Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
roolivõim läinud?!?!?!?
#1
tervist, et siis selline lugu et mb c240 w 203 selline viga,et kadus roolivõim ära madalatel pööretel, kui pöördeid anda, siis töötab, eriti tülikas on kohapealt pöörata, kuna siis absoluutselt roolivõim ei tööta,kas keegi oskaks aidata?
Vasta
#2
Kas häält ka teeb? Oletan, et õli ikka piisavalt ja ei vahuta, kui RV töötab. Üldiselt on nii, et sa peaks jooksuga minema mõnda remondikohta, või otsima siit foorumist kasutajat R129. Kui roolivõim ise peetis, siis see võib ka roolilati sul lõhkuda ja usu, selle hinda sa teada ei taha.
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#3
Mul on juhuslikult läinud rool raskemaks kui varem oli. Kus asub roolivõimu õli anum, et kontrollida? Mis võimalikud asjad võiks seda põhjustada? c200 kompressor 2000 w203
Vasta
#4
No ega seal palju anumaid kapoti all pole (eriti mida lahti oleks võimalik keerata). Loogiline mõtlemine aitab Smile
Vasta
#5
R129 Kirjutas:No ega seal palju anumaid kapoti all pole (eriti mida lahti oleks võimalik keerata). Loogiline mõtlemine aitab Smile

no tõsiselt ma ei leia seda, ma juba vaatasin...ma ei ole selle mootori hingeeluga üleüldse mittekursis olev inimene kah.

konditsioneeri 2 punni leian, pidurivedelik, aknapesuvedelik, tosool.. mootoriõli.. rohkem ma ei näegi seal midagi.
Vasta
#6
[Pilt: 01.jpg]


siin veits paremini näha:

[Pilt: 14616006.jpg]
Vasta
#7
Ma lähen vaatan nüüd peale tööd aga ma olen peaaegu, kindel, et kui see seal asuks oleks ma ta leidnud... sealt tundub asi loogiline, rihm ka ilusti näha. ma ei näinud ei rihma, ega taolist anumat...

kuskil all peidus äkki? ette rutates ka küsimus - mis sorti õli sinna käib üleüldse?


teistele siis kah teadmiseks - asub 2.0 kompressor mootoril mootorikorpuse all ja väga raske on seda leida, kui ei tea täpselt. mingi kork sealt paistab aga selleks, et kontrollida on vaja korpus eemaldada jnejne...

kui kedagi huvitab võin näidata pildilt. ei vaevu praegu uploadima sest paroolid ununenud.
Vasta
#8
Läheb spets õli - pean vaatama, mul vist jäi seda mingi kogus ABC vedrustusest üle.
Vasta
#9
voodoo Kirjutas:teistele siis kah teadmiseks - asub 2.0 kompressor mootoril mootorikorpuse all ja väga raske on seda leida, kui ei tea täpselt. mingi kork sealt paistab aga selleks, et kontrollida on vaja korpus eemaldada jnejne...

kui kedagi huvitab võin näidata pildilt. ei vaevu praegu uploadima sest paroolid ununenud.
Mis need on 2,0 diislite pildid mis panin vä? Icon_lol

Mis mõttes mootori korpuse all? Plastiku all?

Aga pane pilt ja kirjuta mis aasta autost ja mootorist räägid.
Vasta
#10
marek Kirjutas:
voodoo Kirjutas:teistele siis kah teadmiseks - asub 2.0 kompressor mootoril mootorikorpuse all ja väga raske on seda leida, kui ei tea täpselt. mingi kork sealt paistab aga selleks, et kontrollida on vaja korpus eemaldada jnejne...

kui kedagi huvitab võin näidata pildilt. ei vaevu praegu uploadima sest paroolid ununenud.
Mis need on 2,0 diislite pildid mis panin vä? Icon_lol

Mis mõttes mootori korpuse all? Plastiku all?

Aga pane pilt ja kirjuta mis aasta autost ja mootorist räägid.

Ma kirjutasin siin üleval ennist - w203 c200 kompr. Anyway, pilt: [Pilt: 2m2hm9y.jpg]
Vasta
#11
voodoo Kirjutas:Ma kirjutasin siin üleval ennist - w203 c200 kompr.
Asi selge, sa räägid vanatüübi 200K'st, ehk kuni 2002. Ma panin pildi mis peaks olema 2002+ ja alumine isegi 2005+
Vasta
#12
Tere! Mis õli sinna käib.Tänud
Aadli Puhastusteenused
www.aadli.ee
Mob: 53427007
Vasta
#13
mu probleemid lahenesid 4.5 -ga, pump oligi katki, roolivõimu pump oli 2 aastat ja 1 kuu vana, aga garantii kestis 2 a. Suht kass....
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2 Liitrine 2003a c klassi roolivõim iniseb arcar 7 4,560 27-07-2019, 03:30 PM
Viimane postitus: arcar
  MB w204 C200 universaal 2008.a diisel, Viga ABS ja roolivõim JanikaB 1 3,183 28-02-2019, 07:33 PM
Viimane postitus: Johan
  W203 2002a 2,2cdi ei läinud üle 3000 pöörde alfawing 3 4,770 19-08-2014, 12:17 PM
Viimane postitus: Werewolf
  W202 ABS ja roolivõim Taistokas 1 2,412 13-12-2013, 10:02 PM
Viimane postitus: saarlane001
  190E roolivõim Demoth 2 2,083 08-07-2007, 06:53 PM
Viimane postitus: strong



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne