Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W211 näidikute ploki valgustus tuhm
#1
Tere!

Olen värske W211 E200CDI omanik. Mul on musta taustaga näidikuteplokk ja numbrid on jube tuhmid pimedas. Kui ma keeran sellest reseti nupust valgustuse põhja, siis seierid ja LCD näidikud lähevad küll eredamaks, aga kella, spido ja tahhomeetri numbrid on jube tuhmid. Kas need peavadki sellised olema? Jääb täpselt selline mulje, et need numbrid ei reageeri reostaadi keeramise peale vaid jäävad kõige tuhmima valguse peale. Ma olen näinud ainult valge taustaga näidikuid ja need põlesid küll pimedas normaalselt.
Vasta
#2
Mitte kellelgi siin pole W211 millel oleks musta taustaga spidokas?
Vasta
#3
Kui Sa autoga näiteks tunnelisse(maa-alusesse parklasse) päevasel ajal sõidad või siis vastupidi, kas siis näidikute- ja raadiploki taustavalgustus muutub? Äkki vastuvõtja andur õhtal? Või siis musta taustaga plokilt lihtsalt ei erista neid numbreid nii hästi?
Mul endal valge näidikute plokk ja kõik toimib nii päeval, kui ka öösel.
Vasta
#4
Kus see andur on? Taskulambiga saaks vaadata kas reageerib valgusele. Muidu väga hea teooria Smile
Vasta
#5
Võimalik, et eksin aga minu arvates asub see andur kapoti peal keskel esiklaasi juurses ääres, õhutusrestide vahel ehk siis autost istudes on seda näha, must selline nupuke. Või kui ma tõesti eksin siis see andur võiks ka reaalselt asuda peeglijala sees aga ma usun, et see esimene variant on õige. Eusa_angel
Proovi, vaata ja anna tagasisidet!
Vasta
#6
Nii, käisin enda auto peal kontrollimas. See näidikuteploki osa, kus näitab temperatuuri, kütusekulu jne. on nagu ühene plokk, mis saab infot, et kas väljas pime või valge, kapoti peal olevalt andurilt aga numbrite valgustus tundusid olema tavaliste pirnidega ja taust on tavaline kella sihverplaat, ei tundunud, et oleks ühine plokk. Nii vähemalt tundus valge taustaga ja 2002a. autol. Seda kõike saaks kontrollida EPC-st aga täna ei ole viitsimist.
Vasta
#7
Valguse andur enamasti esiklaasis siiski.
See keset armatuuri olev on üsna kindlalt kliimaautomaadi päikese sensor, et kui päike paistab sisse siis suunatakse salongi jahedamat õhku kui muidu.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
Kas kellaplokk käib kergesti ära? Äkki ongi mingi pirnijama sest vaatasin täna et mõnel numbril on tume koht ka sees.
Vasta
#9
Laur, ei, ma mõtlesin midagi muud, mis sensor siis asub kapoti peal esiklaasi poolses servas?
Pilt küll pole kõige parem aga mis sensor asub punases ringis?
[Pilt: w211.jpg]
Vasta
#10
Kusjuures mul on lisaks sellele kapoti andurile veel esiklaasis andur, mis on vist vihma ja sõidutulede jaoks ja siis mingi andur on peegli sees ka või ongi hoopis peegli sees andur tulede jaoks ja esiklaasis ainult vihmasensor.
Vasta
#11
www.harteron.ee
Vasta
#12
Sellel siin kuulutuses on samamoodi numbrid tuhmimad, tundub isegi et tumedad kohad numbrites on samades kohtades
http://www.auto24.ee/1788305
Ju ta peabki siis selline olema.
Vasta
#13
See taustvalgus on EL paneeliga lahendatud. Kas põleb või on täiesti kustunud. Sul ehk numbrite taha staatilise elektri mõjul tolm kogunenud ja see muudab osaliselt tumedamaks.
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#14
Võibolla tõesti. Ma nüüd pimedal ajal nägin ka, et ta ikkagi reageerib ka reostaadile nagu peab. Huvitav kas seda ise tasuks puhtaks puhuda?
Vasta
#15
Mul jällegi ilmnes selline asi,et päevasel ajal sõites on comandi taust valge ja kliimanäidik tume.
Aegajalt viskab heledamaks comandi ja kliima näidikud eredamaks.Milles asi võib olla?
Vihmasensor ei tööta ka nagu peab,kas seda annab kuskilt sättida.
Vasta
#16
Vat selle vihmasensoriga on tõesti üks häda. Kord liiga aktiivne ja siis jälle jube laisk. Nagu aru sain siis seda reguleerida ei saa.

Comand ja kliima näidikud peaksid olema valgustundlikud. Mida eredam valgus andurile paistab seda eredamaks lähevad näidikud.
Kurjajuur
Vasta
#17
Luskohas see andur on?
Spidomeetri näidikud muutuvad ilusti vastavalt päikese eredusele,aa kliimanäidik ja comand muutuvad nii kuidas jumal juhatab.Kord comand tume,kord hele.
Vasta
#18
Leidsin internetist selline pildi.
https://www.google.ee/search?q=w211+rain...B800%3B600

Kas nendel asjadel võib seos olla?
Vasta
#19
Näitasin täna taskulambiga sinna vihmasensorisse sisse,läks comand ja kliima display heledaks.
Kas praeguste ilmadega ei lähegi äkki nii valgeks,et comand heledaks läheks?
Või on see andur koos vihmasensoriga tuksis?
Kas vihmasensor on seoses SBC-ga ka?
Vasta
#20
Hei Maitz,

Eestimaa talves ei lähegi mõnel päeval ilm nii valgeks, et comand heledaks muutuma peaks. See on täiesti normaalne. Ilmselt pole häda miskit ja loodad teda liiga heledana näha, aga riigis, kus üks suvi registreeriti 45 minutit otsest päikest, oleks selleks ilmselt tarvis eraldi paketti. Tongue Meie kliima on normaalse elektroonika jaoks lihtsalt liiga hämar.

SBC ja vihmasensori vahel suurt seost olla ei tohiks. Kindlaid andmeid omamata usun, et kuigi SBC kuivatab vihmaga kettaid, siis ta vähemalt kirjelduse järgi teab seda teha teisiti kui vihmasensori abil.

Edu kulgemisel!

Tauno
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 srs marekktt83 0 82 27-03-2024, 10:11 PM
Viimane postitus: marekktt83
  W211 hen1 1 259 16-12-2023, 12:48 AM
Viimane postitus: margojmi
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 259 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 hen1 1 336 30-10-2023, 06:27 PM
Viimane postitus: hen1
  Mercedes W211 2004 hen1 1 283 27-10-2023, 09:44 PM
Viimane postitus: hen1
  W211 aku saab tühjaks gert212 2 406 26-09-2023, 09:37 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Mercedes e500 w211 hen1 12 662 24-08-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: hen1
  W211 raadio jaapani lainepikkusel Ahti123 0 245 13-08-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: Ahti123
  w211 e270cdi universaal Kalviw211 3 275 31-07-2023, 06:34 PM
Viimane postitus: Kalviw211
  W211, taha puhub ainult kuuma Harri96 10 5,991 30-06-2023, 10:55 AM
Viimane postitus: jaanus74



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne