Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõned remondijuhised oleks...
#1
Sai netist mõned failid tiritud: <br>
1. W126SE venekeelne remondijuhis - 192 leheküljeline PDF, 57,5 MB. Fotod pole just kõige parema kvaliteediga, kuid abiks ikka.<br>
2. Järgnevate USA mudelite ingliskeelsed remondijuhised:<br>
W114/115<br>
W123<br>
W126<br>
Põhimõtteliselt on tegu hunniku pdf-failidega, milles navigeerimiseks on html-id ja kunagi on olnud ka mingi Shockwave's või milles iganes tehtud programmijupp, mis peaks need failid hõlpsasti navigeeritavaks CD-le salvestatavaks kataloogiks tegema. See programmijupp on kahjuks puudu. Hakkajam ja püsivam mersusõber leiab sellest hoolimata kogu kasuliku informaziooni failides ringi lapates üles Smile. Korduvalt proovitud. Põhimõtteliselt saaks asjale teha html-is mingi kasutatava tiitellehe teha, mis kasutamist oluliselt lihtsustaks. Mõtlesin vahepeal vähemalt W126 jaoks ise teha (isiklik huvi Smile, kuid aega ei ole ja nüüd seisavad need failid juba paar kuud niisama. Kõik need USA juhendid kokku = 2,9GB. Sisaldavad kõiki mudeleid, vähemalt W126 oma küll.<br>
Kui on huvilisi, võin selle tõsta kusagile serverisse teilegi tirimiseks. Endal mul püsivat veebiserverit ei ole, seega abi teretulnud. Äkki keegi huviline tahab ka need html-lehed valmis sebida? Smile
Vasta
#2
no see tiitellehe tegemine ja asi linkidena kasutatavaks teha on see k6ige väiksem probleem.
Teema ongi just selles, et kust saab nii palju serveri ruumi, et see kama sinna üles riputada..
Vasta
#3
Tahaks w203 õpetusi. Täpsemalt command jms. kuidas lahti võtta, kust mis skeemid jne. kui oleks õpetuse järele soovi küll.
Vasta
#4
W123 huvitaks Shy
Kui palju need W123 omad ruumi võtavad ?
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#5
Eesti ju 5 avalikku FTP serverit ja seal ruumi küll. Kahjuks ei seisa mõnedes asjad eriti kaua. Kõige parem oleks vist lutt.eol.ee. Aeglane küll, aga saab alati sisse ja eriti kiirelt ei kustutata.
Vasta
#6
Eks mind kah 123 kohta käiv jutt huvitaks..
Vasta
#7
Mul 123 ja 124 kohta mitu pdf faili täit materjali, ja varsti on ka 126 kohta[/align]
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#8
meego Kirjutas:Mul 123 ja 124 kohta mitu pdf faili täit materjali, ja varsti on ka 126 kohta[/align]
Saad sa kusagile neid saata/üles riputada kah?
Minupoolest kõik mis olemas on: Ahto.Janter@gmail.com
Vasta
#9
Janter Kirjutas:
meego Kirjutas:Mul 123 ja 124 kohta mitu pdf faili täit materjali, ja varsti on ka 126 kohta[/align]
Saad sa kusagile neid saata/üles riputada kah?
Minupoolest kõik mis olemas on: Ahto.Janter@gmail.com
Kui viitsid võiksid mulle ka saata. Mul natuke serveriruumi ka, saaks sinna üles riputada.

minu mail: toomaz86@gmail.com
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#10
123 materjali on kokku u 1,4 GB (2 CD-d). Üritan lähiajal mingi serveri leida, kuhu see panna.
Vasta
#11
Oleks kah 123 est huvitatud
Vasta
#12
Põhja Konn Kirjutas:Sai netist mõned failid tiritud: <br>
1. W126SE venekeelne remondijuhis - 192 leheküljeline PDF, 57,5 MB. Fotod pole just kõige parema kvaliteediga, kuid abiks ikka.<br>
2. Järgnevate USA mudelite ingliskeelsed remondijuhised:<br>
W114/115<br>
W123<br>
W126<br>
Põhimõtteliselt on tegu hunniku pdf-failidega, milles navigeerimiseks on html-id ja kunagi on olnud ka mingi Shockwave's või milles iganes tehtud programmijupp, mis peaks need failid hõlpsasti navigeeritavaks CD-le salvestatavaks kataloogiks tegema. See programmijupp on kahjuks puudu. Hakkajam ja püsivam mersusõber leiab sellest hoolimata kogu kasuliku informaziooni failides ringi lapates üles Smile. Korduvalt proovitud. Põhimõtteliselt saaks asjale teha html-is mingi kasutatava tiitellehe teha, mis kasutamist oluliselt lihtsustaks. Mõtlesin vahepeal vähemalt W126 jaoks ise teha (isiklik huvi Smile, kuid aega ei ole ja nüüd seisavad need failid juba paar kuud niisama. Kõik need USA juhendid kokku = 2,9GB. Sisaldavad kõiki mudeleid, vähemalt W126 oma küll.<br>
Kui on huvilisi, võin selle tõsta kusagile serverisse teilegi tirimiseks. Endal mul püsivat veebiserverit ei ole, seega abi teretulnud. Äkki keegi huviline tahab ka need html-lehed valmis sebida? Smile

mb123 Kirjutas:Oleks kah 123 est huvitatud
Asjad liiguvad vaikselt minu poole.
http://w123.toomaz.pri.ee
Homme hommikul võid juba tirima hakata.

Edu kõigile 123 ehitajatele Smile
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#13
Ei mina saa aru mis moodi see asi töötab,äkki saab keegi aidata.
Vasta
#14
On 2 kataloogi, Disk1 ja Disk2, erinevate w123 aastakäikude või mudelite infoga. Kummaski neis kataloogides on omakorda kataloog nimega "Program", milles hunnik html-faile. Seal on ka muud kola (swf-failid, alamkataloogid), kuid neid pole vaja näppida. Html-failide nimed viitavad sellele, mis sealt leida võib - climate, engine, chassis jne. Igas html-is on menüüd sees, millest saab edasi alam-menüüsid avada -valges kastis - mille linkidel klikkides hakkavad lahti kargama pdf-failid asjaliku infoga. Menüüd on mitmel lehel, edasi saab liikuda nupust "more" ja tagasi jälle "back".
Asi on suhteliselt kohmakas, kuid infi saab siiski välja kaevata kuidagi. Jõudu!
Vasta
#15
Tänud :biggergrin:
Vasta
#16
126 mulle

indrek@clubmb.ee
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#17
Indrek Kirjutas:126 mulle

indrek@clubmb.ee
Kui hästi läheb siis läheb 126 oma ka sinna samasse (oleneb sellest kui suur see on).
Kahjuks mul hetkel järel ainult ~1000 Mb. Kui ära mahub siis minu poolest võib ta seal olla Smile

Edit:

w126 remondijuhised nüüdsest aadressil:
http://w126.toomaz.pri.ee
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#18
957MB, umbes 4 tunni pärast peaks kohal olema.
Vasta
#19
Kuna mu lehe andmeedastusmaht ületab nüüd päevast normi ligi 5-6 kordselt, siis ähvardati mu domeen sulgeda.
Andmeedastusmahtu juurde osta ei saa antud teenusepakkujalt, soovitati paigutada domeen püsiserverisse, mille rent on ~2000 EEK / kuu. Sellist raha mul igakuiselt välja käia ei õnnestu.
Seega kardan, et ma neid faile seal väga kaua hoida ei saa.
Äkki on kellelgi mõni lahendus välja pakkuda ?
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#20
Ideeliselt, kui sa teeks suvalise gmail-i konto. paneksid siia kasutaja ja parooli!
siis saaks alla laadida sealt.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: Tarvis oleks puurpingile koonusega kiirpadrunit... Muhulane 2 2,613 03-02-2014, 05:19 PM
Viimane postitus: Muhulane
  probleem,oleks vaja sprinteri elektri sheemi. SeMpRoM 7 5,188 29-12-2013, 07:46 PM
Viimane postitus: Laur
  K: Kas kellelgi oleks pakkuda katsetamiseks ABS-i kontrollerit? Muhulane 1 2,174 17-09-2013, 06:19 PM
Viimane postitus: Muhulane
  Oleks vaja w211 esiküljeklaasi, selleks et teha žabloon temast. assu 0 2,149 24-03-2012, 03:17 PM
Viimane postitus: assu
  Mõned ilusad joonistused MAV 0 2,128 29-06-2010, 11:26 AM
Viimane postitus: MAV
  Oleks vaja paari spordisõpra korvpalli mängima. jansa48 2 2,831 16-01-2010, 03:13 PM
Viimane postitus: jansa48
  kas esiklaasi oleks võimalik poleerida? vanapeer 7 6,024 01-11-2009, 02:44 PM
Viimane postitus: puruvana
  Kellel on Kadaka Imre tel. numbrit? Oleks kiiresti vaja. JEXERON 1 2,954 21-10-2009, 08:29 PM
Viimane postitus: voodoo
  Milline oleks õiglane hind teenustele täna? Kuldar 8 5,937 30-01-2009, 03:57 PM
Viimane postitus: Kuldar
  Oleks vaja oma MB'le talveks kodu sm. pelle 11 5,607 24-11-2007, 12:39 PM
Viimane postitus: imre



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne