Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB A klass W169 diagnostikaprogramm
#1
Tere, on auto MB A klass 2004a., W169 kere (2004-2012), on olemas OBD2 kaabel, on arvuti windows 7-ga.

Teab keegi mis programm arvutisse laadida et saaks vigu näha ja neid vajadusel nullida.

Olen kuulnud midagi xentry open shell programmist kuid mina seda õiget kohta ei leidnud kust seda oma arvutisse laadida. 

On veel mingit lihtsamat/käepärasemat programmi.


Aitäh.
O: W123 2,4d- le. sobiva tahhomeetri Tartus bermuuda@gmail.com tel. 55992054.
Vasta
#2
Vabavaralistega sealt suurt midagi ei näe.

Piraatimise võimalused pead ise leidma.
Vasta
#3
Üks asi on vigu näha ja neid kustutada. Aga enamasti tuleb hakata lisaks probleemi lahendama ehk autot remontima. Vajadusel mingeid juppe vahetama. Kas sul on olemas selleks soov, teadmised, koht kus seda teha?
Vasta
#4
Kui mehel on huvi siis mees küsib ja teeb kõik ise ära. Antud hetkel on programmist puudus. Ma saan aru küll et raha eest teenusepakkujad ei tahaks selliseid postitusi nähaSmile
O: W123 2,4d- le. sobiva tahhomeetri Tartus bermuuda@gmail.com tel. 55992054.
Vasta
#5
Ei ma ei ole raha eest teenuse pakkuja. Lihtsalt edasi juhtub nii, et inimene teeb uue teema, mul autol veakood PXXXX, mis ma nüüd edasi tegema hakkan? Aga muidugi on ka võimalik, et inimesel on olemas kõik võimalused auto remondiks, lihtsalt ei ole diagnostikatestrit.

Arvan, et korralikke vabavaralisi (loe tasuta) programme ei ole olemas.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  E klass 320 CDI Airmatic universaalile sedaani õõtsad ja tavavedrud DaddyV 11 4,849 30-08-2018, 06:14 PM
Viimane postitus: DaddyV
  o:c klass 2004a logar? Sursik 5 2,936 11-06-2008, 03:27 PM
Viimane postitus: Martin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne