Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL500 w215 2000a
#81
Sarnane vöi seesama söitis eelmine pühapäev Lasnamäel seal Selveri jms kandis ning andis ka minna - kena vaadata ja kuulda kohe.
Vasta
#82
(25-04-2011, 12:42 AM)marauder Kirjutas: Sarnane vöi seesama söitis eelmine pühapäev Lasnamäel seal Selveri jms kandis ning andis ka minna - kena vaadata ja kuulda kohe.

Täitsa võimalik ,et mina...viimasel ajal tihti seal kandis sõitnud.
Vasta
#83
väike update.
hetkel siis väike tagasilöök autoga.Nimel otsustas siis ABC pump autoga koostöö lõpetada.
Hetkel siin kaalungi millist teed valida ...kas uus pump...või siis räägitud on ka midagi saksas vana pumba parandamisest.
On keegi sellega kokku puutunud või teab sellest midagi lähemalt ?
Vasta
#84
Palju muidu uus pump maksab? wdb240/R129 ei oska aidata?
Vasta
#85
(09-05-2011, 07:07 PM)nostromo Kirjutas: Palju muidu uus pump maksab? wdb240/R129 ei oska aidata?

Oli vist 19 vöi 21 kilo (eekis). Ei mäleta enam täpselt. Aga Eestis ei tehta nende vastu vist midagi jah.
Aga teemasse ka: millest järeldad, et pump öhtal? Ajab keskelt öli välja?
Vasta
#86
Ehk ca 1300eur, samas siin väidetavalt 2800.-

http://www.auto24.ee/used/782167
Vasta
#87
Soovitan ebay.de vaadata, korra sirvisin ja tundus, et neid seal pakkuda küll ja tunduvamalt mõistlikuma (2x odavama) hinnaga kui siin mainitud. Aga kindluse mõttes vaata ise kah üle, järsku panen puusse midagi...ei tea ju täpselt milline see välja näeb Smile
Martin
Vasta
#88
(09-05-2011, 09:24 PM)nostromo Kirjutas: Ehk ca 1300eur, samas siin väidetavalt 2800.-

http://www.auto24.ee/used/782167

[Pilt: 98894-pump.jpg]

No ei tea, mis jama seal on. Ilmselt vöeti töö eest teine pumba raha :/ Pildil 600-se pumba kood.

Krt, pilt nii väike. Yhesönaga on kaks hinda 1037 ja 1539.
Vasta
#89
Mingi hetk viskas errorit ja pump ei saanud õiget rõhku kätte.Hakkas eest ja tagant oma tuju järgi tõstma.
Lõpuks lasi auto täitsa alla.Vedasin puksiiriga Hort autosse ja tehti pumba test ja täitsa läbi ta ongi.
Eks lähipäevadel selgub mis lahenduse leian.Uue pumba hind on päris mürgine ja üritangi leida mõistliku lahendust hetkel.Kui kellegil vedeleb kodus riiulis üks selline pump siis ärge olge kadedad ja müüge ikka mulle Icon_smile
või kui naabimehe tagahoovis vedeleb varuosadeks müüdav w215.
Vasta
#90
Need ebay omad on hind "remondile". Ehk enda pump tuleb neile saata.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#91
Ehk õnnestub selle 950Nm isendi omanikuga kokku leppida midagi-vaevalt et sellisest enam (sirget) elulooma saab (mis on muidugi kahju-Facelift+hele sisu+MOOTORIcon_twisted)-samas ABC-le tehtud just hooldusIcon_idea:

http://www.auto24.ee/used/627117
Vasta
#92
(10-05-2011, 02:54 PM)nostromo Kirjutas: Ehk õnnestub selle 950Nm isendi omanikuga kokku leppida midagi-vaevalt et sellisest enam (sirget) elulooma saab (mis on muidugi kahju-Facelift+hele sisu+MOOTORIcon_twisted)-samas ABC-le tehtud just hooldusIcon_idea:

http://www.auto24.ee/used/627117

Need pumbad on erinevad. Kuigi sellel myygis kaks avariilist cl-i (w215) Yks uuem ja teine vanem, mölemad 600-sed. Ned pumbad suht defka värk.
Vasta
#93
Tervist härrased. Teil siin äraütlemata põnev teema käsil, kuna mul ka vist lootus peatselt cl 500 w 215 omanikuks saada, aga sellel abc pump juba probleemiks.
Sheik, kas oled miskise lahenduse leidnud juba?

Terv,
Argo
Vasta
#94
Ma ise sain selle lahenduse suht mõistliku hinnaga...aga no jagelemist on jagunud.
Kui keegi otsib hetkel sellist pumpa...siis on saada üks kasutatud.
Võib minuga ühendust võtta.
Vasta
#95
Nii upitaks siis natuke teemat ja räägiks plaanidest mida tahaks lähiajal teostada.
Järgmine nädal läheb auto siis värvimisse.Jubedalt kivitäkkeid on mis vaja ära fixida.
Siis olen siin suhelnud Prior design kutteidega kes se kuu said valmis w215le uue amg stiilis spoilaringiga.
http://www.autoevolution.com/news/prior-...37115.html
Küljed on natuke liiga futuristlikud aga muidu se täitsa meeldib.
Esimesed tiivad tahan ka välja jätta hea meelega sest se tundub ka natuke liig.Madalduse kohapealt siis selline lugu ,et se mehaaniline lahendus ikka pole se kõige õigem.Usas üks vend pakkus 600daalaga elektroonilist ja arvatavasti võtan selle ligi.
Hetkel siis lasen värvitööd ära teha aga kui mingi hetk on spoilad käes siis on ikkagi mõte auto värvida teist värvi.

[Pilt: priordesigngivesthemerc.jpg]
[Pilt: priordesigngivesthemerc.jpg]
[Pilt: priordesigngivesthemerc.jpg]
Vasta
#96
Pumbavahetuse olen isegi läbi elanud ja CL 600 pealSmile Ja kui juba pump läheb ,siis mingi aeg võid silmitsi seista amortide vahetusega ABC puhul on hinnad kolossaalsed 24 000 tk .- krooni oli vist esimesed ja tagumised 21 000 tk. Kuna see auto on väga keerukat elektroonikat täis ,siis ole kõigeks valmis.Icon_confused Kui auto hakkab ära vajuma ,siis võib probleem olla kas lekkivas amordi,pumbas või vedrustuse elektroonilistes klappides ,mis ei taha korralikult avaneda ega sulgeda. Kogu see kadalipp on läbitud ja tõesti kui auto toimib ,siis paremat kupeed selles hinnaklassis ei osksagi tahtaIcon_cool
Vasta
#97
Annan igaks juhuks teada et panin ka enda BRABUS MONOBLOCK III originaal 3-osalised veljed koos korralike 255/275/35/ZR20 suverehvidega müüki 1999.- juhuks kui plaanid ka veljed välja vahetadaThumbsup
Vasta
#98
Kui need on samad BRABUSED mis pärnust ostsid, siis oled küll päris kõva prodsendi otsa lükanud. SmileSmileSmile
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#99
reaalselt nähtud ja joonele peterburi mnt pandudIcon_smile
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
Seda ma mõtlesin ,et kes se oli Icon_lol
suht võrdselt liikusid autod.Ma hiljem mõtlesin ,et oleks pidanud traction controli ka maha võtma.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB CL500, 2000, W215 - hellrix hellrix 66 62,702 08-01-2020, 10:44 PM
Viimane postitus: hellrix
  MB C216 CL500 AMG 2007 nostromo nostromo 69 37,709 26-05-2019, 03:42 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz E55 AMG 2000a. Imre imre88 13 9,345 13-08-2018, 07:52 AM
Viimane postitus: imre88



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne