Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.Le Coq SPECIAL 1807
#21
saku orikas on ikka see mõislik kurgukaste!
Vasta
#22
Karl Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:
kuld Kirjutas:Kuld on hea õlu Rolleyes Aga jah see special on ka ainuke mida ma peale saku õllede joon.

"Kuldsed" sõnad!

Lausa kuldaväärt lause moodustunud kuldsetest sõnadest kuldse mehe suust.Confusedilly:

Oleks vaid rohkem selliseid mehi :lol:
Vasta
#23
A Le Coq'i toodangust ainuke mida kannatab juua.

Muidu ise eelistan Rocki'i.
Turbo
Vasta
#24
Ohsaa, mis hea teema Smile Speciali juures on viga see, mis üldiselt kõigil Ale Cog'i õlledel kipub olema... gaasi on vähe, vähemalt minu jaoks. Sisu eest annaks 6/10 pakendi eest 10/10
Üldiselt võib Eesti õlletoodanguga ikka väga rahule jääda, võrreldes kuidas on asjad Lätis, Soomes, Rootsis ja ka Venemaa toodang ei kannata eriti võrdlust Eesti õluga! Oma lemmikuteks on Kuld ja Rock. Välismaa õlledest ei oska midagi eraldi välja tuua, mul on kogu umbes 50 erinesvast lääne õllepudelist ja nende hulgas on nii viimast jama, kui ka täielikku eliiti. Aga üldiselt Saksa ja Tšehhi eliitõlled on ikka omaette klass. Eestist võiks veel välja tuua Viru Õlu toodangu, sest need pole täielikult pastöriseeritud nagu ma aru saan ja neid juues saab ajas tagasi minna ja seda sovjeti aegset õllemaitset natikenegi tunda. Lihtsalt tore vaheldus!
Vasta
#25
mulle ka meeldib see sortiment, kuid siiski Kuld on üle prahi... hetkel :bigsmile:
setud sõitsid seciga
Vasta
#26
kuld on hea õlu...aga miski häirib mind selle juures...selline hais või (ma ei oska selle nimetust anda)
enda lemmik on siiski special-maitse rikkalikum ja seda "haisu" pole
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#27
spetsiaal on mingi lake vms...pole gaasi ega maitset....samahästi võiks piima juua...
Vasta
#28
Huakanimasta Kirjutas:kuld on hea õlu...aga miski häirib mind selle juures...selline hais või (ma ei oska selle nimetust anda)
enda lemmik on siiski special-maitse rikkalikum ja seda "haisu" pole
Kuld küll ei haise, see on aroom õlle juures.:biggrin:
Vasta
#29
kuld Kirjutas:
Huakanimasta Kirjutas:kuld on hea õlu...aga miski häirib mind selle juures...selline hais või (ma ei oska selle nimetust anda)
enda lemmik on siiski special-maitse rikkalikum ja seda "haisu" pole
Kuld küll ei haise, see on aroom õlle juures.:biggrin:
no siis järelikult see aroom ei meeldi mulleRolleyes
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#30
Sai ka see õlle ära proovitud-No points!
Ega kui sisu pole ei aita ka välimus.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  E 200 Special Edition jeha 11 4,832 21-05-2008, 06:26 PM
Viimane postitus: marek
  Jalgpall ja muusika A.LE COQ Arenal. Eddie 0 1,597 02-07-2007, 02:49 PM
Viimane postitus: Eddie



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne