Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Närvi ajab vaikselt
#21
Karl Kirjutas:P.S. Mis loomad need võhukud on? :-)

KST
Vasta
#22
Ma täitsa pooldan teemaalgataja üleskutset.
Lisada võiks veel teemade pealkirjad, mis on minu meelest vähe käest ära läinud, a la "Vajan abi, Appi, Otsin ühte asja, Tahaks teada, Igavene jama, Kõik on pees jne". Sellised pealkirjad nullivad tulevikus otsingu kasutamise täiesti ära ja ikkagi võiks lühidalt probleem olla kirjas juba pealkirjas. Igat teemat ei tahagi lugeda.
Turbo
Vasta
#23
*
Ma ei väidagi ennast eesti keele filosoof olema, näpukaid ja pisivigu ikka sisse tuleb.
*
Kui juba, siis vast ikka filoloog, aga üldiselt leian, et kogu see flamemine ja kisamine siin praegu on suhtkoht mõtetu.

Ei maksa pahaks panna, kui inimene lihtsalt ei oska oma probleemi võibolla väga korrektselt ja adekvaatselt väljendada, sest ta ei jaga asja. Selleks vist ju foorum ongi, eriti see tehnilise osa pool, et küsida ja arutleda ja teha ise, et saada oskama. Kui inimestel tahtmist on siis mis seal halba on kui nad ise teevad?
Härrad spetsialistid, kes teavad täpselt kuidas mingi vidin masinas töötab võiksid omada ka veidi tolerantsust, et seletada noortele rumalatele kuidas asjad käivad, või siis üldse mitte vastata.

ps. Asjaosalistele - Andke mulle andeks mu kohati liiga pikad laused ja keerulised ülesehitused, ning mõningased kirjavahe märgid! UZI
Vasta
#24
h2x0r Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Mis loomad need võhukud on? :-)

KST

Mis see KST tähendab?
Vasta
#25
Seoses eespool mainitud otsinguga peaks mainima, et minu arvates see ei toimi eriti hästi. Otsisin eile teemat w210 tagumise aknatõstuki mootori kohta, kuid otsingule "tõstuk" ja "tagaaken" "tagaakna" jne jne ei tulnud midagi. Kogemata leidsin aga teema hoopis "remondi ise" kategooria nimekirjas esimesena, kui hakkasin uut postitust kirjutama. Otsingusüsteem peaks võimaldama täistekstiotsingut või suutma kuidagi elimineerida mitte teemassepuutuvad vastused. Kõik eelnev saab alguse tegelikult korrektsest õigekirjast ning algatatud teemade pealkirjadest.
Mercedes-Benz E240 2000
Vasta
#26
Sellekohapealt et väide , et mis mõte seletada kui nagunii ei tea millest mingi asi alguse saab.. kuid kas me kord kõik ei alustanud nii? ma alustasin opeli lammutamisest ja opeli foorumist , kus tänu nende inimeste kannatusele jne olen oma esimese opeli päris korralikult ülesehitanud. Minu arust kui sa just oskad ja tead midagi siis miks mitte edasi anda teistele seda?
Siin tänu paarile inimesele eriti rõhutan Lõokest .. saanud nii päris head ideid enda 190 kutsikate ehitamisega.. ja nii on mul juba monsterist peaaegu auto saamas.. Smile Et kui pea lõikab ja viitsimist on .. siis enda kätega saab nii paljugi tehtud..
Kirjavigadest kubisevad tekstid küll aga kas igal ühel pole õigus väljendada ennast nii nagu tahab? Ja vana hea lause.. ei meeldi ära loe Big Grin keegi ei kohusta sind aitamast!
Kutsikast saab ykskord koer !
www.autod.pri.ee
Vasta
#27
marko600 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Mis loomad need võhukud on? :-)

KST

Mis see KST tähendab?

Kurat Seda Teab
Vasta
#28
Midagi ajendas ka mind antud teemas(l) sõna võtma . Tegelikult on siin suht sügav mõte sees ,sest tänapäeva kiire elutempo sunnib vägisi peale kiirklahvikasutust millest omakorda tulenevad kõikvõimalikud sõnalühendid ja grammatilised vead. Võtame kasvõi suhtlemise msn-is , õigupoolest on vaid üksikud inimesed kes viitsivad klahve korralikult lõpuni vajutada . Üsna tavalised on lühendid : Tänan- tnx ,Tere-tre , ..ra-tra , Nägemist - zau , Head Ööd - ääd ööd , Hea-ea ..... ja seda nimekirja saaks vast täiendada lõputult . Lisaks on kirjapilti üha energilisemalt sisse tulemas emotsioonid ....Wink Smile :0  ja mõttepaus ..... .Tunnistan ,et olen ka ise viimase suur kasutaja  aga see selleks . Arvan ,et teemade algatajatel on antud kirjamooduse valimiseks omad ajendid ja põhjused : aeg, oskused , harjumused  ka emotsionaalne tase antud hetkel annab samuti oma varjundi .
Kokkuvõte: Isiklikult ma antud foorumis suurt probleemi veel ei näe kuid kutsun võimalusel siiski enne postitamist kasutama eelvaate võimalust . Iga kord tundub ,et on võimalus mingi mõte paremini sõnastada ja mõni sõna parandada,täppidest komadest rääkimata . Kindlasti ei mõista ma hukka neid kelle emakeel pole eesti keel kuid kes siiski suudavad end mõistetavaks teha siin foorumis .Minu lugupidamine neile .

ps. Paraku on nii ,et kui me ise ennast käsile ei võta siis on suur võimalus unustada ära kümne aasta pärast gbd-d ja kpt-d ,kokku-lahku kirjutamisest rääkimata . Vabandan pika ja üldistava kirja eest mille eesmärk pole kellelegi konkreetselt etteheiteid teha .Täheldasin vaid üldist tendentsi tänapäeva kiires maailmas mis on kolinud netikeskkonda .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#29
Üllatavalt suur vastukaja antud teemale.

Oma jutuga ei mõelnud ma seda, et tekst oleks 100 % veatu. Nagu mainiti on see siin foorum mitte lõpukirjand. Ning võõrkeelses keelekeskkonnas kasvanud foorumikasutajad - seda on kohe näha kui inimene üritab ja see on positiivne. Olen ise pikalt välismaal elanud ja tean mis tunne on.
Pigem häirisid sellised tekstid kus kiiruga on mingi segapudru kokku kirjutatud ning siis oodatakse teistelt kasutajatelt suurt abi. Ilmselt on "viga" minu elukogemuses ja sotsiaalses taustas - aga see (normaalne kõne/kiri) on elementaarne viisakus teiste vastu.

Võibolla ma eksin, kuid vähemalt ise arvan, et "võhiku tehnikahuvilise" ja "võhiku - lihtsalt küsin vaatab mis saab", tunneb nagu ära. Kasutaja, kes kirjeldab probleemi, pakub lahendusi küsib midagi konkreetset, äratab minus rohkem huvi, kui "motor 2,3bena ei käi hästi...2k pealt jõud nats puudu!!!? ...ei tea yx proovis lambdat, ei miskit. Appi..!! " stiilis küsija.

Nagu paljud juba mainisid, kui ei pea, ei ole kohustust lugeda veelvähem vastata, ning närvi ei tasuks minna - nõus. Kuid eks kõigile on parim kui antud foorum oleks arusaadavam, korrektsem ja mingi süsteemi järgi (pealkirjad näiteks).
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#30
R129 Kirjutas:Nagu paljud juba mainisid, kui ei pea, ei ole kohustust lugeda veelvähem vastata, ning närvi ei tasuks minna - nõus. Kuid eks kõigile on parim kui antud foorum oleks arusaadavam, korrektsem ja mingi süsteemi järgi (pealkirjad näiteks).

Selles mõttes nõustun sinuga, et kõik võiksid oma väikese panuse panna selleks, et foorum toimiks korrektselt, seda ka vist juba mainiti.
Vasta
#31
(03-07-2007, 11:46 PM)kalacompany Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Mida tähendab sõna "huiatakse"?
"tõmmatakse tillist"

Huiama-on tulnud soome keelest ja peaks tähendama petmist, kuigi sarnaneb nii kirjapildilt kui ka mõttelt idanaabri vastava sõna arendusega :-D
Vasta
#32
Õnnitlen!!!!
Suutsid 9 aastat vana teema üles leida!

[Pilt: Congratulations-clipart-3.jpg]
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#33
Aasta kaevuri tiitel on nüüd otsustatud Eusa_angel
Vasta
#34
No ei olegi mõtet toota uusi teemasid koguaeg. Topic on 9 aastat vana, aga jutt on endiselt õige, nii et sellesmõttes tore meeldetuletus Smile
Vasta
#35
Täitsa ajakohane teema ka täna, aastal 2016. Niipalju on siiski muutunud, et selles teemas aastal 2007 tehtud postitused olid kõik vähemal või rohkemal määral vigaselt kirjutatud, kuid tänased postitused on piisavalt korrektselt koostatud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne