Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sädemed summutist
#1
Tere, küsiks tarkade käest-mis jama on:help:. Eile öösel sai kaubalifti vähe peeneks lastud (kiiruse osas) ja summutist käis täielik sädemevihk välja (pimedas hea peeglist märgata). Tõenäoliselt midagi head see pole aga...lift siis 300 D w124. Kas keegi oskab suuniseid anda või on sarnast juhtunud. Lisan veel, et summuti vastu maad ei käi:biggergrin:
Vasta
#2
mul oli rolleriga samamoodi, sõitsin koguaeg väikseid otsi linnas max 5km ja nii terve suvi, (see küll aastaid tagasi:biggergrinSmile ja siiis suvelõpus sai üx pikem maantee sõit ette võetud täisgaasil ja samamoodi, üxhetk vaatad taha, keegi nagu loobix suitsukonisi sumpsist välja, jäin seisma vaatan sumpa seest punane- sumpa siseseina pinnale kogunenud tahm hakkas põlema/hõõguma:hump:
Vasta
#3
Arvasin ise ka, et vast lasi lõõrid puhtaks...krt kas mul siis tõesti nii vanainimeselik sõidustiil, egas midagi-tuleb rohkem pedaali tallama hakata.
Vasta
#4
ega ma ise kah ei tea täpselt kuidas keegi sõidab nende diisel mersudega... vanal 200D sõitsin vabalt hingavalt linnas 3k 50-60kmh kui isegi 70kmh ajal toppisin 4 käigu oli masina jaoks liiga raske seega min kiirus jäi 80kmh kanti kui panin viimase 4 käigu sisse, praegusel 300D on linnas 3 käiguga pöörded kuskil 2.5-3 k kandis seega torkan 4 sisse kui 60kmh sõidan...ja sellega siis kuni 85 kmh siis panen 5käigu....
Vasta
#5
Postitus: #5RE: sädemed summutist

2 käik kuni 40 km/h (kiirendusel), kolmas kuni 45-55 km/h, neljas kuni 85-90 km/h. Puuduks nagu käik sinna 30-40 km/h (sihuke tihedama linnaliikluse kiirus kui väljendan ennast õieti (NB. Tartu) vahemikule siis hakkab jõrisema ja protesteerima (kolmandaga) ja teisega tunduvad pöörded liiga kõrged ehk peakski rohkem teist kasutama...võsakunn kui teemat loed kuda Sina temaga linnas hakkama said.
Vasta
#6
scrat Kirjutas:Postitus: #5RE: sädemed summutist

2 käik kuni 40 km/h (kiirendusel), kolmas kuni 45-55 km/h, neljas kuni 85-90 km/h. Puuduks nagu käik sinna 30-40 km/h (sihuke tihedama linnaliikluse kiirus kui väljendan ennast õieti (NB. Tartu) vahemikule siis hakkab jõrisema ja protesteerima (kolmandaga) ja teisega tunduvad pöörded liiga kõrged ehk peakski rohkem teist kasutama...võsakunn kui teemat loed kuda Sina temaga linnas hakkama said.


probleeme polnud. mu meelest väga tähtis dislale just vahel lõõrid puhtaks lasta. täpselt enam ei mäelta neid kiiruseid ja käike - nüüd olen valge mehe käigukastiga autoga nii harjunud :cool2:
too kaubalift on ikka jõhker loom sul. kui keegi foori taga keksima hakkas ja hullamistuju oli, siis läks ainult 1. ja 2. käik, rohkemat ei olnud võimalik, sest kiirus juba ca 80km/h. ja siis viskas küll mõnusa pahmaka ning lõõrid jälle puhtad.
aga mäletan jah, et miski imelik jõrin tekkis teatud pööretel(alla 2000p kuskil oli see koht). Aga kõik on tunnetamises - sõida linnas kiiremini:cool_rsvd:
soovitan lõõrid puhtana hoida ja siis proovida pimedas - nagunii kimad õhtul pimedas koju vahel - kas siis veel millalgi sama asja juhtub.

P.S.
tule ja proovi automaati - olen kindel, et peale paari km sa kepikat ei taha enam(minuga oli vähemalt sedasiConfusedillySmile
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#7
ega jah mul ka et kui juba alla 40 kmh läheb siis peab ikka 2 sisse lükkama aga siis teeb ka sellist häälet et võiks hoopis mingi 2.5 käigu sinna leiutada.....tahan ka automaati :/
Vasta
#8
HotPapa Kirjutas:ega jah mul ka et kui juba alla 40 kmh läheb siis peab ikka 2 sisse lükkama aga siis teeb ka sellist häälet et võiks hoopis mingi 2.5 käigu sinna leiutada.....tahan ka automaati :/
Täna öösel sai ka siis lõõrid puhtaks lastud . 1-k 4okm/h 2-k80km/h ............jne. Rullikute peal.
Vasta
#9
Ma 2.0 dislaga sõidan suht tihti nii, et esimese käiguga kuni 40 ja teisega kuni 70, läheb vist isegi 80 ära...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w115 2.4 diisel aurab summutist Hydroid 9 5,427 09-10-2008, 12:13 PM
Viimane postitus: Laur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne