Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAJAN ARVAMUST:))
#1
Shocked 

Plaan on prantsuse auto maha müüa ning üle tulla Saksa autotööstuse lipulaevale

Olen välja valinud 2 autot. Öelge mis Teie nendest autodest arvate.

1. auto Mercedes-Benz E 220 2.2 110 kW

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/.../id=248202

2.auto Mercedes-Benz C220 Elegance 2.2 110 kW

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/.../id=269534

Võite samuti lisada enda kogemustest, kumb valik oleks parem. Samuti on oodatud kõik arvamused, samuti tehnilise poole pealt. Kuna endal on 0 kogemus mersuga ehk saaksite anda mulle näpnäiteid mida jälgida sellise auto ostu puhul.

NB! Otsin mersut alates 94 aastast, heas korras, hind kuni 60 000. Kõik pakkumised oodatud meilile : kaurviru@hotmail.com

Suured tänud Teile,

Kaur

Vasta
#2
Enne tõsiseid soovitusi üks tähelepanek: E ja C on erinevad autod...

C ikka väiksem, ökom jne. Aga samas kitsam ja ebamugavam. Kogemused ainult tagapingilt...
E sihuke suurem. On ruumi istuda ja vajadusel ka lebada.

Milleks ja kuhu autot vaja?

Tere tulemast foorumisse ikka ka:cool_rsvd:
Vasta
#3
Tänud v6sa!Smile Tubli ja tragi foorum tundub olevatSmile

Põhimõtteliselt oleks autot vaja liikumiseksSmile Kuna ei ole veel issi rollis siis peamiselt sõidetakse 2 kesi(mina ja minu neiuSmile)

Põhjus miks ma valisin 2 erinevat on sellised:

E. kuna peamised takso mersud on sellisedSmile Ise istusin ühes taksos mis on E klass. See auto oli sõitnud 486 000 kilomeetrit ja ei nagisenud ega plärisenud. Küsisin siis taxojuhilt, kas autole on kap.remont tehtud. Tema vastas selle peale, et ei...ostis 4 kuud tagasi saksast ja on vahetanud ainult piduriklotsid+ühe amordi+rihmad ja rullikudSmile

Minule kes sõidab Peugeotiga on see suhteliselt raske aru saada, kuidas see võimalik onBig Grin

Siis C: Kuna välimus on mõnusam ja pisut uuem aastakäikSmile

Kas nende 2 mersutüübi vahel on ka erinevus varuosade maksumuses+saavavuses? Ning kui neid võrrelda 2 autona, kumb siis kvaliteetsem on. Teadupärast on taksomersude hüüdnimi "miljoniauto"?

Ette tänades,

Kaur
Vasta
#4
W124 mudel ehk E klass pommikindlam,kui just eelmised omanikud päris Confusedmash: pole olnud.Kestab hästi,ega ta muidu maailmas taksona levinud pole.C klass jahh väiksem ja omad kroonilised vead.

Kuid Mercedes-Benz ja kepikastiga,see omaette teema juba......:evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Smile

Mida võib C-klassi vigadeks lugeda? Kui ostma minna, mida tuleks jälgida?

Kas varuosade hinnad on neil erinevatel klassidel samad(E ja C)?

Päikest,

Kaur
Vasta
#6
aastakäik ei mängi Mercedes-Benz puhul erilist rolli. vähemalt mitte tehnoseisukorra poole pealt. muidugi hoolikalt peab valima ja kontrollima enne ostu.

olen omanud nii C-klassi (1998) kui E-klassi (1997), hetkel 1992.a. E-klassi (no reaalselt hakati seda keret e-klassiks kutsuma 1993 - tähenärijatele) kupee.

C-klassi läbisõit 190 000km (arvatavasti saksas keritud ka) - eimingeid tundemärke väsimuses. rooliratas oli ainsana veidi imelik.

E-klassi läbisõit on teadmata. taksoversioon. alla 800 000km ei tule ükski takso eestisse. seega üle selle. sillaosa kapremont 12k eek (eelmise omaniku süü, mitte midagi muud). eimingit jama. tugevdatud kunstnahast (vakstust) istmed ei olnud vajunud ega mingi osa sisust kulunud.

Ehk teisisõnu: võta milline meeldib. kontrolli enne ostu, et mootor ja elektriosad korras oleks. kere ei tohi ka roostetada ega erilisi iluparandusi vajada - alati leiab sellise, millel kere korras. käigukast ja differ peavad ka ok olema. siis pole muud kui tee täishooldus (kõik mahlad-filtrid-klotsid-rihm-rullikud-rihmaamort) ja naudi. Kõigil autodel selle ringi peale teinud ning pole ükski raha nõudnud. C-klassil vahetasin 25 000km jooksul ühe rooliotsa sillaosast. E-l pärast kapremonti 20 000 ei puutunud midagi, teine 20k ei pidanud ka järgmine omanik puutuma. hetkel olen kupeega 15 000km sõitnud ja läinud on 2300eek koos töörahaga. ja seda siis vastupidiselt teistele Šveitsist tulnud (auke pole, kummiosad ei sure vaid murenevad ning eestis aukude otsas surevad kiiresti) auto puhul.

C-klass on väga nauditav sõiduriist. sport/esprit versiooni vedrustus on meeldivalt sportlik - saab suisa veidi kurvitada. kahjuks aga on kõik kuni 1998.a. mudelid suht koledad. 1998 tuli siis facelift.

Aga sellegipoolet toredad autod mõlemad. Kui tahad POMMIKINDLAT, siis võta vana E-klass ehk w124 1993 ja üles.

Kui tahad veidi mugavamat ja modernsemat, siis C-klass. Oluliselt vähem vastupidav ta ei ole
...
Vasta
#7
E ja C varuosade hinnad ei erine väga palju. Peamine on, et esindusest ei ostaks. Siis läheb sõiduisu kähku ära. Orig. osasid saab mujalt ka ja väga hea hinnaga.

C-klassi vead: pagasniku avamise nupu ümbert hakkab pagassi luuk roostetama. liistude alt sööb pori/liiv vms värvi läbi ja võib rooste tekkida. žarniirid on 2k eek tükk, õnneks peavad vastu üle 50 000km
lambda andur on 1800orig. bosch
õhukulu mõõtja on miskine 3k ringis (bosch).

muud osad on odavad ja erilisi vigasid ei ole.
...
Vasta
#8
Palju need 2,2 mootorid kütust ka tarbivad?

Tänud,

Kaur
Vasta
#9
2.2 bens peaks olema parima mineku/kulu suhtega mb selle ajastu moto. eks ta kuskil 10-11l kanti ole linnas, mnt 7. suht sama mis 1.8.
...
Vasta
#10
olen omand mõlemat, w124(89) ja w202(98)... ainuke põhjus miks ma võtaks w124 on see, et ta on poole vaiksem(salongimüra on selline, nagu sõidaks uksed lahti või aken irvakil, pärast müramati ja vildi installi oli asi muidugi parem) kui w202, kõik muu on ikka C-klassil parem IMO. C oli muidugi 9a uuem ja 3x vähem sõitnud Smile

edit: vaata seda ka Tongue

http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.php?id=271831
Vasta
#11



aga kulla teemaalgataja - helista! see siin soigumine ei ole väga tulus.
...
Vasta
#12
Mulle tundub tiba imelik administraatorite suhtumine, et kustutatud on postitus Andrese auto kulude kohta, mis viitas ülaltoodud 2300 kroonisele remondihinnale koos materjalidega. Andres võiks siiski oma numbri ära parandada, sest see 2300 ei saa kindlasti õige number olla. Või siis kommenteerida, mis tööd selle raha eest tehti.
Vasta
#13
Kustutatud pole midagi. Lihtsalt offtopic läks eraldi teemaks .

Edit:
Panen enda masina hindu ka. Tükid originaalidWink Auto S124 250 TD '87.

Seisupidurisüsteem 950.-, millest klotsid 550.- (komplektis vedrud ja reguleerimistrumlid), 350.- ajamihoovad, 50.- sõrmed.
Ostmata on summuti keskmine ja tagumine pott, vastavalt 2000.- ja 2500.-. Originaalil ja Walkeril-Bosalil hinnavahe ~100 eeku.
Tagasilla padjakomplekt 500.- (OK, see oli nüüd küll Febi oma ja linnugripikahtlusega, aga praegu on all püsinud).
Tagasilla pikihoob koos pukside ja poltidega 550.-.
Välimine rooliots 212.-.
Pihustite kontroll ja mootori survete mõõtmine Test-Remis 500.-.
Kõrgsurvepumba stutsitihendite vahetus samas 250.-.
Kojamehe plastkatte luuk 25.- (Uus originaal!!)
Kasutatud uksepiirajad 100.- tükist=400.-.
Mitmikkiilrihm 300.-.
Filtreid kaks jooksu ~500.- + kaks karteritäit poolsünteetilist õli (läbisõit kohe 13 000).
3 m 8 mm õlikindlat voolikut ~125.- (nivoosüsteem, roolivõimendi ja kütusetorustik). Natuke on veel varuksWink

Tööraha ei arvesta, läheb hobitegevuse allaWink Aega kulunud ca. 30 h
Vasta
#14
2300EEK:

Parempoolsed esimesed rooliotsad (mõlemad)
Keskmine roolivarras
Esimesed rattalaagrid
Töö imre juures. Sh terve silla kontroll.

Lemförderi (loe sama hea kui originaal) osad. Laagrite marki ei mäleta - korralikud ja originaaliga võrdväärsed.


Kirjutan siia teemasse kuna hinnad annavad ehk mingt aimu kui kallid osad on
...
Vasta
#15
Olen ka omanud mõlemat eksemplaari. Ütlen ka samad sõnad et W202 on mürarikkam kui W124.
Iseenesest on sõiduomadustelt W202 oluliselt parem. See on minu arvamus. Vastupidavuselt on need mudelid minu arust suht võrdsed.
W124 oli mul 87.a.
W202 oli mul 99.a.

Mõlemad diislid.

Aga kindlasti vali ikka automaat. Ilma selleta on Mercedes-Benz nagu naine ilma rindadeta!
Vasta
#16
Sulo Kirjutas:Aga kindlasti vali ikka automaat. Ilma selleta on Mercedes-Benz nagu naine ilma rindadeta!

nibud justkui oleks, kuid need pole üksi nii toredad. kui nüüd siin kujundlikult rääkida.
...
Vasta
#17
Tervitus taas,

Olen päris palju isendeid läbi vaadanud ning sõelale jäi üks sellinne:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...a4d11b5a27

Kere kap.remont tehtud eelmine aasta+mõningaid silla juppe vahetatud. Ainuke asi, mis mulle silma jäi oli see, et: kui võtsid õlikorgi pealt ära siis tuli mootori seest õhku(nagu surus välja) Kas see on normaalne? Olen kuulnud et ei tohiks midagi sellist olla:S

Ootan kõikki nõuandeidSmile

Tervitades Kaur
Vasta
#18
Ma ei hakka oma arvamust siia enam kirja panema,kuulsid seda ise mu suust (küll Eesti on ikka väike).:cool_rsvd:

Niipalju veel,et hele sisu on ilus küll kui ta on nahk või seemisnaha moodi,tavaline kalts ja hele........ "palju õnne hooldamisel" ja puhtana hoidmisel.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#19
Karl Kirjutas:W124 mudel ehk E klass pommikindlam,kui just eelmised omanikud päris Confusedmash: pole olnud.

Selle tõestusex leiab alumiselt neli 5th Geari kvaliteedi testi videot. Peale nende vaatamist ma väga eelmiste omanike käitumist ei karda :p

http://www.youtube.com/watch?v=-bIV_hHPA...ted&search=
Vasta
#20
Ilus valge autu.

Kuidas lubatud elektriakendega on? Konsoolis lüliteid ei paistnud (kas sellel üldse peab lüliti seal olema?)... Ja kas elektriliselt seatav iste ikka toimetab?

Bensukas ikka hingeldada ei tohiks... Ehk teadjamad kommenteerivad juurde. Samas, surve mõõtmine bensukal pole kuigi kallis töö ja see räägib mootorist päris palju.

Kus ja kuidas on tehtud kere kapremont? Kas valetab pilt või ongi vasaku esitule alune liist kooruva värviga? Samuti tundub (võib ka kehva pildi tõttu) olevat esitange vasakult madalamal, kui paremalt...

Ei nori teise müüdava auto kallal, lihtsalt kommenteerin enda kurbade kogemuste alusel viidatud masinat...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 200 CDI 2003 diisel Vajan abi! Olen Saksamaal tee peal ! Heido 3 3,020 20-07-2012, 09:35 AM
Viimane postitus: wdb240



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne