Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalender 2008
#41
paneks pildid manusena, kuid üle 1.1 mega ei lase, mul aga pildid 3mb, et siis panen niisama nats resize'itud. Seda esimest pilti tuleks photoshoppiga üle käia, et need veelaigud sealt ära saaks...

http://i3.photobucket.com/albums/y53/Hot...100435.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y53/Hot...100433.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y53/Hot...100424.jpg
Vasta
#42
Noh eks fotograafi peale peame ni-ehk naa mõtlema, aga lootsin just saada selliseid pilte, nagu Karl pani ülesse, mida ikka tõsise kaameraga hea mees pildistanud on.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#43
Njahh... keeruline sellistega - nagu näha, pole igal mehel võtta seda varianti. R129 idee oli päris hea - 1 nädalavahetus kuskile Tallinna ümbrusesse autod kokku ja siis mõtleb kohti ja poose juba koos päris fotograafiga.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#44
Nojaa... ma siiski arvan, et ei tohiks päris ära nudida inimeste isetegemisrõõmu.
Muidugi tulevad profi käest kvaliteetsemad asjad, aga mingine kompromiss tuleks nende kahe vahel leida.
Mu meelest on see oluline.
Vasta
#45
päris fotograaf tahab umbes 500kr/h ka saada. kui vaadata audiklubi selle aasta kalendrit, siis mulle isiklikult ei meeldinud ükski pilt... samas ega sjugaanov ise neid pilte ei valind.

äkki ardoholts.com tahab omale reklaami teha ja saab tasaarvelduse teha? :eureka:
Vasta
#46
Palju klubi üldse mõtleb raha teatud ajaks kalendri alla magama panna? Ja kas on mõeldud, et kõigi muude kulude juures on ka rahaeraldus fotograafile - või on ainult kalendri tüki/kujunduse jne kulud.

Mina ei ole absoluutselt vastu kui keegi ise oskab ilusa pildid teha oma autost. Mina igatahes ei oska Smile või on variant, et mul pole vastavat tehnikat.
Aga nagu kuulus ärimees on öelnud, 10 000 sita projekti eest on palju, aga 1000 000 hea eest on vähe.
Nii, et pigem ikka natukene rohkem pingutada, et saaks ilusad pildid. Tõesti ei paku huvi kui märtsikuus on mudane ja suurte pixlitega 124 mille valgustuatus peaks olema fotoõpikus lehel "ära nii tee". (ei vihja praegu ühelegi konkreetsele pildile).
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#47
Kalev Kirjutas:Njahh... keeruline sellistega - nagu näha, pole igal mehel võtta seda varianti. R129 idee oli päris hea - 1 nädalavahetus kuskile Tallinna ümbrusesse autod kokku ja siis mõtleb kohti ja poose juba koos päris fotograafiga.

Oh-jah...
Kas Te teate ka, palju "päris" fotograafi sessioon maksab?
Selle eest saab päris mitu tulevast suvepäeva korraldatud.......
W124 E500 Limited
Vasta
#48
Eks hinnad ole kindlasti erinevad, aga minu mõte oli, et kräppi pole ka mõtet teha ju. Kui meil on klubis keegi fotohuviline kes saaks mingi raha eest kuskilt tehnika laenata siis oleks juba mingi osa tehtud.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#49
R129 Kirjutas:Eks hinnad ole kindlasti erinevad, aga minu mõte oli, et kräppi pole ka mõtet teha ju. Kui meil on klubis keegi fotohuviline kes saaks mingi raha eest kuskilt tehnika laenata siis oleks juba mingi osa tehtud.

Arvan ka ise, et siiski tasuks kõik autod üle pildistada va juhul, kui kellegil tõesti on häid pilte. Just seda ma lootsingi, et mulle saadetaks juba selliseid pilte, kus keegi on lasknud oma autot ka oskajal pildistada.


Olen ise mõneti fotograafiaga tegelenud, saan kasutada piisavalt head tehnikat, kui vaja ja usun, et vajadusel leiab ka sobiva aja ja koha, kus seda teha, samas tahaks aga, et kõik pildid, mis kalendrisse tulevad, oleksid ise auto ja ise kohas ja võimalusel osad ka talvetingimustes, ehkki enne detsembrit me vast lund ei näe.

Eks siis proovib mingi aeg konkreetsemalt mingi aja ja koha välja otsida, kus teeks ühe ühise klubi fotosessiooni ja väikse mõnus koosolemise.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#50
Üks asi on tehnika, päris mitmel meist korralik olemas. Teine asi on see, et eks rohkemal või vähemal määral peab pilte ka tuunima, pole meil kellelgi tuliuus auto ilma igasuguste deffektideta jne. Ühesõnaga, keegi kes pildid kunstilisemaks muudaks.
Näiteks minu auto lives küll nii kompu välja ei näe kui sellel pildil:

[Pilt: 64701cb27f02.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#51
Jah, Karlil on õigus, vaja on ka hilisem tuunimine, küll seda ka saab. Aga siiski peakski hakkama juba praegu mõtlema mingile päevasele fotopäevale, kus saame võimalikult palju mersusid kokku ja proovib pildistada ja ka erinevate kaamerate ja objektiividega.

Ega pilte einult kalendrisse vaja poile ju, eks kuskil mujal ka, näiteks kõik kohaletuulnud w126 koos pildile, SEC id jne jne
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#52
Ühe idee pakuks teile- kui koguda autod kokku mõnele suurele tehase territooriumile ntx- oleks autode esile tõstmine garanteeritud ja neid erinevaid kohti pildistamiseks ka vast palju. Ülejäänud on läbirääkimiste küsimus- kui huvi on, saan konkreetselt hinnad ja soodukad välja uurida.
Vasta
#53
sanenja Kirjutas:see on mu lemmik Mercedes-Benz ja tahan jagadda teiega oma footodega

Pilt ise on kehva kvaliteediga ja VT on ülikehvalt tehtud. Kalendrisse tuleksid siiski parimad pildid, et lõpptulemus ika kena ka tuleks
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#54
Viimane aeg tegema hakata.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#55
Lõoke Kirjutas:Viimane aeg tegema hakata.
Vaadates kalendrit, on "viimane" aeg möödas... :tongue:
W124 E500 Limited
Vasta
#56
selleks on vaja päikesepaistelist ilma, kuid on peaaegu, et võimatu saada kõik kalendrisse minevad autod selleks üheks ootamatuks päevaks kokku.

Paneme teema tallele ja teeme suvel järgmise aasta kalendri.
...
Vasta
#57
Talvekuude pidid võiks muidugi ilusa lumise ilmaga teha, oleks rohkem teemas asi.
perpetum mobile
Vasta
#58
rauntz Kirjutas:Talvekuude pidid võiks muidugi ilusa lumise ilmaga teha, oleks rohkem teemas asi.

Minu meelest rauntz'il päris hea mõte, et pilte võiks olla vastavalt aasta-aegadele. Seega mõningatest masinatest nüüd sügisel juba pildid ära klõpsida, siis edasi talvel, kevadel ja suvel ning saaks 2009 aastaks väga kena kalendri.
Vasta
#59
Nii väga tahaks kalendrit!
Aga on tunne et ei tule seda ei 2009,2010...
Mitu aastat on seda teemat arutatud aga pilte ikka pole.Isegi mina sain oma autost pildid tehtud-uskumatu.
Teeks siis kasvõi 1 lehelise(plakati taolise) kus mõned pildid peal ja "JÄRGMINE AASTA" üritaks midagi kobedat.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#60
Lõoke Kirjutas:Nii väga tahaks kalendrit!
Aga on tunne et ei tule seda ei 2009,2010...
Mitu aastat on seda teemat arutatud aga pilte ikka pole.Isegi mina sain oma autost pildid tehtud-uskumatu.
Teeks siis kasvõi 1 lehelise(plakati taolise) kus mõned pildid peal ja "JÄRGMINE AASTA" üritaks midagi kobedat.

Just!

Paneks kõikvõimalikud margid korraga pildile ja mis on püsivalt kalendri põhipildiks ja siis selle alt saad erinevaid kuid järjest ära rebida!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Verd loovutama Vol. 1 2008 (13.03.2008) indrek 23 14,363 30-04-2015, 05:47 PM
Viimane postitus: Heinar
  MB klubi / MB kalender indrek 98 87,746 24-05-2012, 01:26 PM
Viimane postitus: Bambuk
  Uute liikmete ülevaatus Lõuna-Eestis(14.12.2008) HotPapa 20 16,590 13-12-2008, 02:13 AM
Viimane postitus: Rait
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,617 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl
  Battery race 2008 raames toimuv "TuneKit car show" - 30.08.2008 Pärnu lennuväli PR-PM 0 2,240 24-08-2008, 07:44 PM
Viimane postitus: PR-PM
Big Grin MB Klubi ringrada 17.08.2008 indrek 193 81,463 16-08-2008, 11:25 PM
Viimane postitus: Karl
  Verd loovutama Vol. ? 2008 (05.08.2008) indrek 4 3,606 05-08-2008, 09:30 AM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi suvepäevad 2008 järelkaja ZE_KA 47 25,748 27-07-2008, 11:12 PM
Viimane postitus: ottoh
  MB Klubi suvepäevad 2008 (18-20 Juuli) indrek 78 39,674 18-07-2008, 06:00 PM
Viimane postitus: Kuldar
  MB klubi suvepäevad 2008 indrek 44 22,072 17-06-2008, 09:46 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne