Teema hinnang:
  • 8Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uuendamine
#41
Veits häirib see, et näiteks Karli avatar on kitsam kui Harry oma - seetõttu on tekst ka veidike paremale-vasakule postitustes nihkunud.

Aga muidu on asi ilus ja tore.

PS Kuidas need võimalikud seotud teemad alla tekitatakse?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#42
(07-03-2010, 01:58 AM)R129 Kirjutas: Veits häirib see, et näiteks Karli avatar on kitsam kui Harry oma - seetõttu on tekst ka veidike paremale-vasakule postitustes nihkunud.

Aga muidu on asi ilus ja tore.

PS Kuidas need võimalikud seotud teemad alla tekitatakse?

Tal mingi mootor paneb, üritab leida sarnasusi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#43
(07-03-2010, 01:58 AM)R129 Kirjutas: Veits häirib see, et näiteks Karli avatar on kitsam kui Harry oma - seetõttu on tekst ka veidike paremale-vasakule postitustes nihkunud.

Aga muidu on asi ilus ja tore.

PS Kuidas need võimalikud seotud teemad alla tekitatakse?

Veider. Mis browser sul on?

Teemad tuuakse alla vast samast kategooriast või siis tehakse mysqlis MATCH() ja pm umbes nii need saadakse.. Ma ei ole küll 100% kindel, kuid nii tavaliselt tehakse.
#44
mul on IE 8.06 .....

Edit: Ahjaa otsingus 60s on liiga palju - krt nii kui kogemata vale sõna paned või erinevaid variante genereerida üritad, ongi kohe jama käes Sad
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#45
Mina paraku enda IE'dega ega mingi muu browseriga seda ei tuvasta.. Proovi vajutada F5 ja kui asi on endiselt nii, siis screenshot ei teeks paha.. Pm peaks need laiused olema määratud ja ei tohiks niisama muutuda.. Ainult vb siis, kui avatar oleks laiem, kuid mitte kitsam.
#46
(07-03-2010, 02:02 AM)R129 Kirjutas: Edit: Ahjaa otsingus 60s on liiga palju - krt nii kui kogemata vale sõna paned või erinevaid variante genereerida üritad, ongi kohe jama käes Sad
Panin 10 sek.
#47
[Pilt: 35843-foorum.jpg]
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#48
Mul näitab küll kõiki avatare ühe laiusega.......
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#49
Mul vist mingi värjas browser sest nüüd on mu "enda" üles laetud pilt ka vigane Smile ehk nagu paremalt üle ääre - või ongi see antud foorumi eripära, et kui keegi paneb liiga suure pildi, siis venitatakse ainult tema postitut laiemaks. Iseenesest on see vist parem kui kogu teema lehekülje pikaks venitamine
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#50
[Pilt: 83527-foorum.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#51
Nice!
#52
Tegu on nimelt sellega, et sul on resolution väiksem kui teistel. Sest kogu foorumi disain on dünaamiline ehk kohandub su ekraani järgi.. Teised, kellel suurem.. tehke browseri aken väiksemaks ja kogete sama.. Ma proovin midagi paremaks teha..

EDIT: Muutsin kogu selle rea laiuse staatiliseks, ehk siis peaks probleem lahendatud olema..
#53
Ei seesama asi ikka - aga ega väga vahet pole. Aga foorumis on tiigriühpe toimunud.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#54
Sul on õigus, kuid nüüd tuleb see selle pildi tõttu (kui ma ei eksi..)

PS: Esimesed tiigrihüpped Eestis oli minu isa selles meeskonnas, kes tegi kõik, et asi võimalikuks saaksTongue Pm on see muidugi pikk jutt, kuid esimesed tiigrihüpped olin VIP-kaardiga kohal Big Grin
#55
Aa, muideks.. Kas mitte ei ole ka kellaajad korras nüüd?
#56
Arvestades, et mina panin endale kellaajaks +1 GMT kuna asun Norras, siis minul on kell paigas Smile
#57
(07-03-2010, 03:34 AM)Harry Kirjutas: Aa, muideks.. Kas mitte ei ole ka kellaajad korras nüüd?

Mul pole kunagi kelladega probleeme old! Badgrin
#58
Thumbsup Thumbsup Thumbsup
#59
Kaks küsimust:

1. Kas avatare näevad ainult klubi liikmed?
Edit2: Tänud, Laur. Nii ta tõesti on, oleks pidanud enda settinguid esmalt vaatama, kui siia kisama tulin.

2. Ei ole küll konkreetselt teemasse, aga juba pikka aega hingel olnud küsimus ja foorumiteemasse ehk sobib: kas see vana MB Klubi foorum, mille link ka siin foorumis ja kodulehel, ka veel mingil moel eksisteerib ja on loetav? Mul igatahes ei leia.


Muidu on suur töö tehtud ja tulemus pole laita!!!

Edit: Mida see hoiatused [%] tähendab? Et kui saan mingeid hoiatusi 100%, siis lendan? Ja mitu hoiatust see oleks siis? Lihtsalt huvi pärast, mitte eesmärgiks seadmiseksBig Grin

Imre
#60
1. Näevad kõik, kasutada saavad klubiliikmed.
Lihtne hoiatus 10% saab anda 3x siis on postitusõigus 1 nädalaks läinud (nt. reeglite rikkumise eest)
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 72,087 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Foorumi müügimehed R129 64 165,984 12-10-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: KasVaru
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,750 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,093 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Häired foorumi töös indrek 66 50,285 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,746 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,722 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,893 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne