Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
420 SEL 1991a.
Talve kokkuvõte:

Sõidetud sai võimalikult vähe, 2500km ja sinna hulka kuulub 700km Läti reis.
Üldse kokku on auto sõitnud Eestis olnud aja alates 2005a. maikuust 22000km.
Veermik sai korra veel põhjalikult üle käidud, nüüd peale tagumiste amortide rahu majas põhja all. Kivi jälle kahjuks Silberi kapsaaeda, veermiku kontrollis ei suudetud tuvastada järeljooksu padja surnud seisu ja osad jupid mis öeldi polnud üldse vaja vahetada........ See selleks, nüüd kõik vajalik vahetatud ja mittevajalik ootab oma aega.

Eelmine suvi ostetud 17 tolli veljed sai maha müüdud ja asemele kolisid 18 tolli veljed, rehvidega Dunlop SP 9000 245/45/18

[Pilt: 774cb8649cf0.jpg]

[Pilt: e53cb4a92f6e.jpg]

Need veljed on selle auto all kunagi juba olnud kroomituna, vanemad olijad mäletavad.
Väike hirm oli sees, et kuidas käitub auto nii suurte ratastega, enne pole üle 17 tolli kogenud. Kuid üllatavalt normaalne, loomulikult on veidi jäigem kui 15 tolli orig. veljed millega talvel sai sõidetud, aga ei midagi hullu. Teed ka ei otsi, seda pelgasin ehk kõige rohkem.

Hetkel siis plaanis tagaamordid vahetada ja enne suurt suve auto üle poleerida, muu peaks ok olema.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
nicccce...nagu alatiCool...samas mulle meeldisid need eelmised 17 tolli rohkemBig Grin
HotPapa Kirjutas:nicccce...nagu alatiCool...samas mulle meeldisid need eelmised 17 tolli rohkemBig Grin

Pole hullu, sa võid neid 17 tolli iga hetk imetleda kui tuju tuleb.
Keldris, garaazis või kus iganes sa neid hoiad.:bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Karl Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:nicccce...nagu alatiCool...samas mulle meeldisid need eelmised 17 tolli rohkemBig Grin

Pole hullu, sa võid neid 17 tolli iga hetk imetleda kui tuju tuleb.
Keldris, garaazis või kus iganes sa neid hoiad.:bigsmile:

:evil:
Väga ilus, veits "porsche-style", aga siiski kena.
Mis velgedega tegu? Mis mõõdud ja ET?
18x8.5 ilmselt?
Rehvivalik on hea!
hents99 Kirjutas:Väga ilus, veits "porsche-style", aga siiski kena.
Mis velgedega tegu? Mis mõõdud ja ET?
18x8.5 ilmselt?
Rehvivalik on hea!

18x8.5 jah ja ET 34. Alguses panin taha ka flantsid (kuuel teadagi tikuvad tagumised rattad muidu liiga sees olema), kuid pidin ära võtma peale 110 kilose sõbra vedamist:-)

Velje päritolu teadmata, Audi omad mingid tikun arvama (tsentreerimisrõngastega pidin panema).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Kus nüüd läks edevaks kätte äraSmile) Ei, väga hästi sobib see velg. Muuseas nägin sind mai mäleta, kas neljapäev või reede järvevanas sõitmas, masin läikis juba kaugelt silma. Mis pani mind omakorda pesula peale mõtlema.
Kus sa poleerimist teed muidu, mul ka ämblikuvõrk suht peal, tuleks enne suve see maha saada.
perpetum mobile
Arenguruumi veel on bling-bling maailma...:bash::bigsmile:

[Pilt: 6136_3.JPG]
[Pilt: 6ab4_3.JPG]
[Pilt: 7dd3_3.JPG]
[Pilt: 88bd_3.JPG]
[Pilt: ed9d_3.JPG]

Antud isend müügis Saksamaal...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Muidu väga sexxxx,aga rool  on pervo!
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

See bling-bling on väga kena. Rool aga suht rõve sellisele autole. Velgede suhtes võibolla mõtleks kah, aga muus osas täiesti minu silmale - ilus, punane.....
Ma imetsan, et Karlil ei ole veel SECi tagumist pagasi/tiivade liiste....irw
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
hents99 Kirjutas:See bling-bling on väga kena. Rool aga suht rõve sellisele autole. Velgede suhtes võibolla mõtleks kah, aga muus osas täiesti minu silmale - ilus, punane.....

Kusjuures see tumepunane värv hakkas mulle ka jubedalt meeldima, mingi trend vist tulemas
Rolz Kirjutas:Ma imetsan, et Karlil ei ole veel SECi tagumist pagasi/tiivade liiste....irw

Oi, oli vaja nüüd tähelepanu juhtida, mis sa arvad mida Karl nüüd otsima hakkab. Nagu laps, suured teevad ees temal vaja järgi teha.:lol:
audi veljed sobivad esituledega päris hästi. :eureka::lol:
Kuld ja Rolz teada-tuntud originaalifriigid (peaaegu), kuid las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.:evil:

Muide, SEC-i luugi kroomliistule ammu mõelnud ja kui oleks olemas, ei kõhkleks ka installeerimast.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
marek Kirjutas:audi veljed sobivad esituledega päris hästi. :eureka::lol:

Esitulede vastu võib siin varsti vist eraldi partei teha :bigsmile:

Muide, ma pole kuskil väitnud, et tegemist Audi velgedega.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Karl Kirjutas:
marek Kirjutas:audi veljed sobivad esituledega päris hästi. :eureka::lol:

Esitulede vastu võib siin varsti vist eraldi partei teha :bigsmile:

Muide, ma pole kuskil väitnud, et tegemist Audi velgedega.

RE: 420 SEL 1991a.

hents99 kirjutas:
Väga ilus, veits "porsche-style", aga siiski kena.
Mis velgedega tegu? Mis mõõdud ja ET?
18x8.5 ilmselt?
Rehvivalik on hea!


18x8.5 jah ja ET 34. Alguses panin taha ka flantsid (kuuel teadagi tikuvad tagumised rattad muidu liiga sees olema), kuid pidin ära võtma peale 110 kilose sõbra vedamist:-)

Velje päritolu teadmata, Audi omad mingid tikun arvama (tsentreerimisrõngastega pidin panema).
Indreku audi seisab nüüd tellistel?
perpetum mobile
Täitsa bonx on nende uute velgedega ta sul jap.
Mulle meeldib selle eelmisel lehel oleva neegrivelgedega SELi
katusevärvilahendus.Koopaid on vist ka laiemaks aetud sellel.
rauntz Kirjutas:Indreku audi seisab nüüd tellistel?

Unustage see Audi jutt, siiski polegi Audi omad, keskauk teine. :eureka:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 300 SEL 6,3 1970, w109 - jyrgen20 jyrgen20 31 10,489 03-06-2023, 08:51 AM
Viimane postitus: Karl
  420 (560) SEL 1990 janek126 janek126 253 278,608 07-07-2019, 01:22 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 178,364 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  Minu E 420 W210 martiini 43 45,163 05-12-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: martiini
Wink MB 500 SEL, 1992, W140 - Marten Marten 64 73,469 15-11-2012, 10:55 PM
Viimane postitus: Karl
  MB 500 SEL 1986a. W 126 boysel 3 5,179 17-10-2011, 08:37 AM
Viimane postitus: HotPapa
  560 SEL 1990 a. Renkju 69 48,602 23-03-2010, 08:05 PM
Viimane postitus: Renkju
  Minu MB 380 SEL, 1984, W126 indrek 19 20,776 01-09-2009, 03:25 PM
Viimane postitus: indrek
  560 SEL 1988a. Karl 110 85,930 22-08-2009, 08:09 PM
Viimane postitus: Karl
  W 140    500 SEL 1992a. Karl 56 29,053 15-08-2008, 09:40 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne