Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleemid seoses foorumiga
#1
Nii, nyyd on enamvähem ok, privaatsõnumid töötavad, registreerumine ka, küll aga selle nädalavahetuse teemad on kadunud, varasemad aga siiski olemas.


Tegeleme ka kadunud foorumitega.
Vasta
#2
ja naistekas on ka okBig Grin
Vasta
#3
Korras jah, ainult eile remonditud teemades (enda teema + DIY) jälle pildid kadund. 3ndat korda hakkan pilte uuesti panema...
Varsti asi nii käpas, et võib teenima hakata selle pealt Icon_biggrin
Vasta
#4
Naisteka foorumit näeb, lisatud pildid on naisteka foorumi teemades kadunud. Vaatasin järele, ka nt minu SEL-i teemas on ka lisatud manused kadunud.
Foorum tundub aga olevat kiire ja "koostööaldis" - hetkel, loodetavasti jääb  see ka püsima!
Vasta
#5
Blaze Kirjutas:Korras jah, ainult eile remonditud teemades (enda teema + DIY) jälle pildid kadund. 3ndat korda hakkan pilte uuesti panema...
Varsti asi nii käpas, et võib teenima hakata selle pealt Icon_biggrin
ära siis prääga veel pane, väike lootus kõige uuem foorumi soft tööle saada.
Vasta
#6
MB klubi meened teemasse ei pääse aga välja logituna pääseb.
Vasta
#7
nüüd peaks ok olema
Vasta
#8
Indrek Kirjutas:nüüd peaks ok olema

Ühesõnaga võib jälle pilte üles laadida ? Icon_lol
Vasta
#9
Blaze Kirjutas:
Indrek Kirjutas:nüüd peaks ok olema

Ühesõnaga võib jälle pilte üles laadida ? Icon_lol

Vabalt, sa ju juba proff nüüd!

[Pilt: 6e0acb84d3c6.jpg]
Vasta
#10
Klubi liikmete autosid saab näha ainult siis kui sisse ei ole logitud.

Dad.
Vasta
#11
allan1 Kirjutas:
liisel Kirjutas:Miks ma ei saa tiest avatari panna??? Mõtlen arvutist laetuna??

Huvilistele on avatar KEELATUD!!!! Thumbsdown

CrybabyCrybabyCrybabyCrybaby
Vasta
#12
Aga mul oleks selline probleem: peale foorumi uuendamist ei saa ma enam MB Klubi liikmete autode rubriiki vaadata, kuigi olen foorumi kasutaja.
Vasta
#13
Mispärast see turu osa on ära kaotatud?
Vasta
#14
Kuulge kas üldse avataridega pole mingi jebin majas. Mul nagu ei paista enda oma olevat- uuenda mis sa uuenda kuid ikkagi kaob varsti ära!
Vasta
#15
Pange leheväliselt lingilt avatar... vähemalt üks mure vähem, nagunii tuleb neid uuendamisi veel ja avatarid hakkavad ka kaduma ära uuesti.
Vasta
#16
Tundub, et ma ei leia oma küsimust foorumi lehekülje uuendamise teemast, see samuti kadunud? Postitus oli küsimus tavakasutaja turu osa kohta? Miks see postitus kadunud?
Vasta
#17
Kas turg on jäädavalt või ajutiselt kadunud?
Vasta
#18
Tahaks ka sellele vastust
Vasta
#19
Turu osa ise nagu olemas, aga avalehel pole linki. Kui otsingut kasutada ja sealt mingi turu jaotuses olev teema leida, siis saab edasi surfata.
Vasta
#20
mingi jama jah, tegelen sellega
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid Harry 175 222,910 01-05-2021, 04:17 PM
Viimane postitus: .Alar.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne