Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupee ja kabrio :))) (SEC content)
#1
Selline loom siis müügis:

http://cgi.ebay.de/Mercedes-Benz-500-SEC...414ad0acff
Vasta
#2
väga magus!
Vasta
#3
Eestis ka üks selline olemas.
Vasta
#4
Mulle isiklikult kabriod eriti peale ei lähe, eriti kui nad on nö katusekere baasil ehitatud.
SEC`i ideaalne kerejoon jääb täitsa poolikuks.
Vasta
#5
KoleThumbsdown
Selline pill ikka kõige ilusam kubenaNod
Vasta
#6
Pets77 Kirjutas:KoleThumbsdown
Selline pill ikka kõige ilusam kubenaNod
Mulle ka ei meeldi, tagumised vedrud ka läbi. Unibrow
Vasta
#7
Vaadates neid ( ja ka teisi ) SEC-i cabrio pilte on mõistetav miks MB sellest ise cabriot ei teinud - see ei ole ilus !
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#8
hah, teete te nalja? sec on muidu üsna inetu auto, aga see cabrio muutis mu nägemust. üldiselt cabriod ei meeldi aga sellele sobib kuidagi, suur ja lai auto millel katus maas. maitse asi i guess. konkreetsel isendil võiks aint taga vähe laiem velg olla, muidu pole teist nähagi, nii urgu ära pugenud.
Vasta
#9
SEC ja inetu auto...UZI
ei noh, maitse üle ei vaielda.
Vasta
#10
Esimest korda aastate jooksul siin foorumis loen, et keegi nimetab SEC-i inetuks. Mis teeme, kaasvõitlejad, tuleriidale? Icon_biggrin
Vasta
#11
tõde ongi valus.Icon_biggrin ei sec muidu suht ok aga mulle vöödiliste tagatulede ja kogu see kompott ei meeldi. näha on karl et sulle meeldib, muidu pilti poleks seci tagatulest. aga noh äkki sulle meeldivad kassid ja mulle meeldivad koerad. sec on selline auto praegu mis näeb vana välja, aga mitte nagu retro vana vaid lihtsalt aegunud. mõned aastad veel ja siis hakkab asi hinda minema ilmselt. IMHO
kui keegi on näinud the "cardigans - my favorite game" videot või "fear and loathing in las vegas" siis see cabrio sec oleks tuus auto millega cruiisida mööda arizona kõrbe pikki teid.
Vasta
#12
DonLeiger Kirjutas:kui keegi on näinud the "cardigans - my favorite game" videot või "fear and loathing in las vegas" siis see cabrio sec oleks tuus auto millega cruiisida mööda arizona kõrbe pikki teid.
Mulle meeldivad tagaveolised milledel rool ja esirattad on jäigalt ühendatud mitte püksikummiga. Samuti ei meeldi sõita kummipaadiga avamerel. Pärast seisma jäämist võiks auto ka SEISMA JÄÄDA mitte edasi kõikuda. Kohutavad pannid mida sa silmas pidasid IMO, aga lool ja filmil, eriti filmil pole iseeneset midagi viga. Smile

Sry OT.
Vasta
#13
DonLeiger Kirjutas:tõde ongi valus.Icon_biggrin ei sec muidu suht ok aga mulle vöödiliste tagatulede ja kogu see kompott ei meeldi. näha on karl et sulle meeldib, muidu pilti poleks seci tagatulest. aga noh äkki sulle meeldivad kassid ja mulle meeldivad koerad. sec on selline auto praegu mis näeb vana välja, aga mitte nagu retro vana vaid lihtsalt aegunud. mõned aastad veel ja siis hakkab asi hinda minema ilmselt. IMHO
kui keegi on näinud the "cardigans - my favorite game" videot või "fear and loathing in las vegas" siis see cabrio sec oleks tuus auto millega cruiisida mööda arizona kõrbe pikki teid.

Minu avataril on 560 SEL-i tagatuli ja ma olen täielik koera-inimene (taks endal).

Kuigi jah, SEC-i ja sedaani tagatuled ühesugused.
Vasta
#14
marek Kirjutas:
DonLeiger Kirjutas:kui keegi on näinud the "cardigans - my favorite game" videot või "fear and loathing in las vegas" siis see cabrio sec oleks tuus auto millega cruiisida mööda arizona kõrbe pikki teid.
Mulle meeldivad tagaveolised milledel rool ja esirattad on jäigalt ühendatud mitte püksikummiga. Samuti ei meeldi sõita kummipaadiga avamerel. Pärast seisma jäämist võiks auto ka SEISMA JÄÄDA mitte edasi kõikuda. Kohutavad pannid mida sa silmas pidasid IMO, aga lool ja filmil, eriti filmil pole iseeneset midagi viga. Smile

Sry OT.

Hästi öeldud marek, minu jaoks on taolised usa rauahunnikud sõna otses mõttes vaid omanäolised, muud headi esine küll kusagilt otsast...

Kupee sec oluliselt kenam cabriost!!
Vasta
#15
Rolleyes Kellelgi on palju aega vist et jõuad nii siin kui ameerika raua foorumites istuda... Icon_twisted

Välimusest rääkides siis huvitav kui paljude ameeriklaste disainerid ka 20 aastat pärast masina tootmisest mahaveeremist sellega ikka sõidavad. Teadmiseks, siis MB peadisainer aastatel 1975 - 1999, Bruno Sacco sõidab siiamaani 560 SECiga Icon_cool
Vasta
#16
sõbrake marek, seda ma silmas pidasingi et need 10 tonni kaaluvad 7 lidrase mootoriga kollid mis selles videos ja filmis on, võiks asendada seci cabrioga (kes teab ja tunneb eelpool nimetatud filme siis seal sõideti el dorado cabrioga, mis omas kontekstis on ka pull auto, aga tehniline pool imeb nagu steroide söönud vasikas emaveise nisa Eusa_whistle, ehk üsna tugevalt)

karl, ma olen üleüldine loomasõber, nii koer kui ka kass kodus Icon_smile
Vasta
#17
DonLeiger Kirjutas:sõbrake marek, seda ma silmas pidasingi et need 10 tonni kaaluvad 7 lidrase mootoriga kollid mis selles videos ja filmis on, võiks asendada seci cabrioga (kes teab ja tunneb eelpool nimetatud filme siis seal sõideti el dorado cabrioga, mis omas kontekstis on ka pull auto, aga tehniline pool imeb nagu steroide söönud vasikas emaveise nisa Eusa_whistle, ehk üsna tugevalt)
Ok, jäi mulje, et ülistasid neid paate seal... Sry, my bad. Smile
Vasta
#18
Kui juba jutuks tuli, siis sec`i nina on kole. Eriti kole on see kui sec` "seanina" on topitud 4 või kutsikale. Olen ka S-klassi näinud seci kapotiga-rõve.
Mercedes-Benz juures mulle väga meeldib konkreetne iluvõre, märk kapotil püsti(sihik) ja suured esituled- PUHAS KLASSIKALINE Mercedes-Benz-. Sec kattis suured tuled kapoti servadega ja tiris kolm kiirt suure plarakana keset iluvõre???Milleks? Nõme.
No offence seci sõbrad.

Stiilsetest cabriodest rääkida- siis tuleb ikkagi mannert vahetada(Cadillac).
Euroopas STIILSEID katuseta autosid ja üldse kupeesid pole.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#19
marek Kirjutas:
DonLeiger Kirjutas:kui keegi on näinud the "cardigans - my favorite game" videot või "fear and loathing in las vegas" siis see cabrio sec oleks tuus auto millega cruiisida mööda arizona kõrbe pikki teid.
Mulle meeldivad tagaveolised milledel rool ja esirattad on jäigalt ühendatud mitte püksikummiga. Samuti ei meeldi sõita kummipaadiga avamerel. Pärast seisma jäämist võiks auto ka SEISMA JÄÄDA mitte edasi kõikuda. Kohutavad pannid mida sa silmas pidasid IMO, aga lool ja filmil, eriti filmil pole iseeneset midagi viga. Smile

Sry OT.

Ma olen nüüd teie pärast seda filmi (Fear.And.Loathing.In.Las.Vegas) vaadanud juba poole peale, teist nii haiget filmi ei teagi. ..RetardUnibrowEusa_ehEusa_doh
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#20
Laur Kirjutas:Ma olen nüüd teie pärast seda filmi (Fear.And.Loathing.In.Las.Vegas) vaadanud juba poole peale, teist nii haiget filmi ei teagi. ..RetardUnibrowEusa_ehEusa_doh
Jeerum, see üle 10a vana film... Nii vanu filme on väheseid mida praegu kannataks vaadata, eriti esmaspäeva õhtul. Või siis peaksid ise samas "meeleolus" olema nagu seal filmis. Badgrin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kabrio katus ehre 1 82 15-04-2024, 10:29 PM
Viimane postitus: .Alar.
  C126 SEC kapoti lukustus dinowalk 13 2,424 01-06-2022, 12:38 PM
Viimane postitus: v6sa
  SEC fännidele MAV 14 2,037 04-12-2021, 03:54 PM
Viimane postitus: väikemees
  Kabrio katuse hooldus MAV 6 1,281 21-10-2021, 07:55 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 kupee nahkistme taastamine Pealik 6 4,905 19-09-2019, 08:30 PM
Viimane postitus: Pealik
  W208 Cabrio CLK ( kabrio ) Katus ei avane genelli 6 7,745 22-05-2019, 11:29 AM
Viimane postitus: bon
  C215 CL500 kupee ABC (Active Body Control)-vedrustuse test. Kus parim teha Tallinnas? nostromo 1 3,231 12-09-2016, 01:25 PM
Viimane postitus: Indrekno
  C215 CL500 (2000-2002) kupee sisu vahetus facelift sisu (2003-2006) vastu-kui lihtne? nostromo 0 2,544 08-09-2016, 02:49 AM
Viimane postitus: nostromo
  Sec kereosade hinnad. 140KW 3 3,746 30-03-2016, 05:57 PM
Viimane postitus: nostromo
  500 sec 140KW 9 8,360 23-03-2016, 01:46 PM
Viimane postitus: 140KW



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne