Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
Laupäeva õhtuni oleks kah naljakas oodata olnud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Seda minagi... Lihtsalt tekkis siuke väike kahtlus, et noh...
perpetum mobile
Vasta
rauntz Kirjutas:Seda minagi... Lihtsalt tekkis siuke väike kahtlus, et noh...

Vaata, et see sikspäkk sulle hommikuks jääknähud ei orgunni.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Seda minagi... Lihtsalt tekkis siuke väike kahtlus, et noh...

Vaata, et see sikspäkk sulle hommikuks jääknähud ei orgunni.

Oleks Hiiumaal siis orgunniks vabalt 0.12 jääki ja 12k puudujääki.
Samas küsimus !?
Kas sinul on juba alkomeeter ?
Minul on peale seda HiiumaadConfusedmash:
Vasta
Kas foorum tekitab sõltuvust ja peretülisid?
Vasta
Õnneks pole aja peale minek mul hommikuti, 10ks peaks küll jonksus olema. Muuseas, Hiiumaa on ka mulle varajases nooruses väikest puudujääki tekitanud 14 tunnises praamisabas autot 10m edasi ajades. Kellegile jäi silma ning politsei oli kärme tulema ning vormistama selle kohusetundega kodaniku avalduse peale. Kusjuures juht oli läind kohvi tooma samal ajal ning otsustasin pisut abiks olla Smile
Shit happens, enam rooli ei puutu joogisena, maksma läks too 10 meetrit mulle kuu aega lubadeta olekut. Eelmisel sajandil olid seadused pisut leebemad. Alkomeetrit kusjuures polegi veel, kogun raha Smile
perpetum mobile
Vasta
kalacompany Kirjutas:Kas foorum tekitab sõltuvust ja pere tülisid?

Jah, tekitab. Kas just nüüd tülisid kuid erimeelsusi teemal tähelepanu suunamine ning vajadusest kella 1-2 ajal veel netis passida Smile Tuleb ikka põhjendada pisut teinekord...
Peretülisid kirjutatakse kokku muidu, mitte ei saa jälle vaiki olla :lol:
perpetum mobile
Vasta
rauntz Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Kas foorum tekitab sõltuvust ja pere tülisid?

Jah, tekitab. Kas just nüüd tülisid kuid erimeelsusi teemal tähelepanu suunamine ning vajadusest kella 1-2 ajal veel netis passida Smile Tuleb ikka põhjendada pisut teinekord...
Peretülisid kirjutatakse kokku muidu, mitte ei saa jälle vaiki olla :lol:

My ass olen jah düsgraaf sry . Juba esimesest klassist alates Confusedilly:
Jah ma kirjutan kirjavigadega .
Kuna küsida võib kõike siis küsin :Kas annate mulle andeks?
Vasta
kalacompany Kirjutas:Kas foorum tekitab sõltuvust ja peretülisid?

Kas nüüd otseselt foorum, kuid arvuti küll natuke, krt. :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
kalacompany Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Kas foorum tekitab sõltuvust ja pere tülisid?

Jah, tekitab. Kas just nüüd tülisid kuid erimeelsusi teemal tähelepanu suunamine ning vajadusest kella 1-2 ajal veel netis passida Smile Tuleb ikka põhjendada pisut teinekord...
Peretülisid kirjutatakse kokku muidu, mitte ei saa jälle vaiki olla :lol:

My ass olen jah düsgraaf sry . Juba esimesest klassist alates Confusedilly:
Jah ma kirjutan kirjavigadega .
Kuna küsida võib kõike siis küsin :Kas annate mulle andeks?

Ega mul inimese vastu midagi pole, lihtsalt haiglane komme tekstidest vigu leida, see mu väike kiiks, ennastki häirib vahel :lol:
Kuigi, siin aeg-ajalt liiklevad siuksed lahedad tegelased, kes panevad kolm rida teksti absoluutselt ilma igasuguste vahemärkideta, see ajab küll natuke harja punaseks Smile
perpetum mobile
Vasta
Karl Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Kas foorum tekitab sõltuvust ja peretülisid?

Kas nüüd otseselt foorum, kuid arvuti küll natuke, krt. :-)

Nojah, foorum lihtsalt osake sellest. Ma jõulude-aastavahetuse aegu olin 10-ne päeva jooksul kokku umbes 3 minutit internetis, uskumatul hea tunne oli. Pärast võttis aega, et tagasi harjuda:lol:
perpetum mobile
Vasta
Ma olen ammu loobunud kirjavigadele tähelepanu pööramise, eks neid ikka jagub kõvasti.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Just, aga kui nad ikka kriibivad... Te ei tea, mida ma tunnen Smile)
perpetum mobile
Vasta
rauntz Kirjutas:Just, aga kui nad ikka kriibivad... Te ei tea, mida ma tunnen Smile)

Mis perearst arvab? :-)

Vanasti parandasin teiste vead ära, enam ausalt ei viitsi. Paras tuuleveskitega võitlemine, mis muud. Sellist sõna nagu garter vaatasin mitu päeva, lõpuks sa tõstsid kisa, icc.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
See sõna lõi ausalt öeldes silma kinni lausa, kriipimisest asi kaugel Smile)
Keeletoimetaja koha võtaks endale küll hea meelega Smile
perpetum mobile
Vasta
Miks "Mootorite Maailmas" näitab peaaegu ainult motokrossi ja sarnast? Mootoritega seondub mul endal küll pisut rohkem alasid...
perpetum mobile
Vasta
rauntz Kirjutas:Miks "Mootorite Maailmas" näitab peaaegu ainult motokrossi ja sarnast? Mootoritega seondub mul endal küll pisut rohkem alasid...


Ära eputa oma veenilaienditega eks Tongue Mul on ka külgkorviga Jaawa !
Vasta
kalacompany Kirjutas:Ära eputa oma veenilaienditega eks Tongue Mul on ka külgkorviga Jaawa !

Ma joonistasin selle postituse peale praegu kinnise suuga laulupeo. :lol:

Teemasse: See saade masendavalt jamaks muutunud ja vaatajaid ka vähe vist, miks muidu sellisele kellaajale lükatud. Kurjad keeled teavad rääkida, et teemad n.ö. tellimise peale ehk saad tellida raha eest meeskonna kohale ja siis saad saatesse.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Karl Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Ära eputa oma veenilaienditega eks Tongue Mul on ka külgkorviga Jaawa !

Ma joonistasin selle postituse peale praegu kinnise suuga laulupeo. :lol:

Teemasse: See saade masendavalt jamaks muutunud ja vaatajaid ka vähe vist, miks muidu sellisele kellaajale lükatud. Kurjad keeled teavad rääkida, et teemad n.ö. tellimise peale ehk tellida raha eest meeskonna kohale ja siis saad saatesse.

Masendav, ma mäletan aegu, kus see saade oli üks põnevamaid... Aga jah, raha paneb rattad käima ning tundub, et seda jagub praegu ainult motokrossi harrastajatel ja kasinalt. Just see kellaaeg...
perpetum mobile
Vasta
Aga "Kelmid ja Pühakud" on ikka tegija sari. Kunagi osati ikka teha.
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 388 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,586 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,357 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,822 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,733 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,448 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 17 külali(st)ne