Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K:tuli armatuuris?
#1
Et siis mõne jaoks paar rumalat küsimust, aga kuna oman MB-d alles 2st nädalat, siis ärge kurjustage. autoks on 92 a ce200

et täna hommikul hakkas põlema armatuuris kellade all lambipirni kujutav tuluke...mida see võiks tähendada?
ja siis veel kondi kohta. et autos on kont seda ma tean, aga mida need kolm nuppu seal pliidinuppude vahel täpselt teevad? ja mida muudab pliidinuppudel külma põhjakeerates see väike nõks. ja ma saan aru, et see keskmine nupp kirjaga EC peaks siis kliimat välja ja sisse lülima, aga millegi pärast tundub mulle, et kui nupp sees on, siis nagu tuleks vähem külma, kui nupp väljas on.

ja lõppu minu rumalate küsimuste peale vanasõna, et küsija suu pihta ei lööda.
Vasta
#2
Lambipirni kujuga tuluke: mingi pirn on läbi või vale võimsusega (vahest ka vilets ühendus annab märku).

EC: kui tuli põleb on kliima väljas (EC= economy).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Ei, küsija lastakse tänapäeval lihtsalt mahaWink

Nali. Pole rumalaid küsimusi, on tüdinud vastajad. Tõsi, foorumis on nupp OTSING, seda tasub pruukida, ostingusõnu muutes. Nii mõnigi asi saab teemasid lugedes kiiresti selgeks.

Lambipirn teavitabki mõnest mittepõlevast pirnist. Üsna tundlik tegelane, reageerib ka pistiku oksüdeerumisele ja vale võimsusega pirnile. Kunagi vaidlesime, kas ka salongivalgustus selle pirni alla käib. Ilmselt siiski mitte.

Teadmata Sinu autol olevaid nuppe täpsemalt, siis EC lülib kondipumba tagant ära. Ehk jahutus on lahjem, kui tuluke põleb.

Kolme noolega nupp on siseõhu tarvis.
Vasta
#4
aga pliidinuppudel külmapoole keerates see viimane nõks? ja keskel ülemine 4nurkse pildiga nupp kus siis siksakid läbi tõmmatud? ja oligi üks suunakas läbi. enne ei pand tähele, sest oli see väike, mis asub esitiivas.
Vasta
#5
see viimane nõks ongi kondi jaoks
Vasta
#6
Kas see viimane nõks mitte külmkappi täisjahutusel tööle ei pane?
Vasta
#7
Kae, seda ma ei teadnudki, et see märgutuluke ka kehvale ühendusele reageerib. Asi nimelt selles, et vahepeal kaob ära ühe poole kaugtuli. Klõpsutad sisse välja ja tuleb tagasi nagu muiste-samas märgutuleke vilgutab ennast aegajalt ja kaob jälle, ilmselt siis ongi kas mõni pistik oksüdeerunud või midagi sellist, et tuleb ja läheb. Tänud tarkadele.
Vasta
#8
Kui nõks läbi käib, siis ei juhita enam magnetventiile (pidev pluss anatkse peale) ja puhutakse niipalju külma kui vähegi võimalik.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  124 coupe kõik tuled armatuuris põlevad peavalu 7 6,422 10-03-2013, 08:18 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  W209 Nagin armatuuris Jupats 0 1,761 20-07-2009, 11:21 PM
Viimane postitus: Jupats
  check engine tuli jansa94 5 3,376 20-07-2009, 01:42 PM
Viimane postitus: Jupats
  imelik surin armatuuris udupump 9 6,279 22-12-2005, 10:32 PM
Viimane postitus: udupump



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne