Teema hinnang:
  • 8Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uuendamine
Nii. Minul fungab offline/online ikoonid ainult siis, kui ma olen välja loginud. Seega äkki pisut mõtlemisainet, et kust viga otsida.
Olen sama moodi mitmeid krodi ctrl+F5 vajutanud aga tulutult. Ainult peale cookies'i ja muude interneti temporary failide kustutamist fungas see korraks.
(16-04-2010, 03:36 PM)Renkju Kirjutas: Nii. Minul fungab offline/online ikoonid ainult siis, kui ma olen välja loginud. Seega äkki pisut mõtlemisainet, et kust viga otsida.
Olen sama moodi mitmeid krodi ctrl+F5 vajutanud aga tulutult. Ainult peale cookies'i ja muude interneti temporary failide kustutamist fungas see korraks.

Mis browser sul oligi?
Nagu ma aru saan, siis viga on ainult Chromeiga? Proovige lihtsalt F5 ja 2x F5.

Pm on selles nüüd, et on väga õrn võimalus, et kusagile serverisse salvestab ta online-offline-staatuse cachena. Kuid ta ei salvestaks ju pilte. Seega hetkel on asi kindlasti ainult arvutis, mitte serveris kinni. Chrome ehk salvestab kuidagi täiesti erinevalt neid asju.. mis viitaks ka sellele, et ta kõige parem browser maailmas ei ole.

Chromei puhul soovitan kogu temp failid ehk nn. vahemälu tühjaks teha, kuid cookides ei tohiks viga küll olla. Cookied peaksid ainult sinu user-sessionit hoiustama, kuid teiste online-offline-staatust nad salvestada küll ei tohiks.

Kas kellegil on mozillaga probleeme olnud? IE? Just peale seda, kui CTRL + F5 tegid?
Mul on täiesti tavaline Internet Explorer.

Kaks kroda F5 ei teinud kaa midagi. Hetkle offline staatus on hall ja online taatus on helesinine.
Mis IE versioon on? Juhul kui on IE7, siis kindlasti uuenda IE8 peale ja kui on IE8, siis miks ei kasuta mozillat?

Kas proovisid vaadata pildifaile manuaalselt, siis uuendada nii kaua kuniks pilt on õige ja minna tagasi lehele ja uuendada see leht omakorda?
Kas proovisid vahemälu tühjendada?
(16-04-2010, 09:20 AM)Laur Kirjutas: Chrome mingi jama jahh.

Tühjendad kogu chrome vahemälu on värvid õiged, kuid nii pea kui sisse logid on endiselt hall ja sinine.

Krt, huvitav kes mu arvutisse selle "kroomi" pani, ahhh????

[Pilt: bf9945ee9e25.jpg]
Icon_lolIcon_lolIcon_lolIcon_lol
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
(16-04-2010, 06:13 PM)Harry Kirjutas: Mis IE versioon on? Juhul kui on IE7, siis kindlasti uuenda IE8 peale ja kui on IE8, siis miks ei kasuta mozillat?

... Siis installeeri Firefox! Kuldsed sõnad! Smile
Laisa inimese asi, ei hakka ikooni värvi pärast veel mugavast browserist loobuma.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutusel juba varasemalt IE8 ja F5 ei aita.

Kusjuures vahel on IE8-ga ka nii, et kui postitused uute Tab-idena avada, siis üks hetk avastad, et on foorumist välja loginud ja tuleb uuesti sisselogida.
Tundub, et see on siiski IE8 viga, sest isegi kui Internet Options-i alt minna ja kõik ajalugu ja muud asjad ära kustutada, siis uuesti avades on palju asju ikka alles. Ajalugu näiteks!
Väga huvitav teema. Muidugi jah, ma ei saa väga palju aidata, kuna see on browserites kinni. Võin ainult kirjutada, et mozilla on tõesti antud hetkel maailmas kõige parem browser ja panen ka juurde mõned enda kogemused ja faktid.

  1. IE7 on näiteks nii vigane browser, et mina kui arendaja pean lisama juurde erilise javascripti mooduli, mis teeks tasa selle browseri puudujäägig. Javascript tuli välja juba siis, kui IE7 BETA oli, kuid MicroSoft eiras kõiki hoiatusi, mis arendajate keskkond neile tegi.
  2. IE6 ja IE8 on rohkem sarnased, kui IE7 ja IE8.. ?!?!
  3. Hetkel on javascript moodul olemas juba IE9le..eks see tuleb kah siis halb.
  4. Kui vaadata lehti näiteks IE7ga, siis on lehed visuaalselt aeglasemad kui mozillaga. Seda sellepärast, et IE7 ei oska nii kiiresti cssi ja muid struktuure lugeda ja ka sellepärast et mozilla kasutab täiesti omamoodi cache süsteemi, mis võimaldab sul lehti kiiremini laadida. Tahad tõesti aeglasemini internetis surffata?
  5. Rate.ee toeatab IE5 :S Big Grin See on küll offtopic, kuid ma ei mõista, mida mõtlesid selle lehekülje arendajad seda kõike tehesBig Grin
  6. Kõik IE'd kuvavad teatud elemente erinevalt. Samas teeb seda ka kõik teised browserid. Kogu seda jama kutsutakse "crossbrowser checking" ehk üritad teha lehekülge, mis on võimalik kasutada kõikidest browseritest. http://browsershots.org/
  7. Chrome on pm arendatud samade inimeste poolt, mis mozilla.. kuigi realsuses on mingi IE, mozilla ja applei ajastu sohilaps.
  8. Mozilla on arendanud vabakutselised programeerijad üle terve maailma, kuna tegemist on open source. Sellepärast ongi mozilla nii hea -- kuna ta on kasutajate poolt tehtud. Mozilla kõige originaalsem geneetika tuleb samadelt arendajatelt, kes tegid netscapei.
  9. Juhul, kui su arvutis vaatad mingit kausta ja äkki näiteks mälu saab otsa või midagi. Siis see tähendab, et explorer.exe tuleb taaskäivitada ja tähendab ka seda, et su IE teeb crashi. Mozillaga seda ei juhtuks. Muideks, mozilla crashib kõikidest browseritest kõige vähem..ja isegi kui crashib, leiad sa väga suures koguses infot, kuidas probleemi parandada. Mil microshoft vastab IE crashide peale: shit happens, was it so important anyways?
  10. Alati kasuta mozillat! Sest mozilla on browserite MB ja IE on vana roostes bmw.
Nii, ma paigaldasin endale arvutisse MB. Aga oh kurja, siiski see pisike online/offline mehike ei taha peale halli ja helesinise midagi muud lubada....Eusa_eh

NB! Eestikeelne variant.
(17-04-2010, 11:26 PM)Harry Kirjutas: Sest mozilla on browserite MB ja IE on vana roostes bmw.

Ega nüüd IE nii hea ka pole kui vana BMW, pigem mingi ford või oopel. Badgrin
Ok. IE on nagu mu vana Lada:
[Pilt: 27994-PA221607-vi.jpg]
Näeb tuus välja, kuid ei ole eriti praktiline ega kiire.
Huvi pärast muidugi võiks proovida midagi.. Kõik kellel on vanad ikoonid, siis tee ikooni ehk pildifaili peale parem-klõps ja vali copy image location või midagi taolist. Või näiteks IEl on nii, et parem-klõps ja Properties ja siis teed siniseks selle Address: (URL)-i ja kopeerid siia, juhul kui ta ei ole midagi taolist: http://foorum.clubmb.ee/images/buddy_offline.gif Kuigi on võimatu, et osadel kasutajatel URL teine oleks..

Ja siis proovime füüsiliselt IEd sundima uuendama antud faile. Mine enda arvutis kasuta: C:\Documents and Settings\Mother Lover\Local Settings\Temporary Internet Files ja kas otsid üles buddy_offline.gif ja buddy_online.gif ning kustutad nad või tõmbad internetist uued ja kirjutad enda arvutis üle. See peaks kindlasti sul kõik korda tegema Big GrinBig GrinBig Grin
Selline aadress on!
http://foorum.clubmb.ee/images/DefaultRo...ffline.gif

NB: C:\Documents and Settings, Vista sellist asja ei näia ja on juurdepääsu ära keelanud.

Nii, täpsusutuseks minu poolt, mõlema browseri puhul, IE8 ja Mozilla, näitab ikoone rohelise ja punasena, kui olen välja loginud.
Sisse logituna, hall ja helesinine.
On siiski võimalik, teised urlid kui su viidatud

Online[Pilt: buddy_online.gif]


Offline[Pilt: buddy_offline.gif]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Mul toimivad kõikidega nagu peab...
Miks meist enamus istub windowsi masinate taga mitte linuxi omade, kuigi linux on nii hea, kasutajate poolt tehtud, open source,bla, bla Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Nii, leidsin vist probleemi allika. Muuda sätteid ja kujundustiil. Sinine- Ümarad nurgad ja tume, sellega on ikoonid hall ja helesinine.
Teiste stiilidega toimib.
(18-04-2010, 01:05 PM)Laur Kirjutas: Miks meist enamus istub windowsi masinate taga mitte linuxi omade, kuigi linux on nii hea, kasutajate poolt tehtud, open source,bla, bla Smile

Linuxi UI pole nii viimistletud kui windose oma ja enamus on dumbuserid. Smile
(18-04-2010, 01:05 PM)väikemees Kirjutas: Nii, leidsin vist probleemi allika. Muuda sätteid ja kujundustiil. Sinine- Ümarad nurgad ja tume, sellega on ikoonid hall ja helesinine.
Teiste stiilidega toimib.

Jeps, nii ta on.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 72,032 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Foorumi müügimehed R129 64 165,964 12-10-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: KasVaru
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,727 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,083 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Häired foorumi töös indrek 66 50,220 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,737 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,716 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,890 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne