Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kasutaja matu500 Markos Perli - PETJA!!!
#21
Heaoluyhiskond,mis muu. Vägivald on keelatud! Ka petturitel peab hea olema Eusa_angel
90ndatel viidi metsa ja anti peksa ja ei julgenud keegi kusagil kaevata.Iga loll ise teadis millised on oma teo tagajärjed,millega riskib.
Nahhaalsusel t6esti piire enam ei ole. Päris julmalt, kylma närviga ikka t6mmatakse..
Vasta
#22
Uurisin ise ka natuke selle inimese kohta.Sain niipalju teada, et see inimene elab Rõuge kandis.Nii et vähemalt on asukoht enam vähem teada.Isiklikult ma sinna sõitma ei hakka, aga olen valmis selle võla mis ta sees on kellegile teisele andma kui talle õpetusi natuke jagab Unibrow
Vasta
#23
(12-11-2012, 12:47 AM)Mike22 Kirjutas: Tere MB klubi,

Tahan pöörata tähelepanu kasutajale matu500,alias MB 190E kes on PETJA!
Rubriigis "Varuosad" mina tahan osta w124 tagatuled. matu500 kirjutas mulle privaatsõnumi, et tal on need olemas 20euroga. Palusin pilte, aga ütles, et kaup on uus ja kiles, ja võib saata smartpostiga, kuna asub Võrumaal, aga mina Tallinnas. Minu viga, et usaldasin teda, aga lepisime kokku, et ma kannan talle 50% summast + saatmis raha esialgu, ja kui kaup on käes, siis saadan teise 50%. Siiamani möödus 10 päeva, ja tagatulesid ma pole näinud, kuid kandsin talle raha üle.

Sõnumitele tema nüüd ei vasta, aga ikka käib iga päev foorumis. Nagu mina saan aru tegemist on petmisega, sest inimene lihtsalt ignoreerib minu sõnumid, ja kauba ei ole mulle saadud.

See teema on selleks, et olge ettevaatlikud kasutajaga matu500. Tema nimi on MARKOS PERLI ja konto nr on 221024832716 .

Mina küll ei saa nendest inimestest aru, kes käituvad nagu see tüüp.
Oma nime rikkeda mingi 13euri eest.
Mitu korda ostsin/müüsin siin foorumis varuosasid, ja mitte ühtegi korda ei ole petmist näinud.

P.S Kui keegi teab temast midagi, andke palun kontakti, tahan temaga isiklikult tutvuda.

ise oled lollikene , kui niisuguse tehingutega oled nõus, ja selliste inimestega teed asju !
mulle inimesed saadavad raha iga päev , ja summasid on väga erinevad , aga kõik saavad oma kaupa ainult smartpostiga !
Vasta
#24
Raske on arusaada kas tõesti on ca 100€ mis siit foorumist on saadud väärt, et peaks koguaeg üleõla vaatama ja mitte telefonile vastata, et äkki on keegi suur onu tulnud oma raha intressiga tagasi nõudma.
Kriminaal asja algatamise märk jääb ka külge..

Aga juu siis on seda väärt, et nii tehakse.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#25
Ilmselt on saadud summa neljakohaline. Arvatavasti on tõesti tegemist skeemiga "müüa" väikste summade eest õhku ja erinevates foorumites. Väiksed summad kokku teevad suure ja "müüja" arvab tõesti, et paarikümne evriku eest ei viitsi keegi kisagi tõsta.


Paraku jah, Eestis on maru väike. Sellise väikse summa pärast ei tasu see kindlasti tulevikku vaadates ära. Aga üldiselt sellist tüüpi inimene ei näegi asju ette, eriti reaalseid asju.


Selliste inimeste kättesaamiseks on teatud inimesed.....
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#26
Mina sain ka niipalju teada, et tegemist ühe minu tuttava kauge sugulasega ja tõesti, noor tatt alles. Lihtsam politseisse avaldus teha ja küll nemad siis lähevad ja vestlevad. Milleks oma aega sellele kulutada.
Vasta
#27
Mis sest politseist kasu on? Noomivad ja kõik, eriti kui alaealine on. Plaksutab natuke kurva näoga silmi ja lubab rohkem nii mitte teha. Ei ole füüsilise vägivalla poolt, kuid keegi sealtkandist võiks minna küll ja raputada teda natuke, mõjub paremini kui politsei noomimine.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#28
Ega jah.. see näpuga häbi-häbi tegemine ei aita.Kui tatt siis summad paberile ja kui vanemad vähegi lapse kasvatamisega tegelevad siis lasevad poisiklutil see raha kõigile ilusti tagasi kanda.Läheks ise raputama kui ligemal oleks.Jalgatest kinni ja raputada.Ehk midagi pudeneb tagasi Icon_razz
Vasta
#29
Nõustun eel kõnelejatega,natuke raputamist ja küll raha tagasi saab.Kui nii raha inimestelt virutab siis vaevalt vanemad talle taskuraha annavad(ei ole võimalust).Seega ainus variant poiss tööle rakendada(sulane),muidugi petta saanuid inimesi palju,järelikult käib ukselt uksele tööd palumas nii kaua kui rahad teenitud Unibrow
Vasta
#30
Vähemalt saab politseisse oma nime kirja ja järgmise rikkumise puhul enam nii lihtsalt ei lähe. Parimal juhul läheb asi kohtusse ja saab kohtutäituri koos kriminaalhooldajaga endale sõbraks. Ei usu, et keegi viitsib sinna kohale sõita. Kui oleks konkreetne aadress teada siis veel. Paraku sellised jutud enamasti internetist kaugemale ei jõua.
Kurb on muidugi see, et nii noor inimene ei mõtle sellele, et tema nimi jääb määrituks väga väga pikaks ajaks.
Vasta
#31
Siin järgmine nädalavahetus mul sõidetakse sinnapoole.Pidi aadressi välja peilima.Kui ei viitsi siit kegi meie foorumist talle külaskäiku teha, siis ehk keegi teine.Ei usu et ta ainult selle foorumiga piirdunud.
Vasta
#32
v6ib ka olla et see nn. noor tatt on ainult konto omanik aga keegi teine kasutab seda.Tankist lihtsalt.Uurida tasuks. Enne peksmistEusa_angel
Vasta
#33
Eks kõige paremini mõjuks ikkagi politsei avaldus. Omakohtu puhul võib pärast endal jamad kaelas olla ja sellisel juhul ei tasu see 20€ kaotus hilisemaid seletusiWink
Et avaldusest kasu oleks, siis selleks peab ilmselt ühise avalduse tegema, kuna kuskilt on kõrvu jäänud, et varguse puhul peab näiteks kahju ületama vanas rahas 1000kr, et asjaga tegeleda tasuks. Väiksema summa puhul piirdub ka politsei näpuviibutusega. Kelmuse puhul, mis see ilmselgelt on, on võibolla ka teised summad.
Aga eks see märge registris võib talle ka tulevikus peavalu põhjustada, sest on palju töökohti ja olukordi, kus on vaja puhast minevikku. Samas, kui juba poisiklutina kalduvus kelmusele, siis võib tüüp samas vaimus edasi lasta ja sellisel juhul lihtsalt lisamärge registris.
Aga jah olukord muidugi kurb ja "teatud inimestest" siinkohal rääkida on samuti mõttetu, kuna laias laastus on tegu sama klubi meestega, ehk siis pahadega.

Herki
Vasta
#34
Tere,

Mul on hea uudis!
Eile saatsin petturile kirja, et annan talle võimaluse ülekanda minu raha tagasi, vastasel juhul teen avalduse politseisse, ja andsin aega 24 tunni. Täna sain oma 13.35EUR kätte! Thumbsup ning sel juhul ei hakka mina avalduse tegema, nagu lubasin. Loodan, et ta loeb seda teemat ja saab targemaks.
Proovige teie ka selle meetodi, äkki töötab Eusa_drool

Muide, oma nime ta ikka jõudis rikkeda, ja tema kohta on audi klubis lugu ka igaks juhuks.
Vasta
#35
tervist, tean seda venda, elab mulle üsna lähedal võin üritada talle mõistuse pähe panna ja lasta tal rahad tagasi kanda. Mulle ütles ta, et asjad on kõik ära saadetud ja keegi ei ole kurtnud ega helistanud, kaasa arvatud meilid ja smsid. Kui tahate, et laseksin raha tagasi kanda võtke ühendust ps kaudu.
Vasta
#36
Minule kandis ta ka lõpux minu 20 EUR-i tagasi. Seega minul tema vastu rohkem pretensioone ei ole. Ma lihtsalt ei mõista, kas ta ei suutnud neid juppe ära saata või polnudki tal neid ja üritas tõesti inimesi petta.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#37
Tegu on lapsega! Ei saa need noored inimesed veel aru, et Eesti on liiga väike selliste äriprojektide jaoks. Oleks vähe rohkem mõistust olnud, siis kirjutanuks ka mõne projekti, et eurotoetust sellele skeemile saada Big Grin
Vasta
#38
Sain ka oma jevrikud tagasi. Eusa_clap
Vasta
#39
Tore näha, et teemast on kasu Eusa_drool
Loodan, et "laps" sai õppetunni, ja järgmine kord ei hakka lollust tegema Thumbsup
Vasta
#40
Mis valemiga te rahad tagasi saite, olite tüübiga kontaktis või kasutaja Meseklemm aitas? Mul veel 15.- saamata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne