Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid
#1
Question 
Tere foorumlane!

Antud teema on mõeldud KÕIKIDELE küsimustele ning probleemidele, mis foorumi kasutamisega võivad kaasneda. Küsida võib julgelt kõike. Tavalised küsimused saab foorumlaste abiga vastatud ning eriti tehnilistele küsimustele vastan isiklikult.
Annan endast parima, et kõik küsimused/probleemid saaksid lahenduse.

Väga kriitilised veateated võib saata SMS kujul numbrile +372 55971044.
(Kõnedele eriti ei vasta ja SMS vastused tulevad teiselt nrilt. Meeldiv oleks ka, kui lisaksid enda kasutajanime. Kui probleem seisneb teatud teemas või postituses, siis oleks väga hea, kui lisaksid antud teema/postituse-ID. Saata võib 24 tundi ööpäevas ning vaatan asja üle esimesel võimalusel.)

Palun jätta ainult teemakohaseid postitusi. Postitused nagu "Tänan, minul oli ka see probleem!" ning "lol Big Grin", siia mitte postitada. Seda eesmärgil, hoida teema asjakohane ning puhas.
Kui sul on mõni huvitav idee, mida foorum võiks võimaldada, siis postita see hoopis Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved teemasse. Jätame selle teema ainult konkreetsete küsimuste ning probleemide jaoks. Tänan! Smile

Enne antud teema olemasolu, sai ka abi Probleemid seoses foorumiga ja Foorumi uuendamine. Võimalik, et leiad lahenduse enda küsimusele mõnest vanast postitusest.

Levinumad küsimused/probleemid, lisan ka siia postitusse, et areneks välja tagasihoidlik KKK:

Miks ma ei pääse ligi Naistekas foorumile, kuigi esindan naissugu?
Antud foorumisse pääseb ligi ainult Naissugu kasutajagrupp. Antud seisuga tuleb sind sinna gruppi manuaalselt lisada. Seega, võta ühendust foorumi administraatoriga ning tema lisab su meelsasti antud gruppi. Või mine Kasutaja kontrollpaneel -> Gruppide liikmelisused, leia Naisugu grupp ning vajuta "Liitu grupiga".

Miks eriti pikad või eriliste tähemärkidega lingid ei tööta postitustes?
Postituste kuvamisel kasutatakse wordwrapi ehk link murtakse ära. Hetkel pole võimalik seda probleemi parandada. Alternatiivina saab pikad lingid panna koodi-tagide vahele:
Kood:
http://eriti-pikk-link.ee/ ...
Vasta
#2
Kas selleks, et Naistekas osaline olla, peab ka klubi liige olema? Millegi pärast, mina enam naisteka foorumit ei näe, aga miks?

Parimat!
Vasta
#3
(13-03-2010, 04:29 PM)Gold Kirjutas: Kas selleks, et Naistekas osaline olla, peab ka klubi liige olema? Millegi pärast, mina enam naisteka foorumit ei näe, aga miks?

Parimat!

Nüüd peaksid nägema.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Minu brauser Google Chrome ei suuda kasutaja nime ja parooli ärasalvestada. Pole küll raske igakord trükkida, kuid igapool mujal töötab.
Milles asi?
"Õige" otsinguil
Vasta
#5
(02-03-2011, 12:33 AM)siim Kirjutas: Minu brauser Google Chrome ei suuda kasutaja nime ja parooli ärasalvestada. Pole küll raske igakord trükkida, kuid igapool mujal töötab.
Milles asi?

Mul sama brauser ja kõik ok Rolleyes
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
(02-03-2011, 12:33 AM)siim Kirjutas: Minu brauser Google Chrome ei suuda kasutaja nime ja parooli ärasalvestada. Pole küll raske igakord trükkida, kuid igapool mujal töötab.
Milles asi?

Esimene kord, kui sisenesid- küsis Chrome- kas salvestan parooli?
Sa vajutasid ei- ega ta rohkem pakuBadgrin

Surfi menüüs. mul oli meilboxiga sama jama- leidsin lõpuks koha yles.
Pm aitab ka Chromele mingi uuendus peale tõmmata- toimib nagu restart, siis ta küsib uuesti....

Edud.
janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#7
(02-03-2011, 12:33 AM)siim Kirjutas: Minu brauser Google Chrome ei suuda kasutaja nime ja parooli ärasalvestada. Pole küll raske igakord trükkida, kuid igapool mujal töötab.
Milles asi?

Mutrivõti--->Valikud--->Isiklikud asjad. Kohal Icon_smile
Vasta
#8
Proovisin, kuid ei midad.
"Õige" otsinguil
Vasta
#9
Naljakas iseenesest, kuna ma ise ei kasuta chrome siis lihtsalt sportlikust huvist installisin ära ja näe ka minul mujal pakub sisse logimis parooli salvestada nagu gmail,hattrick jne kuid mb foorumis ei paku salvestamist Icon_razz .Installitud siis default sätetega peale installi ei muutnud midagi. Aga jah....edu Icon_rolleyes
Vasta
#10
Teen ettepaneku rubriigi "Klubi tegevused ja üritused" muutmise suhtes.

PUUDUJÄÄK: Seal on "olulised teemad" ja "tavalised teemad". Aga olulisi vanu on nii palju et tavaliste uued jäävad teisele lehele ja võivad tänu sellele jääda piisava tähelepanuta.

LAHENDUS:
1. kaotada vahe tegemine oluliste ja tavaliste teemade vahel
või
2. osa vanematest olulistest tõsta tavaliste alla, et uued tavalised jääksid ka esimesele lehele
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#11
Prooviime kaardilinkimist...
Riisiperest Kernusse.

Privaatsõnumis nii kaarti linkides küll näitab õiget kohta, kuid kaotab teekonnaIcon_evil

EDIT: Sama asi siin. Kui kogu link visata netti, tuleb teekond, nagu nalja:
[Pilt: 59268-RiisiperestKernusse.jpg]

Olen mina saamatu (nothing newIcon_redface) või on foorumis mingi kala ujumas?
Vasta
#12
V6sa, räägi lähemalt nüüd. Kuna ma sellist kaardifunktsiooni ei mäleta, et oleks lisanud.. Siis kas äkki on tegemist delfi kaartide mingi arendusega? Sellisel juhul võib viga seisned selles, et link on liiga pikk.
Vasta
#13
Ei näe millegipärast oma posti seal suvepävade järelkajas, profiilis ja avalehel näitab a kui teemasse minna siis pole.
Turbo
Vasta
#14
(01-08-2011, 08:55 PM)Harry Kirjutas: V6sa, räägi lähemalt nüüd. Kuna ma sellist kaardifunktsiooni ei mäleta, et oleks lisanud.. Siis kas äkki on tegemist delfi kaartide mingi arendusega? Sellisel juhul võib viga seisned selles, et link on liiga pikk.

Link on pikk küll: 456 märki. Kas seda on liiga palju? Lühemaks ma seda ka ei saanud, siis kadus teekond (aga see oligi asja mõte). Tean, et on olemas teenus, kus saab pikki linke lühemaks teha...

Link viib tõepoolest Delfi kaardirakendusse, kuna Regio enda leht näikse korralikult teekonnaga töötavat vaid IEga.

Sama mure on ju tegelikult ka Mobile.de jms otsingutulemusi kuvavate lehekülgedega. Äkki saab foorumisse midagi treida, et neid kilomeetrisi linke sihtotstarbeliselt siiski tarbida annaks.
Vasta
#15
Tähendab, tegemist on üldise myBB foorumite probleemiga. Kus wordwrapi funktsioon vigane on. Antud juhul pole sellele lihtsat lahendust, kui nagu ma aru sain, siis uue versiooniga võib lahendus täitsa tulla. Seega, momendil seda parandada ei saa.. Kuid kui uuendamine toimub, siis on vägagi võimalik et viga laheneb.

Minu alternatiivne lahendus sulle on järgmine:
PHP Kood:
http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&bbox=514788.9375,6548566.33499,531617.0625,6559722.58499&search={%22tab%22:0,%22page%22:0,%22query%22:{%22text%22:%22riisipere%22,%22provider%22:%22address%22},%22object%22:{%22e%22:517609.630000092,%22n%22:6553490.459980197,%22ttip%22:%22Riisipere%20alevik,%20Nissi%20vald,%20Harju%20maakond%22}}&routing=[{%22e%22:528793.8900001495,%22n%22:6555850.219980206},{%22e%22:517609.630000092,%22n%22:6553490.459980197}]&satDate=2011.8.23 
Mähi enda pikk link koodi tagide sisse.

(23-08-2011, 01:19 PM)sm. pelle Kirjutas: Ei näe millegipärast oma posti seal suvepävade järelkajas, profiilis ja avalehel näitab a kui teemasse minna siis pole.

Kas sa oskad öelda mulle, mis selle postituse ID on?
Vasta
#16
Pole õrna aimugi, mida sa küsisid Icon_biggrin
See on selles teemas viimane post. Peaks olema kolmanda lehe esimene aga ei näita kolmandat lehte.
Turbo
Vasta
#17
(24-08-2011, 07:09 PM)Harry Kirjutas: ...
Minu alternatiivne lahendus sulle on järgmine:
...
Mähi enda pikk link koodi tagide sisse.

Lol, selle peale oleksin ise pidanud tulemaEusa_doh Tänud, täitsa töötab. Mitte küll lingina, kuid teksti saab täitsa kopida brauserisse ja seejärel on kõik olemas.
Vasta
#18
(23-08-2011, 01:19 PM)sm. pelle Kirjutas: Ei näe millegipärast oma posti seal suvepävade järelkajas, profiilis ja avalehel näitab a kui teemasse minna siis pole.

No, mina midagi näen. Ehk siis: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=23924&pid=161662#pid161662 Postituse ID on siis: 161662

(24-08-2011, 07:41 PM)sm. pelle Kirjutas: Lol, selle peale oleksin ise pidanud tulemaEusa_doh Tänud, täitsa töötab. Mitte küll lingina, kuid teksti saab täitsa kopida brauserisse ja seejärel on kõik olemas.

Tehniliselt on koodi-tagiga wordwrapi näol sama asi, kuid kui kõik otse kopeerida, siis saab vähemalt seda linki kasutada. Muidugi üsna nutune lugu, et linkide teema siin süsteemis vigane on (probleem polnud pikas lingis, vaid lingi eripäras + pikkuses.)
Vasta
#19
(24-08-2011, 09:34 PM)Harry Kirjutas: ...
Muidugi üsna nutune lugu, et linkide teema siin süsteemis vigane on (probleem polnud pikas lingis, vaid lingi eripäras + pikkuses.)

Sama teema on tegelikult ka Mobile.de otsingutulemustega, kui kriteeriumeid on rohkem, kui 2. Ehk link küll ilmub, kuid otsing ei ole enam Sinu tehtu, vaid poolik.
Vasta
#20
Päris tihti on selline teema nagu Pelle mainis, võtan VAATA UUSI POSTITUSI ja teemasse jõudes pole mingit postitust, ka praegu sama teema; panen ka pildid.
[Pilt: 96536-foorum.jpg]
[Pilt: 56664-foorum1.jpg]
[Pilt: 95647-foorum2.jpg]
EDIT: tundub, et niikaua ei näita järgmist lehte, kuni seal on vähemalt 2 postitust

eelmistel kordadel ka vist nii olnud
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemid seoses foorumiga indrek 64 75,464 06-09-2011, 12:00 AM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne