tahavaate peegli juurest , pole patareide vahetamisega midagi muutund?

?

Kõik puldid sarnaselt? "pult" on ühe nupuga, murtav IRvõti?

v6sa, tollel aastakäigul peaks olema see klappvõti veel jah... Kui pole keegi midagi muud just külge pookinud. Ninja

Vasta
(22-11-2012, 02:30 PM)BlackLady Kirjutas: ...
Kui pole keegi midagi muud just külge pookinud. Ninja

Just my point...

Selliste kahtlaste vigade puhul ei oska keegi kurtmisele: ääää, auto on katki... kuidagi muudmoodi reageerida, kui kaastundliku noogutusega.
Vasta
(22-11-2012, 02:08 PM)v6sa Kirjutas:
(22-11-2012, 01:28 PM)Zimmer Kirjutas:
(21-11-2012, 01:18 PM)Zimmer Kirjutas: Mis w210 96a mersul signa puldiga viga on , pult teeb uksed lahti ainult 5cm lähedalt esiklaasist tahavaate peegli juurest , pole patareide vahetamisega midagi muutund?

?

Kõik puldid sarnaselt? "pult" on ühe nupuga, murtav IRvõti?

Ma ei oskagi seda nimetada kas murtav või klapp võti , ja võtmeots käib küljele sisse, suur ümmargune nupp keskel millega teed uksed lahti , jah autot pole võimalik kaugelt avada kui ainult küljega kapotile ja võti vastu esiklaasi...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 392 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,594 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,357 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,826 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,737 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,450 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 12 külali(st)ne