Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 230CE
#1
Tahaks teada mis on MB 230CE plussid ja miinused. Rohkem ootan miinuseid, aga plussid on ka oodatud.
Vasta
#2
230CE :question:
Mis kere ? :tongue:
W114/115, W123 või W124 ?
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#3
ei ole nagu nii suur spets. autode alal...mingi MB 230CE kupee...muud ma autost ei tea...
Vasta
#4
kindel, et ikka MB? Wink
RWD or stfu!
Vasta
#5
mis aasta siis

Aga iseenesest eriti vahet polegi, mis kere on, plussid ja miinused enamvähem samad.

Palju sõltub auto korrasolekust ja enda soovidest. Mootori valikuid on mitmeid, vali aga sobivaim välja. Suurim miinus on siiski ruumipuudus, mis kupeede puhul alati probleemiks on. Suurim pluss on see, et tegu on vana kooli Mercedes-Benz sõidukiga, mis kestab ja on ülimalt mugav sõita, kui korraliku isendi leiad.

Kui huvi antud kupeed soetada on, siis soovitan kindlasti ja eks siis ise kunagi saad teada, kas meelid või ei meeldinud, pelgalt foorumlaste jutu järgi sa ei saa endale sobivust paika panna
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
Ehk oled autot oma silmaga kunagi näinud, siis oskad vast pildi järgi öelda millisega kõige rohkem sarnaneb :hump:

Vasakul siis W114, keskel W123 ja paremal W124.

Mul on W123 230CE ja suurimad miinused on ruumipuudus tagaistmel (mujal pole nagu ruumipuudust veel täheldanud) ja kütusekulu (linnas ~14 l / 100 km).
Üksi ja kahekesi sõitmiseks on minu arust ruumi piisavalt, ka ei ole veel olnud olukorda, kus asjad pakiruumi suuruse pärast maha oleks jäänud.

Varustus on nii nagu ta on, eks alati võiks parem olla (W124-l peaks varustus juba natuke parem olema). Mugavuse koha pealt saab ainult kiidusõnu öelda (v.a. tagaiste :lolSmile. Veel kiidaks esitulesid :biggrin:.

Välimuse poolest on nad kõik väga ilusad (minu arvamus) ja peaksid ka vastupidavad olema.

Seega kokkuvõtteks ütleks, et igati stiilne kruisimisauto (olenemata kerest). 2.3 mootor on just niuke, et jalgu ei jää, aga igaühega võitu ka sõitma ei hakka. Kui ostuks läheb, siis soovitaks kindlasti automaatkastiga otsida.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne