Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NÄMMA W126
#1
Kus ikka see Dunkel Blau värv sobib kui on ilusti säilinud!
Vasta
#2
MITTE ET SEE MASIN KEHVA OLEKS!!!! Smile
Vasta
#3
esimesel on värv ilusam ja muidugi ka nahkistmed......aga teine on ju ometi 420(esimese kahesajakuuekümne vastu) ja L:hump:
Vasta
#4
Esimene ilus,sisuvärv ainult sinine,see kohe üldse ei meeldi.
Teist müüb huviline Ralak,vanas foorumis ka pakkus.Päris kenake!:cool2:

http://foorum.clubmb.ee/viewthread.php?tid=7271
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Huvitav kompott see esimene mustade istmete ja sinise armatuuriga. Lisasid ka kuidagi üllatavalt palju 260 kohta, aga no, vahel juhtub ka nii
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#6
See esimene tundub küll mingi kompott olema, teine on aga väga huvitav nähtus....tundub küll väga korralik...aga w126-l on ainult üks värv IMO 199 blauschwarz met I/met II..
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
See Karli auto punane oli kah ikka päris sex, isegi sõidaks sellist värvi 126-ga ja no punane sisu kah kohustuslik muidugi. Kui need tingimused mõni 126 täidab, siis võin sellise osta, enne mitte.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
Sulo Kirjutas:Kus ikka see Dunkel Blau värv sobib kui on ilusti säilinud!

Vaevalt et see seal orig.värv on Rolleyes...st. kui see auto on okt/nov 2004 ostetud Võrust siis pole kindlasti mitte, kuna uus omanik lubas masina kohe üle värvida. Tundub et on täpselt sama pill, isegi imestasin et selline värvide kombinatsioon interjööris ja 2,6 modra..., aga edasi liikus isegi normilt. Võimalik et on liikvel identne masin ja mu jutt puha tühja, krt kus on ikka hinnavahe tekkinud... :bigsmile:
setud sõitsid seciga
Vasta
#9
Vahet pole ju mitu korda värvitud on. Kui on hästi säilinud on ikka ilus. Värvi või 5 korda aga kui harjapesus käid või kuiva lapiga tolmu pühid autolt siis ei ole sest varsti midagi järgi!
Vasta
#10
esimese kohta võite minu käest infot küsida, see mu naabrimehe auto, ja niipalju ma tean et ta seda üle värvind pole, natuke värviparandusi tegi(olin ise juures ja abiks) sealt kust roosteuss hakkas tulema. ja lisad tal ka kõik töötavad, ma ise ka imestasin et sellise aastaarvuga ja niipalju lisasi. enamjaolt ta garaasis olnd, kuna niisama külavahel sellega pole mõtet sõita. ta pani audio alla ka sinna ikka kopsaka summa, kuid ta ei jõudnud seda valmis, taha jõudis ta võimu ja supakad panna, aga ette tahtis ta ka panni kobedamad kõllid aga ei olnd aega, puhkus sai otsa ja tööd palju...
kellegil küsimusi siis andke tulla kui ise ei oska vastata siis küsin naabrimehe käest järele:biggrin:
MB - the king of the road
Vasta
#11
salf Kirjutas:esimese kohta võite minu käest infot küsida, see mu naabrimehe auto, ja niipalju ma tean et ta seda üle värvind pole, natuke värviparandusi tegi(olin ise juures ja abiks) sealt kust roosteuss hakkas tulema.

katusel oli ~5cm läbimõõduga roostelaik?  4x el.aken? kõrvalistuja istme seljatoe nahk tagant poolt natuke katki? on Võrust ostetud?
setud sõitsid seciga
Vasta
#12
tõi vist võrust jh, aga ma pole kindel, võin järele küsida kui tahad
MB - the king of the road
Vasta
#13
kas oled juba küsinud?mid huvitaks se isend väga
Vasta
#14
nii, tegin nüüd siin natuke järeleuurimist ja pärimist, selgus siis nii, et auto tġesti ostetud vġrust, kuid pole mitte see auto mida te vġru autoaias nägite, too oli täpselt enam vähem sama, aga selle auto tġi tuttav otse hollandist ja vġruvend ise oli lihtsalt toojaks. ja katkise istmenaha ja ~5cm läbimġġduga roostelaigu kohta oskan niipalju öelda et kas teie auto ei roosteta, ega kulu???niiet kui kellegil soovi siis kiirustage, sest rahvast pidi seda vaatamas ike käima ja ega mine tea kauaks teda on.
MB - the king of the road
Vasta
#15
salf Kirjutas:nii, tegin nüüd siin natuke järeleuurimist ja pärimist, selgus siis nii, et auto tġesti ostetud vġrust, kuid pole mitte see auto mida te vġru autoaias nägite, too oli täpselt enam vähem sama, aga selle auto tġi tuttav otse hollandist ja vġruvend ise oli lihtsalt toojaks. ja katkise istmenaha ja ~5cm läbimġġduga roostelaigu kohta oskan niipalju öelda et kas teie auto ei roosteta, ega kulu???niiet kui kellegil soovi siis kiirustage, sest rahvast pidi seda vaatamas ike käima ja ega mine tea kauaks teda on.

bingo...sama masin ikka millest ma rääkisin siis :wink:  ja selle toomisega siiski polnud päris nii nagu sa väidad Confusedilly:
setud sõitsid seciga
Vasta
#16
ei mina tea, mina panin kirja omaniku sõnad, aga ehk sa valgustaksid meid siis selle masina käekäigust
MB - the king of the road
Vasta
#17
masin jõudis meie maile treileril Hollandist, esialgu seisis niisama kuna ei leidunud konkreetset ostjat, mõne aja pärast võttis tuttavast lammariomanikust härra selle ise arvele ja sõitis natukest aega kuni ilmus välja ka ostja, ju siis sinu naabrimees. Minu teada sai ta päris võileiva hinna eest asja endale :cool2:
setud sõitsid seciga
Vasta
#18
nu ja mis siin siis nii väga halba oli???
MB - the king of the road
Vasta
#19
salf Kirjutas:nu ja mis siin siis nii väga halba oli???

no ma ei rõhutanudki midagi halba, lihtsalt paar täpsustust masina käekäigust. edu müümisel!
setud sõitsid seciga
Vasta
#20
tänud
MB - the king of the road
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleem W126 420SEL mootoriga Hunt 3 267 02-01-2024, 01:50 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W126 pliidinuppude pirnid, temperatuurirullide kleepsud MeelisN 2 338 26-02-2023, 10:18 AM
Viimane postitus: Karl
  W126 SE madaldus/ koobaste rullimine Akohin 6 1,221 29-04-2022, 04:51 PM
Viimane postitus: MAV
  W126 280 SE AnarJaanus 0 546 12-01-2022, 07:27 PM
Viimane postitus: AnarJaanus
  W126 500 gen1 kJet lambdasond (hapnikuandur, lambda-andur) dinowalk 31 2,647 27-12-2021, 10:56 PM
Viimane postitus: kaupo51
  W126 esitiivad brunosacco 2 999 20-08-2021, 01:02 PM
Viimane postitus: brunosacco
  W126 Juhipoolse ukse lukustussüsteemi eemaldamine helitehnik 1 640 06-07-2021, 11:56 AM
Viimane postitus: v6sa
  W126 kliima lisamine Akohin 7 2,496 03-02-2021, 10:00 AM
Viimane postitus: v6sa
  w126 1990a katuseluuk ei tööta MasterEgO 9 6,300 06-06-2018, 10:56 PM
Viimane postitus: Rolz
  W126 1990 digitaalne kell MasterEgO 2 3,147 02-06-2018, 11:26 PM
Viimane postitus: MasterEgO



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne