Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.Le Coq SPECIAL 1807
#1
Tere!
Pole kaua siin keskonnas aktiivselt viibinud, tekkis selline uitmõte, et mida arvate uuest A.Le Coq-i "SPECIAL 1807" õllest ?
Kas olen siin ainuke kellele see maitseb ?
Minule igatahes istub hästi. Võib-olla tuleks isegi väike küsitlus kasuks, oleks näha millist marki MB rahvas eelistab ja mida suvepäevade orgunnimisel eelistada!?:eureka:
Vasta
#2
enne limpsisin abby't aga kui seda maitsta sain olen jälle A.Le Coq'i pooltCool
Vasta
#3
kulla-mees.

spessali juures lööb välja mu väike kompleks, nimelt häirib too avamise huinjukk. Ma suudan mehisemate vahenditega ka.
Vasta
#4
Väga hea õlu, hetkel just avasin ühe. Avamine kahh väga originaalne.
Üldse selle tahes toodang mu vaieldamatu lemmik, Saku lägast ainult Kuld joodav.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Hetkel, lähen külmkapi juurde,avan selle ja no ei saa kui kõik räägivad. Tõesti hea!
Vasta
#6
hmm siin vahepeal oli nii, et poodi läksid ja otsas oli...tartus vähemalt
Vasta
#7
Pole proovinud ,aga olen näinud ,et paljud joovad.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#8
Minu arust üks väheseid õllesid mis oma maitseomadusi ei kaota, peale vähest lahtiolekut, on KULD!!!

Special on ka õlu kus lähevad gaasid kiiresti välja ja järgi jäääb.....ma ei hakka ütlema!
Vasta
#9
Mul neid "SPECIAL 1807" terve kotitäis kodus, aga juua ei saa :flaming:
joon Sinebrychoffi Long Drinki hoopis.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
Laur Kirjutas:Mul neid "SPECIAL 1807" terve kotitäis kodus, aga juua ei saa :flaming:
joon Sinebrychoffi Long Drinki hoopis.

Ei saa juua? Sõber, helista mulle, aitan sind hädast välja! :bisou:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
1 kord proovisin, mingit erilist elamust ei saand, olen orika mees
Vasta
#12
Hetkel parim A.Le Coq poolt toodetav õlu. Loodame, et sellega ei lähe nii, nagu enamike Eestis toodetavate toiduainetega: et esimesed paar partiid on super ja edasi hakatakse ratsima näiteks odavama toorainega ning kinnitatakse, et Eesti inimese maitseeelistus ongi just selline või et maitse on ju sama. Seniks aga kiitus.

P.S Tegelikult on kodumaise õlle hinnad veidi utoopiaks läinud: poes maksad paar krooni juurde ja saad juba Tśehhi õlut. Tartus aga on pubi, kus alekoki premium on kallim kui inglise vaadi- või tśehhi pudeliõlu.
Vasta
#13
tuuker Kirjutas:P.S Tegelikult on kodumaise õlle hinnad veidi utoopiaks läinud: poes maksad paar krooni juurde ja saad juba Tśehhi õlut. Tartus aga on pubi, kus alekoki premium on kallim kui inglise vaadi- või tśehhi pudeliõlu.

Olen huvi pärast aegajalt ikka ,erinevat marki välismaa õlut maitsnud ning midagi head nende kohta küll kosta ei saa (siiani vähemalt) :wow: Kord ostsin poest õlle mis maksis 50kr 0.5 liitrit ning olin sunnitud selle lihtsalt kraanikausist alla kallama (lihtsalt ei kõlvanud kuhugi). Eesti toodang on ikka parim :biggrin: (Special , Kuld ning orikas on minu kõige sagedasemad sõbrad. Üldiselt joon õlut suht harva. Niisama ajaviiteks õhtuti teleka ees liitrite viisi ei lürbi. Peamiselt saab saunas ning suvel palavaga võetud või mõnel koosviibimisel. :bigsmile:
Vasta
#14
Sulo Kirjutas:Minu arust üks väheseid õllesid mis oma maitseomadusi ei kaota, peale vähest lahtiolekut, on KULD!!!

Special on ka õlu kus lähevad gaasid kiiresti välja ja järgi jäääb.....ma ei hakka ütlema!
järelikult liiga kaua lutsutad ühte pudelit Tongue
Vasta
#15
Markko Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Minu arust üks väheseid õllesid mis oma maitseomadusi ei kaota, peale vähest lahtiolekut, on KULD!!!

Special on ka õlu kus lähevad gaasid kiiresti välja ja järgi jäääb.....ma ei hakka ütlema!
järelikult liiga kaua lutsutad ühte pudelit Tongue


Krt....hih.....Smile)))) peab vist 0.33 peale üle minema Smile)))
Vasta
#16
Sulo Kirjutas:
Markko Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Minu arust üks väheseid õllesid mis oma maitseomadusi ei kaota, peale vähest lahtiolekut, on KULD!!!

Special on ka õlu kus lähevad gaasid kiiresti välja ja järgi jäääb.....ma ei hakka ütlema!
järelikult liiga kaua lutsutad ühte pudelit Tongue


Krt....hih.....Smile)))) peab vist 0.33 peale üle minema Smile)))
Mitte 0,33 peale üle , vaid trenni tuleb teha!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#17
:bigsmile::lol::bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
Kuld on hea õlu Rolleyes Aga jah see special on ka ainuke mida ma peale saku õllede joon.
Vasta
#19
kuld Kirjutas:Kuld on hea õlu Rolleyes Aga jah see special on ka ainuke mida ma peale saku õllede joon.

"Kuldsed" sõnad!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#20
Lõoke Kirjutas:
kuld Kirjutas:Kuld on hea õlu Rolleyes Aga jah see special on ka ainuke mida ma peale saku õllede joon.

"Kuldsed" sõnad!

Lausa kuldaväärt lause moodustunud kuldsetest sõnadest kuldse mehe suust.Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  E 200 Special Edition jeha 11 4,833 21-05-2008, 06:26 PM
Viimane postitus: marek
  Jalgpall ja muusika A.LE COQ Arenal. Eddie 0 1,597 02-07-2007, 02:49 PM
Viimane postitus: Eddie



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne