Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ettepanek turu teemas
#1
Teen ettepaneku teha teema(mis oleks kogu aeg esimene) või veel parem alajaotus, kus inimesed saavad pakkuda "ära antavaid juppe".

Siis on hea vahepeal vaadata, mis kellelgi üle on jne. Mul on palju asju, mida omal pole vaja, samas mõnel teisel võib jällegi vaja olla.



'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#2
Vist ei.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#3
Ära andmis teema võiks küll eraldi olla jah.Omalgi oleks ruumi juurde vaja ja enamus detaile annaks äitähi eest ära.
Vasta
#4
Olen poolt!
Vasta
#5
Toetan.

Aga ainult need asjad, mis tõepoolest aitäh eest (või vastuteene korras) liiguvad. Nelipakk on juba ost-müük 5+ euro eest.
Vasta
#6
Asja mõte on jah, ikka niisama ära anda, mitte millegi vastu.

Samas päris polte, mutreid ühekaupa pole küll mõtet pakkuda.

Ideeliselt võiks kuidagi asju liigitada. Kas mudelite kaupa, kasutajate kaupa vms. Seda hetkel ei oska öelda, aga liigitades on asju pärast parem leida.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#7
Toetan ettepanekut, minulgi mingi osa juppe mida tahaks ära anda. Lisaks võiks olla mingi tööriistade teema, endal peale vajaminevate tööriistade kastitäis vedelevaid tööriistu, samas kellelgi võib neid vaja olla, kellel samuti miskit üle.
W463 ja W212
Vasta
#8
see on hea idee, võiks olla kyll selline teema.
Vasta
#9
Kui see midagi aitab, siis minu poolt ka kaks kätt... Smoke
Vasta
#10
Hents see on sul hea m6te,m6tled siiralt et kui kellegil midagi väga vaja on aga vahendid puuduvad.Olen ka n6us selle poolt. Kuidas aga reguleerida seda nn. "ärikate" eest et enda poolt ära antud mittevajalikke osi "turu" teema all jälle mitte näha.
Vasta
#11
(27-11-2012, 10:21 PM)itbilen Kirjutas: Kuidas aga reguleerida seda nn. "ärikate" eest et enda poolt ära antud mittevajalikke osi "turu" teema all jälle mitte näha.

mõtlen isegi sedaIcon_neutral sest omajagu vidinaid on mitu aastat keldris ostjat oodanud. mõtlesin, et äkki kui niisama annaks, siis ehk saaks kiiremini kolast lahtiConfused
Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz
Vasta
#12
(27-11-2012, 10:21 PM)itbilen Kirjutas: Hents see on sul hea m6te,m6tled siiralt et kui kellegil midagi väga vaja on aga vahendid puuduvad.Olen ka n6us selle poolt. Kuidas aga reguleerida seda nn. "ärikate" eest et enda poolt ära antud mittevajalikke osi "turu" teema all jälle mitte näha.

Reguleerida saame ainult ise. Kui me ei tolereeri oma tasuta antud kauba müüki vaheltkasu saamiseks, siis ei ole sihukesel tegebvusel mõtet ja see kaob ise.

Reeglid lepime ju ise kokku. Kui see keeld saab reeglitesse kirja, on jutt lühike.Ninja

Arvestades keskmise eestlase enda rehepapluse õigustamisele kalduvat iseloomu, küll üsna lootusetu üritus.Icon_rolleyes

Aga tasub proovida, äkki ei olegi asi nii hull...Ninja

Kes koledal kombel kardab teise rikastumist, see pangu ise oma vidinad müüki. Siis ei ole ju muret.Eusa_whistle
Vasta
#13
Mul tuleb kohe meelde, kui kunagi ühe hea mootori ära andsin. Sepissisu, o-ringitud plokikaas, turbo tarbeks sobilik nukkvõll jne.
Pärast siis sain teada, et sõber oli selle lihtsalt rahaks teinud ja müünd mul ühele tuttavale. Teada sain mõistagi sellelt viimaselt läbi järgmise sõbra Eusa_drool


Ideeliselt pole väga vahet, mis asjadega tehakse pärast. Jama muidugi, kui pakud kellelegi mootorit või difrit ja see lihtsalt võetakse ja viiakse kuusakoskisse.....


Aga samas ruumi on vaja ja ise ei raatsi kohe mitte sääraseid asju vanametalli viia, mis vähegi kasutamist kannatavad.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#14
Kindlasti ei hakka keegi kinkima näiteks autot mitmetuhandelise turuväärtusega.Pigem siis juba mingid väiksemat sorti detailid,mis ei oma ka Kuusakoski jaoks kaalulist väärtust.Ja võiksime lähtuda printsiibist,et me ei ole siin koos kamp ärikaid,vaid lihtsalt teatud margi huvilised.Samas võiksid siin olla ka soovid mida vajame,loomulikult mõistlikkuse piirides.Paljudes kuulutustes on läbi käinud vahetuse naturaalmajanduslik printsiip,mis taandub küll rahalisele väärtusele, kuid mis on oma olemuselt sümboolne.Võiks seda ka siin kasutada.





Vasta
#15
Kusjuures....tegelikult peakski olema nii, et me oleme MB fanaatikud ja kuulume ka klubisse. See omakorda annab võimaluse liigitada kasutajagruppidesse, kes näevad mingeid teemasid foorumis. Nagu näiteks mingid teated klubilistele vms, mis hetkel ka toimib.


Ma võiks vabalt ära anda mingeid suhtkoht hinnalisi asju, mida mul omal vaja otseselt ei lähe, ära pole visanud, sest nad on siiski asjad, mida saaks keegi kasutada.
Mingist hetkest tekib aga probleem, kuhu kõik need mootorid, difrid, käigukastid jne panna, sest ma tean, et ilmselt neid mul kunagi vaja ei lähe ja müüa ka ei viitsi ja kel reaalselt vaja, vb pole raha selle jaoks. Siis oleks hea ju kedagi aidata.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#16
Sellisel puhul käib jutt austusest omasuguse fanaatiku vastu.
Olen igati poolt.
Vasta
#17
Ma olen ka igati sellise idee poolt. Põhimõtteliselt ju on aktiivsemad ja asjalikumad klubiliikmed enamvähem teada ja ülejäänud peavad väärtuslikemate asjade puhul lihtsalt mingit moodi tõestama, et neil seda asja tõesti oma auto taastamisex tarvis ja mitte müügix.

Kui hiljem selgub, et siiski müügix läinud kuigi kokkulepe oli teistsugune, saab ju foorumikasutaja maine kastikesse vastava kommentaari ja -1 panna. Kui ikka maine punases, siis oluliselt keerulisem foorumis asjalikku tagasisidet saada.

Üx variant ka, et kõigepealt on äraantavad asjad nähtavad vaid klubi liikmetele (kuna lihtsalt huvilised ei vaevu klubiliikmex hakkama, sellex peab ikka juba teatav fanatism olema) ja kui klubiliikmete hulgast soovijaid ei leidu, siis mingi kuu aega hiljem on need asjad kõigile nähtavad. See ühtlasi tõstax ka taas klubiliikmex olemise väärtust (kuigi olgem ausad, neile, kes MB Klubi ja selle tegevust hindavad, pole klubiliikmex astumisex väga erilisi lisaboonuseid tarvis)

You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#18
Sellisel juhul on "Varuosa otsimise" teema parim lahendus. Panna teema aktiivseks lehekülje päisesse, millel võiks sulgudes olla näiteks teade, kui on lisandunud vahepeal uusi varuosaotsinguid.
Või keerulisem lahendus, kus iga kasutaja saab omale luua teistele varjatud kausta!, mis oleks seotud varjatud kujul otsinguga.
Näiteks kui otsin autole esituld, siis teemat tehes valin kategooria- Tuled, pirnid. Sisestan muud andmed ja minule oleks sellega kõik, ei näe a´la "laoseisu".
Nüüd kasutajad, kellel on pakkuda toodet kategoorias "tuled,pirnid" võiks saada teate, et sisestatud on päring esitule kohta.

Sellega väldiks juba eoses võimaluse heatahtlikuse kuritarvitamiseks. Pakkujale aga annaks ise võimaluse otsustada, kas ta müüb väga odava raha eest või annab tasuta. Lisaks mitme kasutaja vahel valimisel, saad teha oma otsuse privaatselt.

Kui aeganõudev see lahendus on, seda peame küsima ilusti lehekülje arendaja käest!
Vasta
#19
Tsiteerides Indrekut ühest teisest teemast:

"Aga Kallega suheldes on plaanid üldsegi suurejoonelisemad ja ehk saame uue aastaga ka asja töösse, eks siis on võimalus ka klubile raha teenida, kasutajatel mõnusam asju müüa ja ostjatel ka oste sooritada. "

Nagu ma aru saan, on loomisel mingi foorumist eraldi seisev müügikeskond ja tõenäoliselt peax siis hoopis sellesse looma eraldi ära antavate juppide sektsiooni.

Indrek või Harry võixid valgustada, mis neil plaanis või öelda, mis nad sellest ära antavate juppide teemast arvavad või kuidas seda tehniliselt kõige parem lahendada.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#20
Äkki oleks t6esti variant kui MB klubi tegeleks selliste asjade jaotamisega.Kasv6i näiteks symboolse tasu eest(1 eur tykk v6i nii) et oleks huvi ja keegi kes viitsiks tegeleda.Et oleks koht kuhu jupid tuuakse ja sealtmaalt juba tegeleb klubi edasi.Loomulikult et ei toodaks prygi ja ei tekiks pärast mingit autolammutuse taolist prygimage kusagile. Kui oleks mingi koht tln-s siis tooks isegi sinna yhtteist.
Olen pannud myygiteemasse osasid ja et pakutaks ise hind(mitte et rikkaks tahaks saada aga kel vaja see yldiselt teab maksumust ja pakub). Alati olen myynud selle hinnaga mis ise ostja pakkunud. Ylejäänud osad on aga otse prygimäele läinud..
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pesula turu-uuring jaan121 2 2,958 04-11-2010, 12:46 AM
Viimane postitus: jaan121
  Väike turu uuring Diisel666 53 30,663 18-10-2009, 07:58 PM
Viimane postitus: indrek
  Turu-uuring herber 4 2,946 02-02-2007, 09:59 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne