Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAJAN ARVAMUST:))
#21
Sorry OT:

Foorumit avades nägin,et v6sa siia teemasse posti teinud ja kohe olin kindel,et valget värvi kiidab,nii oligi.:bigsmile:

Einohh,valge värv on kena kuni on heas konditsioonis ja hästi hooldatud ja on ikka tõesti valge,mitte ajahambast puretuna peaaegu taksokollaseks muutunud.Poleerimist ja vahatamist tahab kõvasti kui tahad tõesti valge autoga sõita.Kui sinu poolt teadmata kvaliteediga tehtud enne ka kere kap.remont siis võib juhtuda,et avastad ennast rebaseid (roostet) kevadel mööda külgi jooksmas,valge värv toob halastamatult kõik välja.

Kui veel osta valge auto mõttega ta kunagi normaalse hinnaga maha ka veel müüa.....niigi autode müük on nagu on praegu,valge värv küll enamiku eelistusse ei kuulu.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#22
Aga keegi peab ju valgeid autosid ka kiitma...:evil:

Üldiselt Karliga nõus, valge maksab kohe kätte kehvalt tehtud kereremondi - hakkab rebast näitama...
Ja määrdunud kätest jääb kergesti jälg värvile...

Muide, valge auto on suvel päikese käes jahedam. Kondiga pole muidugi suurt vahet, aga ilma on valge mõnusam.
Talvel jälle ei taheta vahel märgata varjevärviga autot...Confusedmash:

Ega vist vahet pole, mis värvi auto on. Müüa on ikka raske (onju, Karl:hump::evil::humpSmile
Vasta
#23
Werewolf Kirjutas:
Karl Kirjutas:W124 mudel ehk E klass pommikindlam,kui just eelmised omanikud päris Confusedmash: pole olnud.

Selle tõestusex leiab alumiselt  neli 5th Geari kvaliteedi testi videot. Peale nende vaatamist ma väga eelmiste omanike käitumist ei karda :p

http://www.youtube.com/watch?v=-bIV_hHPA...ted&search=


Vaatasid need kõik neli osa ära??
kui ei, siis soovitan, üsnagi üllatav.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 200 CDI 2003 diisel Vajan abi! Olen Saksamaal tee peal ! Heido 3 3,020 20-07-2012, 09:35 AM
Viimane postitus: wdb240



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne