Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalev , mis juhtus?
#1
Nägin siis telekast(uskumatu et selline mees mahtus 14" ära)et Kaleviga oli mingi mitte igapäevane asi juhtunud.Kahjuks nägin ainult lõppu ja seoses sellega tahaks teada -mis juhtus?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#2
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=221346&q=koolibuss

Kütusetoru........arvas Kalev ise!

PÄRIS KARM LAKS!!!!
Vasta
#3
Hea,et kõik bussist välja said,ülejäänud köömes selle kõrval.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Nohh... suur jama jah, aga õnnelikult lõppenud õnnetus vähemat.


Aga täpsemalt siis: sõitsin oma tavapärast õpilasliini, lapsed peale, nii 25 tk ja minekut Tabasalust. Sain u 5 km sõita, kui tundsin diislihaisu, tagantpoolt tuli kah kommentaare, et hais mingi. Vaatasin peeglisse - vine järgi, samal hetkel hakkas ka "disko" armatuuris. Hakkasin pidurdama ja kõrvale tõmbama, samal hetkel pani ka buss ise hädapidurit.

Esimese asjana avasin ukse ja läksin tõmbasin tagumise varuväljapääsu lahti ja palusin kõigil kohe bussist väljuda ning võimalikult kaugele minna. Siis haarasn oma 2 kustutit, lasin need tühjaks, mitte ühe hooga, vaid nagu peab, kuid kasu suurt polnud. Mootoriluuki ei julgenud lahti ka teha - Teada ju see, et kui tuli hapnikku peale saab, läheb hullemaks. Kustutid tühjad, peatasin autosid, küsisin kustuteid juurde, aga jah, polnud kustutada seal enam midagi.

   

Siis siirdusin ise ka ohutusse kaugusesse ja polnud muud teha, kui telefoniga pildistada ja tuletõrjet oodata. Lootsin, et tuletõrje jõuab kiiremini (kuigi nad jõudsid niigi väga kiiresti - tänud), oleks seest tervemaks jäänud, aga jah... põles maha siis.

Hiljem läksin ja keerasin kõik maha, mis väärtuslikuna tundus (rehvid jäid alla, need oleks kah täitsa korralikud olnud, 2 isegi päris tutikat). Kutsusin puksiiri järele - ostis ära kah, selle, mis järele oli jäänud.

Kokkuvõtteks: mehed - mõelge alati järele tegevuskava õnnetuse korral siis, kui õnnetus veel juhtumata - olen palju mõelnud, et kui juhtub, siis mis teha. Arvan, et see päästis paljugi. Tänu jumalale, et kõik terveks jäid ja see ongi peamine - raua saab ju alati uue.

Veel infoks niipalju, et tegemist oli 1990. aasta bussiga, mitte nagu kõik targad kommenteerijad delfis (kuigi delfi kommentaarid on, nagu nad on ja hinge neid ei võta) teavad mainida, et mis sõidate oma 60-70ndate bussidega siin ja veate lapsi. Et eks ole meil klubiski üle ühe 1990 ja vanemat autot. Ei oskaks küll öelda, et nad ohtlikud oleks - kuigi jah - vanem asi - kunagi ei tea 100%. Ja nohh, suured "tänud" Eestimaa "arenenud" kindlustusturule - 1990. aasta bussile ei saa kaskot teha, ükskõik kui palju ka ei tahaks. Mujal euroopas saab...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#5
imo süttimisega hiilgavad ka küllalt uued autod - mida rohkem elektrit seda rohkem lühisevõimalusi jne jne...

Klassifitseeriks asja "TEGIJAL JUHTUB" alla.

A mis edasi, kaskot polnud nagu ma aru sain?
Vasta
#6
Tõesti kahju bussist ja kaotatud rahast, aga peaasi, et lapsed ja ise terve. Sa oled tark ja töökas mees, küll saad peagi uue bussi ja sõit võib jtkuda.

Delfi kommenteerijatest juba kõikidel ammuilma suht savi, seal ainult pooletoobised seletavad, kellel tööl midagi teha pole ja vinguvad oma kurva elu üle teisi kritiseerides.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
Mony Kirjutas:imo süttimisega hiilgavad ka küllalt uued autod - mida rohkem elektrit seda rohkem lühisevõimalusi jne  jne...

Klassifitseeriks asja "TEGIJAL JUHTUB" alla.

A mis edasi, kaskot polnud nagu ma aru sain?

Polnud jahh kaskot.......
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
Kaskot netu jah, ei kindlusta Eestimaa kindlustuskompaniid ...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#9
kahju, aga kui kära möödas ja asi läbi siis tuleb edasi elada...
Kui tohib küsida mis sul edasi plaanis on ja palju puksiiri käest said?
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#10
Kahju Kalev,aga tegijal ikka juhtub.Põhiline,et kõik inimesed terveks jäid.Kindlustusega oli mul analoogne jama.Kuna töökoda ei vastanud teatud normidele,siis kindlustada ei saanud.Samuti ka ei kindlustata kulumaterjale ja toodangut.
Lõpetuseks soovin kainet meelt.Ise ma pole põlengust saati ühtegi korda valukooma joonud.Peale oma varanatukese kallal möllanud leekide abitult kõrvalt jälgimist läks tina paneku isu täitsa ära.Aga pole hullu-paari kuu möödudes tuleb õlleisu tagasi.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#11
Tubli oled Kalev,et kiirelt ning professionaalselt tegutsesid!
Põhiline ongi see,et igaüks pääses tervena Wink

Kalle: Aega palju või?
"Kuidas sai roolis olnud bussijuht Kalev Kukk selle pildi teha? Kas tal bussi kustutamist polnudki plaanis või?"

Selline kommentaar oli netis...
Sellised vennad tuleks panna seina äärde ning kuul pähe kütta,kuuli arve saata perekonnale.
Kas siis tõesti ei oska lugeda??
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#12
Delfi on telhvi, sinna pole midagi parata. Anonüümselt on lihtne plõksida. Kui sõnade eest peaks vastutama, siis oleks ehk seda parastamsit vähem. Aga see selleks...

Seekord läks hästi, keegi ei saanud viga. Eks Kalevi eneseuhkus lapitakse kah varsti kokku tagasi. Plekki ja klaasi saab raha eest alati juurde. Lapse tegemiseks läheb üksjagu rohkem vaja...

Uskumatult kiiresti põleb üks masin, kui kord tuld on võtnud. Meenub põdras kuuldud eluaegse bussijuhi ütlus: kui leeke näed, oled hiljaks jäänud ja JOOKSE.
Vasta
#13
oeh... tean omast käest kui hävitav võib tuli olla Confusedad:
see super et kõik elus ja terved on... materjalsed jamad saab asendada... elu aga mitte... ex need ''huvitavad'' arvustajad ole teada nagu osadele meeldix kohe lamajat vel matterdada... :bash:
ole tugev Confusedmile:
<One Life Left>
Vasta
#14
Indrek Kirjutas:Delfi kommenteerijatest juba kõikidel ammuilma suht savi, seal ainult pooletoobised seletavad, kellel tööl midagi teha pole ja vinguvad oma kurva elu üle teisi kritiseerides.
jess saingi teada kes ma olen Tongue
Vasta
#15
Markko Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Delfi kommenteerijatest juba kõikidel ammuilma suht savi, seal ainult pooletoobised seletavad, kellel tööl midagi teha pole ja vinguvad oma kurva elu üle teisi kritiseerides.
jess saingi teada kes ma olen Tongue


Seda me teame jah, et sul tööl igav on - äkki mõted uuele tööle:biggergrin::biggergrin::biggergrin:
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
kuss igav küll pole löuna ajal kommin :p
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on saanud sellest autost? Anis 2 1,838 06-07-2020, 08:44 PM
Viimane postitus: Anis
  Mis veljed täpsemalt? raizxc 1 2,177 11-08-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mis on mureks autoomanikul? Kr1bu 5 4,535 15-11-2016, 12:32 PM
Viimane postitus: MB Shop
  Mis (auto) kanaleid Youtubest jälgite / tellite? nostromo 2 3,206 07-10-2016, 09:45 AM
Viimane postitus: OnuPoeg
  Uus alamfoorum: Kasutajate sõidukid, mis ei ole MB indrek 9 7,014 09-01-2014, 01:23 PM
Viimane postitus: itbilen
  Asjad mis liikluses häirivad. Laur 43 30,848 14-12-2013, 03:20 AM
Viimane postitus: Heinar
  Piltmõistatus: mis jubin A klassil see? Karl 7 4,390 18-04-2013, 01:31 AM
Viimane postitus: itbilen
  Kalev, juubeli õnnitlused! Randar 14 6,555 24-04-2012, 10:57 AM
Viimane postitus: ReinGSM
  Palju õnne Kalev! Marten 22 10,795 23-04-2011, 11:45 AM
Viimane postitus: Ester
  Kas keegi teab, mis toimus eile Tartu mntl? Harry 4 4,199 13-02-2011, 09:01 PM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne