Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
420,500 või 560 sec?
#21
Rolz Kirjutas:Minu veidrus, aga mulle tõsiselt meeldib valge w126, SEC näeb valget üliharva.....Ja mis oeamine, need on eranditult sinise sisuga, mis pole just paljude lemmik....see on valge SEC ja hall pööratudnahaga sisu....IMO väga ilus auto:
http://cgi.ebay.de/Mercedes-Benz-560-SEC...dZViewItem
Üks väga korralik isend suht lisas:
http://cgi.ebay.de/560-SEC-W126-COUPE-10...dZViewItem

Pakun selle valge puhul välja,et tegemist pole mitte pööratud nahaga vaid Alcantara kangaga.
Valge 126 siinkandis ka liikvel,Laagri vahel vanasti tihti oli näha.SEC-i pole näinud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#22
tegelikult samal meelel selle sisu suhtes ning ma ei väsi kordamast et minu silmad on näinud vaid ühte superkorralikku SEL`i ning kõige värskema ja viisakama originaal riidest sisuga, nii mõnigi nahk ainult kahvatub sellise kõrval...

Üldiselt toonide koha pealt olen aga valivam, valge on silmatorkav ja kindlasti rariteetne, kuid veits leebe värv SECile, sama ütleks selle teises kuulutuses oleva tumehalli kohta... rahu see ainult arvamus välimuse kohta :bigsmile: ...peale seda kui nägin Sinu autot süsimusta karva ei meeldi mulle oma blauschwarz ka enam niimoodi nagu alguses ning tulevikuplaanid näevad ette 040 ka sellele autole. Kui mu mälu ei peta siis oled Sa ise ka maininud et näiteks SELile kõlbab ainult must. Samas mis mulle väga meeldis kunagi oli hiiu-suurtükis üks läbinisti punane sec (hobiks on seivida kõik huvitavad eestis müüdavate mersude kuulutused või pildid)

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/...0/id=62747

... aga meeldibki vist sellepärast et ta on selline tume veinipunane, mitte ferrari ja muidugi omaette nähtus on nii ulatusliku puiduga uksepolster, lõhnab eritellimuse järele.
setud sõitsid seciga
Vasta
#23
Ehh..SEL'ile ja ainult must, ise olin ka eluagne 044 fänn, aga esimesena pani ringi mõtlema 500SEC, see oli ka 040 ja Mihkli 380SE (Kadrinas thetud ju, suppertöö ütleks...) JA nüüd 560SEC on ju ka 044, ja nüüd ütlen küll ausalt, et 199 bluaschwarz ei ole ikkagi see, mis 040. Enda SEL tuleb ka kindlasti 040 nüüd.....
Karl - see ei ole Alcantara, sellel ajal polnu MB-l Alcantarat, ja Alcantara ei ole üldse nahk, vaid tehiskangas. See seal on justnimelt pööratud nahk ehk seemisnahk, ehk sama mis Miku must on.... Naturaalne pööratud nahk mitte Alcantara kalts... See pööratud nahk oli üldse kõige kallim sisus mis omal ajal tellida sai....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#24
Värvid w126 näol:
http://www.mercedes500.de/galerie_farben.html
Sisud w126 näol: (seal on ka kirjas, et Alcantara, aga see on pööratud nahk, mitte Alcantara tegelt)
http://www.mercedes500.de/galerie_polster.html
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#25
Rolz Kirjutas:Ehh..SEL'ile ja ainult must, ise olin ka eluagne 044 fänn, aga esimesena pani ringi mõtlema 500SEC, see oli ka 040 ja Mihkli 380SE (Kadrinas thetud ju, suppertöö ütleks...) JA nüüd 560SEC on ju ka 044, ja nüüd ütlen küll ausalt, et 199 bluaschwarz ei ole ikkagi see, mis 040. Enda SEL tuleb ka kindlasti 040 nüüd.....
Karl - see ei ole Alcantara, sellel ajal polnu MB-l Alcantarat, ja Alcantara ei ole üldse nahk, vaid tehiskangas. See seal on justnimelt pööratud nahk ehk seemisnahk, ehk sama mis Miku must on.... Naturaalne pööratud nahk mitte Alcantara kalts... See pööratud nahk oli üldse kõige kallim sisus mis omal ajal tellida sai....

Oot-oot,kuskohas ma ütlesin,et Alcantara on nahk? Kangas muidugi,kuigi ma ei saa aru mida sa pead silmas sõna all "tehiskangas".
Kaltsuks seda nimetada ka natuke valus,tule mu töö juurest läbi ja ma näitan sulle ta andmeid ja hinnakirja.:bigsmile:

Ma võin ju segast panna,kuid minuarust Miku autol just "Alcantara" ja sellel ajal täiesti pakuti......Marek,sul oli mingi link kunagi sisude kohta?

Edit: Rolz jõudis ise juba selle lingi panna.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
Alcantara ei ole nahk, vaid kangas jah, ja väga kallis kangas, tean tean...
Alcanatara näeb välja nagu pööratud nahk ehk seemisnahk...seemisnahk on naturaalne nahk, aga ei ole kestvust, alcantaral on metsik kestvus ja vastupidavus...MB-l oli tollal pööratud nahk mitte Alcantara ehk naturaalne nahk mitte kangas...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#27
Oled sa kindel,et Miku autol seemisnahk? See link väidab "Alcantarat"....
Kuigi mulle see alati imelik tundunud,"Alcantara" pole nii pika karvaga nagu tema autol.

Lihtsalt teadmiseks kellel huvi: täiesti normaalse mööblikanga saab kätte ca 300 eeku jooksev meeter (140cm lai),"Alcantara" jooksev meeter 1600 eeku.:evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#28
Just, karvade vahe on kohe milllest aru saab, Alcantara on selline pügatud variant, seemisnahk on selline mets/võsa variant...
Seemisnahal pühkides üht või teistpidi jääb kohe karvade kalle näha..Alcanataral mitte...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#29
Rolz Kirjutas:Just, karvade vahe on kohe milllest aru saab, Alcantara on selline pügatud variant, seemisnahk on selline mets/võsa variant...
Seemisnahal pühkides üht või teistpidi jääb kohe karvade kalle näha..Alcanataral mitte...
kinnitan fakti, kunagi kammisin kaltsupoode käetugi kaenlas... mida pole seda pole... alcantarasid kõik kohad täis, aga sellist mitte... 126'l peaks olema nubucki nahk.

edit:

see seletab ära ka miks 2-300 000km+ autodel on sisud suht räbalad... muide, see auto kuivatamiseks mõeldud nahk peaks sama olema, 20x20cm maksab ca 200kr.
Vasta
#30
See on sama asi jah, see kuivatusnahk....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#31
sekkudes korra teemal, et kust tuua, siis soovitan kiigata naabrite saiti www.blocket.se (see on lihtsalt ainus asjalik rootsi müügilehekülg mida mul õnnestus leida) valik on täiesti arvestatav ja need autod seal tunduvad kõik kuidagi jube korralikud olema. Mul on muidugi mingi patoloogiline lugupidamine rootslaste suhtes, võibolla pole tegelikult päris põhjendatud. Igatahes, ise leidsin sellest samast portaalist umbes kuua aega tagasi sellise asja nagu 300SE ´87, ja no see on tõesti prillikivi. Mootor pole küll päris see mida ma otsisin, aga isend oli nii korralik, ning et sel hetkel polnud suurt valikut ja ruttu oli vaja, siis ostsin ära. Ja tuua kah odav ja lihtne. Peale tööd 800-kroonise lennukiga rootsi ja 3,5 tundi hiljem olin juba Kappelskäris laeva peal.

Vasta
#32
Näita siis mille ära tõid.:cool2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#33
Rolz on ajanud mulle ka ebay.de-s surfamise ja vesistamise isu peale, krt küll siin ikka aeg-ajalt leidub kompusid...

http://cgi.ebay.de/MERCEDES-W126-560-SEC...dZViewItem

http://cgi.ebay.de/1992-MERCEDES-560-SEC...dZViewItem

...siiani mitte üldse ulmeliste hindadega
setud sõitsid seciga
Vasta
#34
oeh, esialgu jääb sec ikka päris mitmeks aastaks unistuseks kuna tuleb pereelu peale :/...me very sad
Vasta
#35
HotPapa Kirjutas:oeh, esialgu jääb sec ikka päris mitmeks aastaks unistuseks kuna tuleb pereelu peale :/...me very sad

noh siis ongi aeg noore pere laenu võtta :lol:
setud sõitsid seciga
Vasta
#36
ralak Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:oeh, esialgu jääb sec ikka päris mitmeks aastaks unistuseks kuna tuleb pereelu peale :/...me very sad

noh siis ongi aeg noore pere laenu võtta :lol:


Ja tagatis kinnisvarana ka olemas ju....W126 on puhas kinnisvara..(:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#37
Hee... see jutt hakkas meelest minema täitsa juba... paar-kolm aastat tagasi oli ikka igapäevane käibeväljend
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#38
ralak Kirjutas:http://cgi.ebay.de/MERCEDES-W126-560-SEC...dZViewItem


Kusjuures eile öösel vahtisin veel selle lõppu, ma ei saa aru, milles asi, miks see nii odavalt ära läks, ei jõua kohale, milles krt asi....
Kange tahtmine oli panust teha ja selle summa eest oleks võinud selle "lihtsalt ära osta", oleks keegi väga korraliku auto saanud....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#39
Rolz Kirjutas:
ralak Kirjutas:http://cgi.ebay.de/MERCEDES-W126-560-SEC...dZViewItem


Kusjuures eile öösel vahtisin veel selle lõppu, ma ei saa aru, milles asi, miks see nii odavalt ära läks, ei jõua kohale, milles krt asi....
Kange tahtmine oli panust teha ja selle summa eest oleks võinud selle "lihtsalt ära osta", oleks keegi väga korraliku auto saanud....

no samad mõttekäigud siin... 100k `90.a. ja ülesse, taolise korraliku värske 560_SECi või ka 560_SELi eest laoks iga kell kõhklusteta letti, kahju, et meie maale neid nii vähe satub, mõni üksik kui siis vahepeal :help:
setud sõitsid seciga
Vasta
#40
http://cgi.ebay.de/MERCEDES-280-SE-W126-...dZViewItem võrdluseks, pakun, et selle 2,8 hind ületab 2x selle SECi hinna....samas megakorras vanatüübi 2,8 suht haruldused ka vist....Oleks SEL ka veel....

BTW hea just, et neid siia Esstisse ei tooda, palju on nied tõsiseid fanatte, kes neid autosid tõsiselt hoiaks? Sool, meie teed, meie kliima, poolledli rullnokad jnejne....sellises korras autod ainult hobiautodeks meie kliimas...ja seda suvit...samas siis ka jama, siis peale aukudes olevate aukude lappimist sõidaks nagu tasuta liivapritsi all....seega kevad ja suvi ka välistaud, siis teetööd, sügisel on jälle muda ja pask....äärmiselt autovaenulik klliima ja riik..ic..
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  cl 500 w215 1999 a. esimesed udutuled maarekl 0 387 31-01-2023, 06:42 PM
Viimane postitus: maarekl
  C126 SEC kapoti lukustus dinowalk 13 2,502 01-06-2022, 12:38 PM
Viimane postitus: v6sa
  SEC fännidele MAV 14 2,069 04-12-2021, 03:54 PM
Viimane postitus: väikemees
  Cls 500 2012a MinaR 1 847 09-08-2021, 06:27 PM
Viimane postitus: Randar
  C126 560 säde kadunud Nitram 3 3,606 13-05-2018, 09:56 AM
Viimane postitus: hents99
  W140 cl 500 aknatõstukiga mure. wisoo 4 4,035 06-04-2017, 06:52 AM
Viimane postitus: wisoo
  1992 C124 jahutusvedelik-üksköik milline vöi ainult punane? nostromo 3 3,776 02-09-2016, 09:36 AM
Viimane postitus: nostromo
  Sec kereosade hinnad. 140KW 3 3,769 30-03-2016, 05:57 PM
Viimane postitus: nostromo
  500 sec 140KW 9 8,416 23-03-2016, 01:46 PM
Viimane postitus: 140KW
  Mercedes Benz CL 500 2007.a.ei käivitu aivar1 10 8,354 21-02-2015, 07:01 PM
Viimane postitus: aivar1



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne