Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes Benz CL 500 2007.a.ei käivitu
#1
Olin 3 nädalat Eestist ära.Püüdsin autot käivitada,esimene kord lubas veidi,teisel korral ei midagi.Laadisin käivitusaku,paigaldasin kuid nüüd ei andnud auto enam mingit elumärki.Tuled ei põle,puldile ei reageeri uksed-pakiruum .Hetkel auto Silberauto Jõhvi esinduses nädalapäevad.Ei osata midagi tarka öelda.Tahaks auto viia sellest kohast ära,õudne suhtumine ,ei mingit infot,telefonid ei vasta.Kas keegi oskaks soovitada pädevat paika diagnostikaks Tartus,või ka Tallinnas?
Vasta
#2
(30-01-2015, 05:26 PM)aivar1 Kirjutas: Olin 3 nädalat Eestist ära.Püüdsin autot käivitada,esimene kord lubas veidi,teisel korral ei midagi.Laadisin käivitusaku,paigaldasin kuid nüüd ei andnud auto enam mingit elumärki.Tuled ei põle,puldile ei reageeri uksed-pakiruum .Hetkel auto Silberauto Jõhvi esinduses nädalapäevad.Ei osata midagi tarka öelda.Tahaks auto viia sellest kohast ära,õudne suhtumine ,ei mingit infot,telefonid ei vasta.Kas keegi oskaks soovitada pädevat paika diagnostikaks Tartus,või ka Tallinnas?

Kas ma saan õigesti aru: Jõhvi Silber ei tea, mis autol viga? Või ei ole klient nende pakutud diagnoosi kõrvaldamise hinnaga nõus?

Kui keegi, siis Märten Hõbenool OÜ-st Kadrinas vast suudab säärasele pujäänile edukalt läheneda.
Vasta
#3
Suur tänu vastamast!Jõhvi Silber ei suuda diagnoosida.Ka ei ole neil vist püsitööl elektrikut.Kuna ei ela ise Jõhvis,olen nendega püüdnud suhelda telefoni teel,no see on tõeline katsumus.Meister kas ei ole veel tööle jõudnud või on just ära läinud.Ausalt öeldes pole veel aru saanud,kas nad on mingit diagnostikat nädala jooksul suutnud teha.
Vasta
#4
Rakvere ei jää Jõhvist hirmkaugele, võiks ju Jaanise juurde viia või siis Kadrinasse juba mainitud Hõbenoolde.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Aitäh ka Karlile.Olen tegelikult Tartust.Lihtsalt töö vahel Sillamäel.Auto oli mul seal.Ja kuna autol kasko,siis puksiir lähemasse esindusse tasuta.Antud juhul siis Jõhvi.Olen nõus auto vedama ükskõik kuhu,peaasi,et oleks inimene,kes ikka veidi asja jagab.Auto puksiirile saamisegagi oli tükk tegu.Elektrit autos ei olnud,käiguvalitsat neutraali ei olnud võimalik panna.Jõhvi Silberis ei teatud,et tuleb ära harutada see start-nupp ja proovida pulti kasutada võtmena.See nipp võimaldas saada mingi elektri autosse ja ka valits neutraali.On lihtsalt jäänud mulje,et Silberist on kõik vähegi oskajad mehed laiali jooksnud.Hetkel mõtlen,kas viia auto Kadrinasse või Tartusse DIA-sse.
Vasta
#6
Igal juhul Jaanise juurde Rakverre.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Sellise kirjelduse peale ütleks, et pardavoolu aku on täiesti tühi. Kui auto veel silberis palu seda kontrollida ja lasta aku täis laadida.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#8
To:ReinGSM
Akud siiski mõõdetud-OK.
To:Rolz
Suur-suur tänu Sulle,olen 100% nõus ja uuel nädalal vist toimin Sinu soovituse järgi.Üritan mehega jutule saada.Kui saan asja korda,annan ka foorumis teada.Vist on tähtsaim,et ei tohi igaüht lasta oma auto kallale.Muide,minu auto anomaaliad algasid sellest,et lasin autole eelsoojendi panna.Enne seda ei olnud autoga väiksemaidki probleeme.
Vasta
#9
No nii,sain auto korda.Aitas Jaanis ja tema noored sõbrad Rakveres.Tuli välja,et süüdlaseks oli oskamatult paigaldatud eelsoojendi.Kõigile kaasaaitajatele suur tänu ja tõeline austus Jaanis&Co-le.Kõvad mehed ja suurepärased suhtlejad.Võrreldes Jõhvi Silberiga-nagu öö ja päev.
Vasta
#10
Kas tead täpsemalt, mis valesti oli tehtud eelsoojendi paigaldamisel?
Kus paigaldati ning kas tegu oli originaalkomplektiga?
Vasta
#11
Vabandan,ei olnud Eestis pikka aega,et vastata küsimusele.Eelsoojendi ei olnud originaalkomplekt.Paigaldus Tartus eelsoojendid.eu.Siit ka järeldus enda jaoks:ei tohi lasta enda autot näppida igaühel.Sain aru nii,et viga tekkis eelsoojendi ja kliimasüsteemi kommunikatsioonis ja sellest tulenevad igasugused anomaaliad.Igatahes,peale soojendi eemaldamist toimib auto praktiliselt ideaalselt.On jäänud väike probleem : puldist keskluku avamisega.avaneb ainult juhipoolse ukse juurest vajutades.Tagaluuk puldist ei avane.No lubati Rakveres lahkelt asjaga tegeleda.Mis puutub eelsoojendi paigaldajasse,siis enda viga ta ei näinud ja suhelda auto kordategijatega ei tahtnud.Samas tagastas otseselt soojendile kulutatud summa.Ütles,et tagastan raha,,kuigi tööd on tehtud parasjagu".Uskumatu,eelsoojendi ei toiminud,autol tekkisid anomaaliad mis lõppes üsna kurvalt ja inimene ütleb,et tegi kõvasti tööd,andes mõista,et tööraha võiks ikka talle jätta.No igatahes enda jaoks oli kooliraha parasjagu.Oleks ju võinud asja ajada ametlikult,aga mis sellest oleks välja tulnud-meeletu aja-ja närvikulu,ja teadmata lõpptulemus.Tunnistan ka enda rumalust,ei oleks tohtinud ühe positiivse tagasiside peale lasta auto kallale täiesti süüdimatut inimest.Lõpuks ütleks nagu Kiir Venemaalt tagasi tulles,et hää,et niigi läits.Kõigile abistajatele veelkord suur tänu.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  cl 500 w215 1999 a. esimesed udutuled maarekl 0 371 31-01-2023, 06:42 PM
Viimane postitus: maarekl
  Cls 500 2012a MinaR 1 835 09-08-2021, 06:27 PM
Viimane postitus: Randar
  2007 CL500 sarniiri + öötshoova vahetus nostromo 23 12,156 27-05-2019, 07:22 AM
Viimane postitus: stihl
  2007 C216 CL500 tagumine parem ABC-amort õline varuosakood:2213206413 nostromo 2 3,697 03-07-2018, 11:39 AM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes CL500 (2001) ABC pumba peavoolik. Ussmees 5 5,199 24-05-2018, 09:24 PM
Viimane postitus: Ussmees
  C216 2007 CL500 akude eemaldamine ja laadimine? nostromo 5 4,880 11-05-2018, 11:13 PM
Viimane postitus: ak75
  C216 2007 CL600 M275 esistange värvimine, küünalde vahetus jne? nostromo 34 19,388 26-04-2018, 10:01 PM
Viimane postitus: nostromo
  valuveljed mercedes benz w124 cupee merss CE 0 2,809 08-06-2017, 11:10 AM
Viimane postitus: merss CE
  W140 cl 500 aknatõstukiga mure. wisoo 4 3,983 06-04-2017, 06:52 AM
Viimane postitus: wisoo
  Mercedes-Benz CLK 230 Kompressor kabriolett ostuabi Agent007 9 8,614 17-02-2017, 02:30 AM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne