Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuledega vilgutus ehk "diskorid" on teel!
#61
Põlvkondade erinevus vist mängib siin rolli. Mina veneagse inimesena anna ikka tuledega märku, kui „jänes“ põõsas istub. Ma pole lihtsalt nõus eesti liikluspoliitikaga ja tunne, et see on ahistav ja ebaõiglase karistuspoliitikaga. Kes seda ei tee, need tunduvad mulle ignorantsete või suisa pahatahtlike tõbrastena kellega ühe lauataga õllet lastes toorelt purjuspeaga lõuga annaks (rohkem kujundliku väljendusena lugege seda).
Vasta
#62
Hehee, kohe näha, et tegemist on nõuka-aja mentaliteediga, selles osas on sul tuline õigus, põlvkondadevaheline erinevus.

No offence, aga ma ei istukski sellise mehega ühte lauda õllet jooma, tahab, et talle perse poetakse lõuga saamise vältimiseks.

Kaamerad on tõesti hea lahendus.
Vasta
#63
Ma ju ei ütle välja, et oled kaasaegne topist nooruk. Väldi sa ka ikka ebaviisakusi palun :-)))
Vasta
#64
Mina olen väga viisakas kodanik.

Ja kui vahetevahel juhtub, et rikkun seadust, ei hakka ma seda kõva häälega oma enesehinnangu tõstmiseks avalikult välja hõiskama.
Veel enam piltlikult ähvardades korralikke liiklejaid, kes ei toeta trolle.

Pigem on see halb ja väga lihtsasti kättesaadav info tulevastele juhtidele, kes hetkel foorumite järgi oma olemust kujundavad - ja neid on palju, kes ei teagi, milline "mina" ma võiksin ja tahaksin olla.

Pole SR.org foorumit aastaid vaadanud, aga kunagi oli seal mingi teema, kus kõik kiitlesid oma paturegistriga, kes oli kui kiiresti sõitnud, kes mitu korda politsei eest ära sõitnud, kes tagatipuks vanamemme ülekäigurajal alla ajanud jne. Ja kõigil oli maru uhke tunne.

Selge see, et teinekord on vaja kiiremini kuhugi jõuda, ei saanud varem startida vms. Siis on hea, kui keegi märku annab. Samas kunagi ei teagi, kellele sa märku annad, nagu eelpool postides kirjas.
Vb tänadki mingit potensiaalset mõrvarit, kellel on ükskõik kõigest, peale iseenda.

Võta siis kinni.

Minu arust oleks parem, kui need teemad igaühele omateada jääksid.
Vasta
#65
juhtus minuga kord see millest sa räägid hents, ühel päeval tegin tartus tööd ja sõitsin tagasi tallinnasse hilja õhtul ja järgmisel päeval jälle kell 8 peaksin olema tartus. magasin 5 tundi, ja kui hakkasin sõitma arvutasin et vähemalt pean 130km/t sõita et jõudma kohale õigel ajal. 134-dal km sõitis mu ette vento patrull ja sain trahvi ja üht kuu ilma lubadeta karistust, pärast ma ei saanud teha oma tööd normaalselt, ja ütlesin endale et ei kiirusta enam tööle sõitmiseks, sest see juhtus juba teine kord.
Vasta
#66
eDiCk Kirjutas:juhtus minuga kord see millest sa räägid hents, ühel päeval tegin tartus tööd ja sõitsin tagasi tallinnasse hilja õhtul ja järgmisel päeval jälle kell 8 peaksin olema tartus. magasin 5 tundi, ja kui hakkasin sõitma arvutasin et vähemalt pean 130km/t sõita et jõudma kohale õigel ajal. 134-dal km sõitis mu ette vento patrull ja sain trahvi ja üht kuu ilma lubadeta karistust, pärast ma ei saanud teha oma tööd normaalselt, ja ütlesin endale et ei kiirusta enam tööle sõitmiseks, sest see juhtus juba teine kord.
Miks hotelli ei võtnud u. 500.- saab ju ööbida. Kulutasid kütust, aega, raha (trahv)+load läind ja magamata ka veel.
Vasta
#67
marko600 Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:juhtus minuga kord see millest sa räägid hents, ühel päeval tegin tartus tööd ja sõitsin tagasi tallinnasse hilja õhtul ja järgmisel päeval jälle kell 8 peaksin olema tartus. magasin 5 tundi, ja kui hakkasin sõitma arvutasin et vähemalt pean 130km/t sõita et jõudma kohale õigel ajal. 134-dal km sõitis mu ette vento patrull ja sain trahvi ja üht kuu ilma lubadeta karistust, pärast ma ei saanud teha oma tööd normaalselt, ja ütlesin endale et ei kiirusta enam tööle sõitmiseks, sest see juhtus juba teine kord.
Miks hotelli ei võtnud u. 500.- saab ju ööbida. Kulutasid kütust, aega, raha (trahv)+load läind ja magamata ka veel.

noh töötasin maximas tool ajal ja seal on sellega väga kurb lugu
kui teadsin et niimoodi juhtub, võtsin küll seda hotelli
Vasta
#68
Ma ei tea, psühholoog analüüsiks minu käitumist vist kadedusena, sest ma ei vilguta Smile Ja ma ei vilguta sellepärast, et ma ise ei julge kiirust ületada Big Grin Järelikult olen kade! Olen kodulähedal, kus on 50km/h ala mõnele madallendurile vilgutanud ajal kui liiklusjärelvalvet ei teostatud ja peegilist näinud piduritulesid. Mul siin laps käib ületee ja majas elab toredaid pensionäre, kes raamatukogusse saamiseks peavad seda lennukite maandumiserada ületama, samas pole vist kõige keerulisem liiklussõlm, (500m sirget teed) olen isiklikult ainult ühte laipa näinud, tegelt ta alles korises kui me talle mugavat asendit püüdsime leida aga kiirabis suri täitsa maha.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 7,978 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
  LE §180 ehk udutulede kasutamine? marek 34 30,745 27-05-2015, 03:59 PM
Viimane postitus: kaur112
  Pirita teel Selveri vastas kiiruskaamera? nostromo 6 4,705 20-06-2014, 09:29 PM
Viimane postitus: martiini
  Mercedes-Benz Welt Berlin ehk Mersumaailm Berliinis Packman 10 9,913 31-10-2013, 10:19 PM
Viimane postitus: Packman
Big Grin Leidsin aardelaeka, kuidas edasi toimetada ehk kuidas münte puhastada? Karl 18 22,131 22-04-2011, 12:41 AM
Viimane postitus: siku77
  MB Nightmare ehk kohutavad MB'd Harry 60 60,440 27-02-2011, 11:52 AM
Viimane postitus: fromtallinn
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 22,030 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  MB Klubi garaaz, ehk koht, kus saad ise oma autot järele aidata. Kalev 26 20,162 27-01-2009, 12:43 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Palun laenuks MB Comand 2,0 ehk DXII Navi paati Norra ja Rootsi Rolz 0 2,274 21-10-2008, 12:10 AM
Viimane postitus: Rolz
  K: Oskab ehk keegi midagi arvata? Janter 2 2,618 04-09-2007, 11:55 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne