Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
palun aidake mind auto ostu juures
#1
tere

tahan nüüd lähiajal osta endale MB 500 sec 5.0 V8 1984 aasta!!
et mida ma peaks sellise auto ostu puhul eriti hoolikalt jälgima et tünga ei saaks???Ja kuna tal suht võimas mootor siiskuidas peab automaat käigukast sellele vastu,eriti kui minna annad???
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

mis on selle auto plussid ja miinused??

ette tänadesSmile
Vasta
#2
Hiilisin ka seda autot lasin kahel heal inimesele üle vaada (thänks Ralak).

Diagnoos: romu.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
aaa

hea et sa ütlesid

aitähh siis see langes välja
peab vist ikka saksast tooma sellise Mercedes-Benz
Vasta
#4
Kuulutuses ka läbisõidu numbris viga sees - 1 on eest ära jäänud :biggergrin:
Vasta
#5
oi blää

hea oli et ma ikka siit ennem küsisin mitte ei läinud kohe ostma
aitähh teile

siis peab vist ikka 7-nda seeria bmw kasuks otsustama(750 V12)
Vasta
#6
Et korralikku SEC'i saada pead sa hinna põhimõtteliselt kahekordistama.
Turbo
Vasta
#7
mis sellel konkreetsel SECil siis häda on?
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
Kalev Kirjutas:mis sellel konkreetsel SECil siis häda on?

Ralak võib lähemalt kirjutada.

Muide,järjekordne näide kuidas pilt ja reaalsus omavahel absoluutselt ei pruugi klappida.Pildi peal ju väga ponks auto paistab....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
ei no auto turgudel on kõik ilusad ja phtad jne
sõitma hakkad laguneb käes ära lihtsalt
turgudel tõmmatakse münusalt perseid lohku
Vasta
#10
noh jah, kuidas võtta nüüd, sellist autot tast pole, et lähen ostan ära ja kohe sõitma. Loodan, et omanik, kes ka vist siin foorumis käib, väga ei pahanda kui auto vigadest paar sõna poetan. Esiteks, mootoris klõbin, kahtlustan nukkvõlli oma kaaslastega, samas võib ka hüdrotõukur olla, kuid pole veel kuulnd, et tõukur nii taktiliselt ja vahetpidamatta laksib. Mul oma secil teeb ikka mingi intervalliga ja palju vaiksemat tiginat, sellel masinal oli konkreetsem plõgin. Noh erilist sõitu teha ei saand, platsil kärutasin mõned meetrid edasi tagasi ja sain aimu, et esisillas on kõva kolks sees ning ega tagapoolgi kiita polnud. Üks tagumine ratas korralikult lääpas, ootab ees puksimajanduse refresh arvatavasti ka amort läbi. Üks esimene ja üks tagumine el.aken ei tööta, turvavöösid ka kandikult ei pakutud, el.peegel ka ei suvatsenud liigutada kui proovisin. El.iste muidu töötas, samuti luuk, istmesoojendused korras, salong täitsa viisakas oma vanuse kohta, masin üle värvitud täielikult, st liistud ka "kenasti" mustaks... mis mul kohe silma riivas. Paar kriimustust peale värvitöid ning üks väike mõlk/vagu paremal esi poritiival. Noh ütleme nii, et sõidab ja makk on kõva, pagassis supakas ja 12-ne JVC boks.....:bigsmile: Samas arusaadav, et puhast kulda sellises vanuses sellise raha eest ei leia, kuigi on erandeid, siin mõned kuud tagasi ju oli üleval 85 aasta masin hõbehall 500 sec, nagu äsja tehasest välja veerenud, hind ka vastav 99k ees.
Ei taha siin autot maha teha, aga lihtsalt sõber palus jah, et mine vaata üle et kas on mõtet pealinnast kohale sõitma hakata uudistama, noh ja ma teadsin et selline masin talle korda ei lähe. Aga noored huvilised saaksid toreda projektika vms, kuigi 50k eest projekti alustada vist kah pole igale ühele taskukohane. samas auto on siiski solkimatta ja tjuunimatta, kui orig.värvi liistud külge kruttida ja siit seal kohendada, saab välimuse suht lihtsalt paika, roostet iseenesest oluliselt ei esinenud.
Niiet hoolt ja pühendumist vajav kupee.
setud sõitsid seciga
Vasta
#11
ahjaa, sry, see tiib on ka lahe ikka secil...
setud sõitsid seciga
Vasta
#12
suured tänud sulle

see auto langes nüüd raudselt välja

siis ma hakkan ikka bmw 750-i vaatama 1992 aasta oma
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palun abi 350SLC ehitusaasta tuvastamisel pisike99 5 4,523 02-02-2015, 02:53 PM
Viimane postitus: Heinar
  Palun abi 230ce automaat kastiga! smokeweed 15 10,715 31-01-2013, 12:28 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Palun abi c123 rehvide valimisel Karl 11 8,371 12-07-2011, 03:09 PM
Viimane postitus: Riho-Peeter S.
  Palun abi clk w208 kapoti leidmisel MesaMargus 0 2,108 01-11-2009, 09:33 PM
Viimane postitus: MesaMargus
  Probleem auto häälega mbclk 2 2,615 16-11-2008, 03:01 PM
Viimane postitus: sten170
  auto suri välja secman 2 2,592 13-05-2008, 01:24 PM
Viimane postitus: secman
  Suur mure. Pikk jutt. Aidake Meix 16 6,201 19-01-2008, 10:55 PM
Viimane postitus: R129
Question Auto ei käivitu minzdrav 3 2,498 06-06-2007, 10:39 AM
Viimane postitus: minzdrav
  palun aidake tempomaadi probleemiga sauer 4 2,546 01-02-2007, 10:52 PM
Viimane postitus: sauer
  aidake elektriga! black230ce 3 2,771 03-12-2006, 10:30 PM
Viimane postitus: black230ce



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne