Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turu-uuring
#1
Tere!

Küsiks MB-entusiastide käest, millist mersut tuua müügi eesmärgil, kuna MB-dega kokkupuudet eriti pole polnud. Nimelt mul tuttav Saksas pakub kahte väga korraliku isendit, aga olen dilemma ees natuke ,kuna mõlemad on ühe hinnaga.
Emba-kumba tahaks ära tuua. Lihtsalt sooviksin arvamust.

1) MB 320TE Sportline - 93, automaat, must metallik, ülikorralik.
Sn 218 000km, Hispaaniast tulnud, 4x el aknad, el. luuk, tempomaat,16" orig. valuveljed, ilus ja superkorralik sisu(mitte nahk).

2) MB 420 SE - 90, pronksikas/hall metallik, sn. 227 000, must nahksisu, 4x el. aknad, 16" valuveljed istmesoojendused. Samuti nagu prillikivi.

Tänud
Vasta
#2
Hea küsimus kui hinda pole öeldud,kuidas siis öelda kas tasub tuua.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Mind ei huvitagi hind, hinnaklass on teada ju. Lihtsalt kumba kergem müüa oleks, seda pidasin silmas.
Müügihind oleks siin 65K
Vasta
#4
Kui nad ülikorralikud on siis too mõlemad ära!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
herber Kirjutas:Mind ei huvitagi hind, hinnaklass on teada ju. Lihtsalt kumba kergem müüa oleks, seda pidasin silmas.
Müügihind oleks siin 65K

Ei nohhh,kui hind ei huvita......:bigsmile:

Üritan uuesti seletada: Küsimus selles,et mis hinnaga nad siin müüki läheksid,kuidas muidu oskaks öelda kumba kasulikum tuua. Mille järgi siis veel ennustada kumb paremini müüks.
Pakun,et esimest autot tiba kergem müüa ehk,teades eestlaste aastaarvu lembust ja rohkem pereauto ka.Teine pakutud variant ka kõlab hästi,oleks veel SEL......... Kuid jahh,kiire müügi jaoks kasulikum vist W 124 tuua,W 126 vähe piiratumale seltskonnale sobib.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sõidukite ost - visuaalne kaugjuhitav kontroll - uuring Barbarossa 0 397 06-12-2021, 06:17 PM
Viimane postitus: Barbarossa
  Ettepanek turu teemas hents99 20 11,059 30-11-2012, 12:52 AM
Viimane postitus: janek126
  Pesula turu-uuring jaan121 2 2,981 04-11-2010, 12:46 AM
Viimane postitus: jaan121
  Väike turu uuring Diisel666 53 30,962 18-10-2009, 07:58 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne