Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
140-le kojamehed
#1
Tere vaja siis küürakale uusi luudasi,uurisin et BOSCH pakub komplekti 1800eek-gaConfusedhocked: Kas keegi on kuskilt odavamalt saanud v. ei pakugi 140-le peale boschi keegi
Vasta
#2
VALEO?
...
Vasta
#3
kes müüb seda?
Vasta
#4
"Hella" omad peaksid ka odavamad olema ja firma pole ka tundmatu.Otsi netist kes tegeleb nendega,ei tule hetkel meelde.

P.S. Alati tasub kaaluda ka ainult kummide vahetust,igal juhul soodsam.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
mina soovitan SWF'i. taksojuhid on kiitnud ka tricot. kui luuad väga läbi ei ole, siis osta parem uued kummid, actrose oma sobib väga hästi! Smile
Vasta
#6
probla ongi selles,et liigendid roostes ja luua otsad ei puutu klaasi enam aga tänud mehed üritan leida.S ongi ju lux auto ja jupp ei saagi odav olla aga luudade eest 1,8K natuke liig:bigsmile:
Vasta
#7
Kui õieti mäletan, siis 116 originaalid, roostevaba karva, olid ka ca 900.- tk Smile
Vasta
#8
Ehee.....naljakas moment natuke....harju sellega, et sul on lux auto...
SWF on sama, mis Bosch, hinnavahe on suht väike...Hellad- w126 puhul olid ette nähtud, reaalsuses pikkused ja kinnitused ei klappinud ja andsin poodi tagasi.....Pole mõtet kummi vahetada, kui luud vana, pingest väljas ja oled uutest kummidest ka ilma....Tricoga oli sama jama, näeb ette aga reaalselt ei sobinud.....Vihastasin ka kõige selle jama peale ja ossin orig kojamehed (520 kr/tk, W126-le siis)....aga pettumuseks tuli ilusast hologrammiga karbist ikkagi BOSCH välja....nii et ole rahulik, BOSCHI hind on A-osa karbis müüdava BOSCHIGA niigi odav.....
Aga soe soovitus - enda närvide rahustuseks osta BOSCH või SWF, muuga on liialt peavalu...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Rolz Kirjutas:Aga soe soovitus - enda närvide rahustuseks osta BOSCH või SWF, muuga on liialt peavalu...
mina enam 3ndat korda samasse ämbrisse ei astu(eelnevad kogemused väga head), boschi kojameeste kvaliteet on väga alla läind. c-klassile ossin boschi, pühkis ca 1kuu normaalselt, a8'le ossin jälle lolliaruga boschid, sama jama, viskasin minema ja ossin SWF'id, pool aastat pühkind nagu uued.
Vasta
#10
Olen aastate jooksul 124 kui 210 päris palju uusi kalleid ja erinevate
tootjate kojamehi ostnud ja oligi arusaam, et iga 3-5 kuu pärast peab uue ostma, sest välja ei näe enam ja puhastamine ka ei aita. Siis soovitati 40kr kojamehe kummi, väike eelarvamus oli aga panin külge. Täna just puhastasin ja pühivad nagu aasta tagasi kui külge panin. Lausa arusaamatu on, millist saasta tuntud brändid müüvad.
Vasta
#11
kusjuures mina panin ka need kummid... 40eek... alguses natuke krigisesid kui aken täiesti märg polnud. nüüd 6 kuud möödas ja anna ainult minna. buenod. samas boschid said ka hakkama aga neid tuli rohkem hooldada. st pidi fairyga pesema tihemini, et 5+ korras püsiks
...
Vasta
#12
Mehed millest me räägime, mina olen seni ostnud suvalisest bensukast õlledega koos mingid suvalised harjad ja sõitnud 1,5 aastat ära. Hm kui suve oleks kaks korda rohkem kui talve üheaasta jooksul siis saaks nendega veel rohkem sõita. Kui nüüd mõelda on mul vist olnud need championid või kuda seda kirjutatigi Shy
Või mis mõõduga küürakal on need harjad:biggrin:
Vasta
#13
mina olen näinud küll ja küll mis championid teevad. ja see pole päris see mida PÄRIS kojamees teeb. lisaks kipuvad tsämpid metalliga klaasile taastamatuid triipe tegema :S
...
Vasta
#14
Minu jaoks peitud tõde siin,elus ikka s...aks erinevaid proovinud:

Kõik sõltub esiklaasi olukorrast (isegi kõige enam),kus,millal ja kui palju sõidetakse ja joppamisest ka.Mul on olnud Championid mis kestsid Hondal paar aastat vist,sama on olnud Championid mis ei kõlba kassi saba alla ka.Sama ka teiste firmadega.

See,et auto karbil kirjas ja ette ei lähe,tõsi (5 aastat müünud neid ja ikka juhtus). Näiteks 126-le mina mõõdu järgi Champione ette ei saanudki,hakkasid kolksudes kuhugi vastu käima,ei mäleta enam täpselt kuhu.Kuid reeglina ikka sai ette,enamus juhtudel ei sobinud kinnitusklambrid mis karbis.Meil oli suur karp neid erinevaid mis aja jooksul kogunenud ja sealt ikka leidis miskit.

Kunagi olid müügil "Dyna" kojamehed,kollases karbis ja kumm oli suure kautsuki sisaldusega.Nende kohta ei mäleta küll klientidelt halba sõna ja ise olin ka rahul nendega.kas ja kus neid praegu müüakse,ei tea.Kui keegi teab,võiks kirjutada siia.

Aga kui esiklaas mingi jamaga koos,pisitäkkeid täis jne. siis ei tööta kindlasti seal ükski kojamees nii nagu peab.Mingi aja ehk küll,kuid kulub kiirelt ja siis kurdetakse millist paska see ja see firma teeb.

Endal hetkel uus esiklaas ja Trico luuad,ei ole päris rahul.  

Klaas ok ja puhas,luuavarre liigendid õlitatud,kuid parempoolne luud parempoolses ääres ei tee oma tööd teps mitte nagu tahaks.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#15
Karl Kirjutas:Klaas ok ja puhas,luuavarre liigendid õlitatud,kuid parempoolne luud parempoolses ääres ei tee oma tööd teps mitte nagu tahaks.
hmm, w124'l parempoolne luud?? :eureka:
Vasta
#16
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Klaas ok ja puhas,luuavarre liigendid õlitatud,kuid parempoolne luud parempoolses ääres ei tee oma tööd teps mitte nagu tahaks.
hmm, w124'l parempoolne luud?? :eureka:

:evil: Ok,sain aru,panin segast.Paremalt poolt siis pühib ebarahuldavalt.
Esimene auto ühe luuaga,andesta kui suudad!:evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
Karl Kirjutas::evil: Ok,sain aru,panin segast.Paremalt poolt siis pühib ebarahuldavalt.
Esimene auto ühe luuaga,andesta kui suudad!:evil:
osta swf ja pühib igalt poolt! Smile tagaklaasi ka irw.
Vasta
#18
Kea neid swf-e turustab?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#19
Lõoke Kirjutas:Kea neid swf-e turustab?
maale toob knutsson, müüvad nt. autoekspert, autodet...
Vasta
#20
pole see trico kah odav- 1550kr komplekt!
ega neid kohal kah pole???
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w 140 abs. Kaado12 3 4,431 18-08-2017, 03:24 PM
Viimane postitus: tomcraft
  W 140 tagasilla hoovad-vardad. aqu77 9 7,266 26-05-2015, 12:33 PM
Viimane postitus: aqu77
  w 140 peatoed erko1 1 2,131 28-11-2013, 11:36 PM
Viimane postitus: Heinar
  W 140 350td automaatkast aivar1970 2 3,229 25-02-2013, 06:51 PM
Viimane postitus: aivar1970
  S350td W-140 Esitulede pinge Mihkel1986 3 3,449 31-01-2013, 01:48 PM
Viimane postitus: Heinar
  W 140 puhuri rulliku valgustuspirnide vahetus. aqu77 0 1,788 31-03-2012, 08:44 PM
Viimane postitus: aqu77
  W 140 ABS andur ja puhur. Veiko66 2 3,865 07-12-2011, 07:33 PM
Viimane postitus: Veiko66
  w126 kojamehed ei tööta dizze 1 2,328 03-02-2011, 12:08 AM
Viimane postitus: dizze
  bensukulu 3,2 4,2 5,0? (w 140) limu24 7 6,174 14-10-2010, 08:28 PM
Viimane postitus: Priit
  kuidas eemaldada w 140 armatuuri näidikute plokki? tonymalva 2 3,195 10-03-2010, 10:37 PM
Viimane postitus: tonymalva



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne