Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kasutaja matu500 Markos Perli - PETJA!!!
#1
Tere MB klubi,

Tahan pöörata tähelepanu kasutajale matu500,alias MB 190E kes on PETJA!
Rubriigis "Varuosad" mina tahan osta w124 tagatuled. matu500 kirjutas mulle privaatsõnumi, et tal on need olemas 20euroga. Palusin pilte, aga ütles, et kaup on uus ja kiles, ja võib saata smartpostiga, kuna asub Võrumaal, aga mina Tallinnas. Minu viga, et usaldasin teda, aga lepisime kokku, et ma kannan talle 50% summast + saatmis raha esialgu, ja kui kaup on käes, siis saadan teise 50%. Siiamani möödus 10 päeva, ja tagatulesid ma pole näinud, kuid kandsin talle raha üle.

Sõnumitele tema nüüd ei vasta, aga ikka käib iga päev foorumis. Nagu mina saan aru tegemist on petmisega, sest inimene lihtsalt ignoreerib minu sõnumid, ja kauba ei ole mulle saadud.

See teema on selleks, et olge ettevaatlikud kasutajaga matu500. Tema nimi on MARKOS PERLI ja konto nr on 221024832716 .

Mina küll ei saa nendest inimestest aru, kes käituvad nagu see tüüp.
Oma nime rikkeda mingi 13euri eest.
Mitu korda ostsin/müüsin siin foorumis varuosasid, ja mitte ühtegi korda ei ole petmist näinud.

P.S Kui keegi teab temast midagi, andke palun kontakti, tahan temaga isiklikult tutvuda.
Vasta
#2
Siis mul vedas, oleks ise äärepealt mb sihiku ja esimese parema tiiva temalt tellinud. Hakkas siis asi imelik tunduma kui hakkas peale käima, et ma raha ära saadaks ja mudi ma asju ei saa jne. Jäi asi sinna maani, et tema ei saanud minult raha ja mina ei saanud tema asju (õnneks).Minu puhul oli siis tegu w201 asjadega.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#3
Mulle see juhtum on õpetuseks, et järgmine kord kui midagi ostma hakkan, siis ennem kui pilti konkreetsest kaubast ei näe, siis üldse ei alusta jutu saatmisest jne. Muidugi kõige parem on kohapeal tovaari näha ja siis asi lihtne.
Nüüd sain aru, et oligi kahtlane, et w124 tagatuled UUED ja KILES nii odavalt...
Olge ettevaatlikud!
Vasta
#4
Ma ootan 15 euri eest veljepolte, tüüp samuti ei kontakteeru. Kasutajanimi MB 190E tundub ka talle kuuluvat. Googeldades leiab teda teistes margifoorumites ka.
Vasta
#5
Ja see MB 190E vms ka tema konto.
Ma ei näinud ka pilte neist asjadest mida mul vaja oli.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#6
Peab siis teema oluliseks kuskile panema!
Leidsin veel mõned tema kontaktid:

markos.perli.013@mail.ee
markos.perli.011@mail.ee
tel.nr 51931461

ja MB 190E on ka tema konto.
Vasta
#7
Ka mulle pakkus kahel korral asju.Esimesel korral vastasin,et asjad on olemas,järgmisel päeval pakkus samu asju uuesti.
Vasta
#8
Tundub, et inimene kergelt kuulus.Tere tulemast klubisse.Sain vitsad kätte. Angry
(12-11-2012, 05:45 PM)kuulsus Kirjutas: Tundub, et inimene kergelt kuulus.Tere tulemast klubisse.Sain vitsad kätte. Angry


Kuna tundub et ma pole ainus siis annaks asjale kõik ametliku käigu?

Vasta
#9
(12-11-2012, 05:45 PM)kuulsus Kirjutas: Kuna tundub et ma pole ainus siis annaks asjale kõik ametliku käigu?

Ainus teie ametlik ja ka tulemustandev käik oleks antud kodanikuga misiganes ettekäändel isiklikult kokku saada.
Ja natuke asjast rääkida.

Mingite 25€-ste hädade puhul võivad riigi kõrvad kurtideks jääda...
Seda enam, et tegu ju kuulsustega...Smile

Vasta
#10
Ma uurin natuke seda asja. Võimalik, et ühe inimese vend...
Siin tuleks mõelda ka sellele, kas mitte teha deposiit teenust, mida vajadusel kasutada saaks.
Vasta
#11
(12-11-2012, 08:13 PM)stihl Kirjutas:
(12-11-2012, 05:45 PM)kuulsus Kirjutas: Kuna tundub et ma pole ainus siis annaks asjale kõik ametliku käigu?

Ainus teie ametlik ja ka tulemustandev käik oleks antud kodanikuga misiganes ettekäändel isiklikult kokku saada.
Ja natuke asjast rääkida.

Mingite 25€-ste hädade puhul võivad riigi kõrvad kurtideks jääda...
Seda enam, et tegu ju kuulsustega...Smile

Ära nüüd kasutaja nime nii tõsiselt ka võta Unibrow aga jah, need 10-25 eurised maksed kõigi poolt kokku võib teha päris kopsaka summa.Ei tea ju kaua see Markos nii tegelenud.Üritasin helistada.Pannakse telefon ära või ei vastata enam.
Vasta
#12
Nii palju kui ma uurisin siis ta tegeleb ka bemmi klubis ja vist oli paar kohta veel.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#13
Kuna mitu inimest juba kaebavad tema tegude üle, siis bännisin ta siit foorumist, mõlemad nimed.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#14
Aga kas mingit sellist ip keeldu vms ei saan siin foorumis peale panna? Just selle pärast, et ta saab ju muidu iga kell uue kasutaja teha ja seda "äri" siin edasi ajada.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#15
1-10 postiga kasutajatel midagi postiteel ettemaksuna ei soovita osta, mitte ühestki foorumist. Eriti kui veel tundub et "müüdav" kaup liiga hea.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#16
Nojah! Ma ka juba 2 ja pool nädalat ootan selle venna käest W201 radikat. Kandsin talle 20 EUR-i 30ndal oktoobril ja siiamaani ei midagi. Eeldatavasti sellenimelisi isikuid väga palju olla ei saa ja IP aadressi järgi peax saama vast ka kindlax teha, kus see isik täpselt asub ja talle külla minna. Või tema vanematega ühendust võtta, kuna tegu vist mingi 16 aastase poisiklutiga.

Sain ta eelmine nädal korra telefoni teel kätte ja küsisin mis värk on. Vastusex ei saanud suurt kippu ega kõppu, nagu olex väga hirmunud või pilves olnud või midagi. Lubas asjaga tegeleda.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#17
Vabandan OT pärast aga kas eestis sellist v6imalust ei ole et makstakse kauba kättesaamisel,postiasutuses näiteks. Imelik on see et keegi ikka kusagil viitsib rumalustega tegeleda.Nagu lugeda v6ib siis summad ju ainult 10 -20 eur. See vist selline summa millest ostja siis pikemalt m6tlemata loobuma n6us on. V6i on t6esti varuosasid nii vaja v6i siis nii hea hinnaga et peaks kohe raha ära maksma.Ja p6himine et ikka ja jälle v6ib sellekohaseid teemasid,juhuseid lugeda. Yhiskond on ise vigane. Niipalju kui leidub lolle leidub ka neid kes selle kulul elab. Syydistage iseennast v6i leidke pettur ja minge noomima..Eusa_angel
Vasta
#18
(13-11-2012, 03:22 PM)itbilen Kirjutas: Vabandan OT pärast aga kas eestis sellist v6imalust ei ole et makstakse kauba kättesaamisel,postiasutuses näiteks. Imelik on see et keegi ikka kusagil viitsib rumalustega tegeleda.Nagu lugeda v6ib siis summad ju ainult 10 -20 eur. See vist selline summa millest ostja siis pikemalt m6tlemata loobuma n6us on. V6i on t6esti varuosasid nii vaja v6i siis nii hea hinnaga et peaks kohe raha ära maksma.Ja p6himine et ikka ja jälle v6ib sellekohaseid teemasid,juhuseid lugeda. Yhiskond on ise vigane. Niipalju kui leidub lolle leidub ka neid kes selle kulul elab. Syydistage iseennast v6i leidke pettur ja minge noomima..Eusa_angel

Selline inimeselt inimesele kaubandus saabki ju ainult vastastikusel usaldusel toimida. Ma tellisin näitex Taist custom tagumise stabika, kandes raha ühe isiku arvele ja too kandis paypaliga Tais olnud isikule. Summa oli üle 300 EUR-i. Õnnex ei tekkinud probleeme ja stabikas jõudis kenasti Eestisse, kuid kui Tais olnud vend olex otsustanud, et ei saada mulle seda stabikat ja jätab raha endale, polex mul ka eriti palju variante olnud ja olexin rahast ilma olnud.

Lihtsalt sellisetele matu500 sugustele pettureile tuleb näidata, et nii nahaalselt need asjad siiski ei käi ja Eesti on piisavalt väike koht, kust süüdlase vajadusel üles leiab.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#19
(13-11-2012, 03:46 PM)Werewolf Kirjutas:
(13-11-2012, 03:22 PM)itbilen Kirjutas: Vabandan OT pärast aga kas eestis sellist v6imalust ei ole et makstakse kauba kättesaamisel,postiasutuses näiteks. Imelik on see et keegi ikka kusagil viitsib rumalustega tegeleda.Nagu lugeda v6ib siis summad ju ainult 10 -20 eur. See vist selline summa millest ostja siis pikemalt m6tlemata loobuma n6us on. V6i on t6esti varuosasid nii vaja v6i siis nii hea hinnaga et peaks kohe raha ära maksma.Ja p6himine et ikka ja jälle v6ib sellekohaseid teemasid,juhuseid lugeda. Yhiskond on ise vigane. Niipalju kui leidub lolle leidub ka neid kes selle kulul elab. Syydistage iseennast v6i leidke pettur ja minge noomima..Eusa_angel

Selline inimeselt inimesele kaubandus saabki ju ainult vastastikusel usaldusel toimida. Ma tellisin näitex Taist custom tagumise stabika, kandes raha ühe isiku arvele ja too kandis paypaliga Tais olnud isikule. Summa oli üle 300 EUR-i. Õnnex ei tekkinud probleeme ja stabikas jõudis kenasti Eestisse, kuid kui Tais olnud vend olex otsustanud, et ei saada mulle seda stabikat ja jätab raha endale, polex mul ka eriti palju variante olnud ja olexin rahast ilma olnud.

Lihtsalt sellisetele matu500 sugustele pettureile tuleb näidata, et nii nahaalselt need asjad siiski ei käi ja Eesti on piisavalt väike koht, kust süüdlase vajadusel üles leiab.

Sul on täiesti 6igus. Yhiskonna viga et petturid ennast syydimatult tunnevad. Seadused on j6uetud selliste suhtes.Need veskid ikka jahvatavad väga pikalt,kui yldse.
Tai on ikka väheke teine lugu ka. Seal on vargustesse läbi aegade rangelt suhtutud.

MUIDE, äkki kogu asja m6te ongi et 10-20 euro pärast ei viitsiks keegi tlnst siis sinna v6rru v6i kuhu iganes s6itma hakata ja kirjutaks selle lihtsalt korstnasse...
Vasta
#20
Tõenäoliselt kui ta olex ühe inimesega piirdunud, nii olexki. Aga kuna ta on mitmele klubilisele raha võlgu, siis see peax olema piisavalt nahhaalne käitumine meie klubi ja selle liikmete osas, et ei jäta klubiliikmeid üxkõiksex. Kindlasti leidub ka Lõuna-Eesti kandis klubiliikmeid, kel tuttavaid, kes võixid antud isikut tunda ja üles leida.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne