Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
420 SEL 1991a.
#41
Priit Kirjutas:
väikemees Kirjutas:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mercedes-...8380QQrdZ1
siin müügil akna nupp ja küljes samasugune valge nupp
Pakuks, et äkki blokeerib näiteks kaassõitjate aknalülitid ära?

Selle jaoks keskkonsoolil nupp.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#42
see ju lihtsalt tühi nupp.
et kui isu midagi lisada siis koht olemas.
mul neid vist 4Confusedmash:
#43
AMG_CE Kirjutas:see ju lihtsalt tühi nupp.
et kui isu midagi lisada siis koht olemas.
mul neid vist 4Confusedmash:

Täitsa mõeldav,mul on ka kuutel olnud tühje nuppe,kuid ükski pole voolu all olnud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#44
mul kõik 4 ilusti voolu all
#45
Ega siin muud ei aita, auto laiali ja testriga peale:lol:
Aga tõmba nupp välja ja vaata, kas on mingi kaabeldus taga.[/align]
#46
Tegelt mul samamoodi tyhi nupp, millest sotti ei saa. Jämedad juhtmed taga ja tundub, et see peab olema mingi releega igatahes ühenduses, sest nupp ise asendisse ei jää
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#47
Kas keegi 126 manuaalist on üle vaadanud, kas seal taolise pildiga nupu kohta midagi kirjas on?
#48
See nupp on selleks kui kõi kohad on lapiga üle käidaud, enam kusagil tolmu pole, aga ikka nagu veel autost minema ei saa, siis pressid seda nuppu ja mõtled, krt oli nüüd seda siia vaja Confusedilly:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#49
Laur Kirjutas:See nupp on selleks kui kõi kohad on lapiga üle käidaud, enam kusagil tolmu pole, aga ikka nagu veel autost minema ei saa, siis pressid seda nuppu ja mõtled, krt oli nüüd seda siia vaja Confusedilly:

Braavo, Laur! Confusedmash:

Sai siis eile tehtud edasi-tagasi ots Kadrinasse ja kütusekulu mõõdetud: kiirus 125 km/h ( et oleks vähem kui 20 üle :evil: ) cruisiga Peterburi teel tuli 12,6 liitrit sajale. Polegi väga hull tulemus arvestades kiirust ja mootori hetke mitte just kõige paremini töötavas olekus.

Klõpsisin paar pilt ka seebikaga täna toonitud klaasidega:

[Pilt: d6efebf25b60.jpg]

[Pilt: a9a2576301ee.jpg]

[Pilt: d4a061a50be2.jpg]

[Pilt: 232fffab9dae.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#50
esimesed suunakad on õrnalt toonitud või orig?
setud sõitsid seciga
#51
ralak Kirjutas:esimesed suunakad on õrnalt toonitud või orig?

Lakitud ja tagatuled ka sama. Laki hulka on segatud autovärvi natuke.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#52
Nonii, kuna on puhkus ja samal ajal ka kõik pädevad mootori diagnostikud nagu kiuste puhkavad, siis sai tegeletud natuke bling-bling ja epu-trallaga
auto kallal. Nimelt auto läikis enne ka hästi, kuid tiba s...sti oli poleeritud siiski, päikese käes oli kirju nagu Muhu kampsun ehk siis spektreid täis nagu poleerijad ise ütlevad. Sai siis sõber Janile auk pähe räägitud ja summas kokku lepitud ( ta enam selle tööga küll ei tegele, kuid kogemused suured) ning kohalikus pesulas peale selle sulgemist poleerimine ette võetud. Kell 20:00 hakkasime pihta ja esialgne arvamus, et 00:00 on valmis... ei pidanud paika, lõpetasime kell 01:30 ja hulk õlut sai ka kõrvale joodud Confusedilly:

Kasutatud sai siis ainult "Presta" tooteid ja mina olen tulemusega rahul.

Sõber Jan siis tööhoos, mõned pildid:

[Pilt: 11706ed6d500.jpg]

[Pilt: 92fb8d01c2eb.jpg]

[Pilt: fe089df677e6.jpg]

Pool on tehtud, hakkab looma:

[Pilt: 1c66f2cf0b80.jpg]

Tehtud!:

[Pilt: 7ac34ac85ec0.jpg]

[Pilt: 0977f84f5f94.jpg]

[Pilt: e54372779937.jpg]

Kuna minust oli selle tegevuse juures suht vähe kasu, siis tegelesin oma koeraga ja kiskusin autoga kaasa saadud roostevabast plekist lävepakkudelt kaitseteipi maha, see osutus üle ootuste keeruliseks. Avaldas kõva vastupanu, kuid õnneks oli "Windroxist" saadud klaaside puhastuseks mõeldud zilett abiks ja tehtud see lõpuks sai:

[Pilt: 2ccba8fa46da.jpg]

Need sai ka järgmine päev koos veel ühtede iluvidinatega külge installitud, kui pole jõudnud veel pilti teha, sai otse Võsule suvitama kimatud, homme ehk saab pildid.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#53
Assamait kui ilus. Väga kobe ja särav kleit. Mul plaanis samuti kutsikas poleerida lasta lähiajal.
Selle ajaga ongi tavaliselt nii, et läheb kauem kui planeeritud. Ma ükspäev hakkasin küürakat pesema ja mõtlesin, et vahatan auto ka ära. Seest ja väljast vastavate vahenditega läks ca 5 tundi, koos pesuga.
Sul on ikka väga ilus kuus, ainult, et proovi euro tulesid ette. Usun, et näeb veel ilusam välja. Aga ma arvan, et sulle endale meeldivad us-spec tuled rohkem, muidu oleks sa juba nad ilmselt ka ära vahetanud.
Edu!
#54
Karl Kirjutas:...sai otse Võsule suvitama kimatud...
Ja Rakveres Tsentrumi juures mu koertele vilistatudConfusedmash:
Mina siis see vend kes seal Saabiga tiirutas ja parkimiskohta otsis. Aga auto on ülikena ning püüab pilku ja mitte vähe, säras nagu pühademuna:cool_rsvd:
:)
#55
Madis Kirjutas:
Karl Kirjutas:...sai otse Võsule suvitama kimatud...
Ja Rakveres Tsentrumi juures mu koertele vilistatudConfusedmash:
Mina siis see vend kes seal Saabiga tiirutas ja parkimiskohta otsis. Aga auto on ülikena ning püüab pilku ja mitte vähe, säras nagu pühademuna:cool_rsvd:

Tundsin su ära küll ja taksid kaitsesid usinasti oma territooriumi ehk autot :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#56
hents99 Kirjutas:Assamait kui ilus. Väga kobe ja särav kleit. Mul plaanis samuti kutsikas poleerida lasta lähiajal.
Selle ajaga ongi tavaliselt nii, et läheb kauem kui planeeritud. Ma ükspäev hakkasin küürakat pesema ja mõtlesin, et vahatan auto ka ära. Seest ja väljast vastavate vahenditega läks ca 5 tundi, koos pesuga.
Sul on ikka väga ilus kuus, ainult, et proovi euro tulesid ette. Usun, et näeb veel ilusam välja. Aga ma arvan, et sulle endale meeldivad us-spec tuled rohkem, muidu oleks sa juba nad ilmselt ka ära vahetanud.
Edu!

Talveks tuleb panna eurotuled või siis praegustele ksenoonid sisse, US variandi tuled tuntud oma viletsa valgustusega. Kuid mulle nad meeldivad, erinevad hallist massist.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#57
Karl Kirjutas:Talveks tuleb panna eurotuled või siis praegustele ksenoonid sisse, US variandi tuled tuntud oma viletsa valgustusega. Kuid mulle nad meeldivad, erinevad hallist massist.

UZI talvel seisavad sellised autod.
#58
kuld Kirjutas:UZI talvel seisavad sellised autod.
see seisab suvel ka, vahest pühap. sõidab korra piima järgi. Confusedilly:
#59
kuld Kirjutas:
Karl Kirjutas:Talveks tuleb panna eurotuled või siis praegustele ksenoonid sisse, US variandi tuled tuntud oma viletsa valgustusega. Kuid mulle nad meeldivad, erinevad hallist massist.

UZI talvel seisavad sellised autod.

Olen mõtetes sinuga nõus. Ainuke lohutus, et väga vähe üritan sõita talvel.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#60
esiteks, ilus auto Smile

tegelt tekkis paar küsimust poleerimise kohta..

1) kas ta poleerides poleeris täis tallaga või oli auto kere ja poleermopi vahel mingi nurk ka?
2) kas poleerpasta panite kerepeale ja ajasite laiali või poleermopi peale?
3) Mis jämedusega pastadega alustasite, mida kasutasite ja millega lõpetasite?

Küsin, kuna harjutan ise ka seda poleerimist.
ette tänudSmile



Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 300 SEL 6,3 1970, w109 - jyrgen20 jyrgen20 31 10,458 03-06-2023, 08:51 AM
Viimane postitus: Karl
  420 (560) SEL 1990 janek126 janek126 253 278,362 07-07-2019, 01:22 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 178,200 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  Minu E 420 W210 martiini 43 44,982 05-12-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: martiini
Wink MB 500 SEL, 1992, W140 - Marten Marten 64 73,453 15-11-2012, 10:55 PM
Viimane postitus: Karl
  MB 500 SEL 1986a. W 126 boysel 3 5,174 17-10-2011, 08:37 AM
Viimane postitus: HotPapa
  560 SEL 1990 a. Renkju 69 48,579 23-03-2010, 08:05 PM
Viimane postitus: Renkju
  Minu MB 380 SEL, 1984, W126 indrek 19 20,755 01-09-2009, 03:25 PM
Viimane postitus: indrek
  560 SEL 1988a. Karl 110 85,811 22-08-2009, 08:09 PM
Viimane postitus: Karl
  W 140    500 SEL 1992a. Karl 56 28,988 15-08-2008, 09:40 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne