Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kklubiga liitumine
#1
soov liituda ka klubiga aga tänase seisuga pole see mul õnnestunud kahjuks aga soov oleks endiselt.Täidetud sai taotlus ja ankeet mille järel pidi tulema E-mailile teade aga kahjuks seda pole siiani tulnud.Sai see taotlus tehtud paar kuud tagasi.Ehk olen ise midagi valesti teinud.
Vasta
#2
sama lugu mul ka.
Vasta
#3
ei kommentaari....
Vasta
#4
Andke natuke aega.
Usun, et Indrekul hetkel suht kiire. Käis just Saksamaal ju teiste MB klubidega kokku saamas. Nüüd vaja juhatusega läbi arutada mis seal räägiti.
Küll varsti tuleb mõni kokkusaamine kuhu kõik klubiga ühineda soovijad ka kohale oodatud.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#5
Toomasel on õigus, hetkel on kiire tõepoolest, aga see ei tähenda seda, et soovijad ära unustaksime. Üritan mingi aja jooksul ka teada anda, mis edasi toimub ja mida üldse klubiga edasi plaanime.

Peale seda loodetavasti soovite ikka veel meiega jätkata ja uued soovijad ka liituda.

NImelt on valmimas uus kodulehekülg, mida peagi tutvustame, samuti peame juhatusega läbi viima mõningaid uusi reforme, mis on vajalikud nii klubi tegevuse jätkemiseks, arenemiseks ja on ka saksamaa poolseks nõudeks.
Loodetavasti saab hiljemalt järgmise nädalaga kõik niikaugele, et oleme valmis tutvustama nii uutele huvilistele, kui ka vanadele liikmetele uut ja täustatud klubi, meie uusi ideid, uusi mõtteid ja tegevusi.

Seniks aga rahu, anname kõikidele võimaluse teha panus Mercedes-Benz klubi arengusse
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
Tänan vastuste eest.
Vasta
#7
Ehk juba tüütan selle küsimusega pikalt kedagi ja häirin aga nüüdseks peaks juba piisavalt olema aega mööda minemas kus võiks teada anda kas olen klubi liikmeks sobilik või mitte. Oleks vähemalt viisakas vastata mu küsimusele või taotlusele.Kui vaadata mu viimase postituse aega siis sellest on ikka MEELETU aeg mööda läinud seega sellise aja peale küll ei saa keegi väita et aega vähe või hetkel kiire. Vabandan kui olen natuke teravmeelne.
Vasta
#8
Liitumis ankeet täidetud? Muidu ma ise kah ikka ootasin päris kaua.

Muidu tule käi mingil üritusel kah ja räägi indrekuga (kui juba pole seda teinud), vast läheb vähe kiiremini ja nagunii enne peab näod üle vaatama kui liikmeks kedagi võetakse.
Turbo
Vasta
#9
ei näe probleemi selles postituses

kui ankeet on täidetud ja liikmemaks on makstud siis Indrek kohe teeb huvilisest-klubi liiget
kas liikmemaks on makstud?
Vasta
#10
Nu tglt võiks ikka enne mingil üritusel end näidata ka, päris nii ka ei saa, et mingi lambikas maksab liikmemaksu ära, lükkab mingi kasutajanime alla, mida ei pruugi üldse veel foorumiski olla ja juba mb klubi liige. Üldiselt minu silmis on klubi liige selline inimene, kes võtab klubi elust aktiivselt osa, olgu see kasvõi foorumis, kui tõesti mingil mõjuval põhjusel üritustele ei jõua.
Vasta
#11
HotPapa Kirjutas:Nu tglt võiks ikka enne mingil üritusel end näidata ka...

Just just, muidu võib veel mingi üllatuse otsa sattuda. :bigsmile:
Turbo
Vasta
#12
sm. pelle Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Nu tglt võiks ikka enne mingil üritusel end näidata ka...

Just just, muidu võib veel mingi üllatuse otsa sattuda. :bigsmile:

No kui väga väga väga tahab Mercedes-t, vähemalt õige automargi valis. Hullem kui Opelit jäljendaks :lol:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne