Küsitlus: Kumb on 2009 lippulaev?
BMW 7 seeria
10.81%
4 10.81%
MB S klass
89.19%
33 89.19%
Kokku 37 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2009a 2 kanget kuid kumb on parem?
#21
clm Kirjutas:BMW võib olla hea auto ja ei kahtlegi selles, kuid meie riigis bmw omanik võrdub [censored], seega kahjuks on maine halb. Ja ise nii kõva mees veel ei ole, et bmw'd soetada ja mitte hoolida teiste arvamusest. Seega olen sunnitud valima MB, mida olen ka endale valinud.
Õnnetu mees oled kui elad teiste arvamuse järgi.
Sorry kuid ei suutnud jätta mainimatta.
#22
clm Kirjutas:Vastu teemaalgataja nõudmisi. Ei vaatand kumbagi linki/linke.
Keegi kuskil mainis:
BMW - performance
MB - comfort

Kuna igal juhul eelistan mugavust mis iganes teisele omadusele, siis valin MB.

Kummagi masinaga ise kokkupuutunud ei ole. Oleks rikas mees, siis oleks vast vähemalt võimaluski. Seega ei tea nagunii arvata, mis üks või teine endast kujutab.
BMW võib olla hea auto ja ei kahtlegi selles, kuid meie riigis bmw omanik võrdub [censored], seega kahjuks on maine halb. Ja ise nii kõva mees veel ei ole, et bmw'd soetada ja mitte hoolida teiste arvamusest. Seega olen sunnitud valima MB, mida olen ka endale valinud.

Nüüd lähen vaatan ka üle need lingid ja selle, mille poolt hääletasin ning siis puhun ehk ka foorumi alkomeetrisse TongueEusa_whistle

Noh ja ega see performance MB'l nii kehva siis ei ole, et sellest rääkida tasuks. Niiöelda "kõige kõigemate" seas on MB omal kohal täiesti - sl63 amg, c63 amg jne... 7mesel kui sellisel varem selline "myrgine versioon" asjast puudus üleüldse, ja s65'le vasta panna polnud miskit.
#23
Sirgel teel on MB AMG julmalt üle! ainult kurvides on BMW juhitavus parem.
S65 AMG vs. M5
MB on kiirem sirgel aga kurvides karjusid naad top gearis lot of under stearing(alajuhitav)!
ja seega ringil jäeb MB maha aga sirgel on minek parem.
#24
No ütleme, et mul on nii palju raha, et osta endale sellise klassi masin...
No väga "raske" otsus saab see olema Smile
Miks ma peaks käima miljon või kaks välja 7. pemmi eest? Ok, s65 on pea 3 milli aga ärgem seda arvesta praegu.
Ausalt, minu puhul poleks margi valikus küsimust, olgu 7. seeria ringrajal parem, ühtmoodi sitad on nad mõlemad sellise harrastuse jaoks.
#25
rauntz Kirjutas:No ütleme, et mul on nii palju raha, et osta endale sellise klassi masin...
No väga "raske" otsus saab see olema Smile
Miks ma peaks käima miljon või kaks välja 7. pemmi eest? Ok, s65 on pea 3 milli aga ärgem seda arvesta praegu.
Ausalt, minu puhul poleks margi valikus küsimust, olgu 7. seeria ringrajal parem, ühtmoodi sitad on nad mõlemad sellise harrastuse jaoks.

A niipalju pole, et mõlemad osta??Icon_biggrin
#26
rauntz Kirjutas:No ütleme, et mul on nii palju raha, et osta endale sellise klassi masin...
No väga "raske" otsus saab see olema Smile
Miks ma peaks käima miljon või kaks välja 7. pemmi eest? Ok, s65 on pea 3 milli aga ärgem seda arvesta praegu.
Ausalt, minu puhul poleks margi valikus küsimust, olgu 7. seeria ringrajal parem, ühtmoodi sitad on nad mõlemad sellise harrastuse jaoks.

raha boss oled!
#27
Ardo Kirjutas:
rauntz Kirjutas:No ütleme, et mul on nii palju raha, et osta endale sellise klassi masin...
No väga "raske" otsus saab see olema Smile
Miks ma peaks käima miljon või kaks välja 7. pemmi eest? Ok, s65 on pea 3 milli aga ärgem seda arvesta praegu.
Ausalt, minu puhul poleks margi valikus küsimust, olgu 7. seeria ringrajal parem, ühtmoodi sitad on nad mõlemad sellise harrastuse jaoks.

raha boss oled!

IRW Icon_biggrin
#28
Kuram, ma suht huumorivaene vend, ei saa pihta, kuidas see antud teemaga seotud on? Kes naljast aru sai, andku teada!
#29
Ok, parandan enda väljendust: Ütleme, et kui mul OLEKS nii palju raha siis... Tähenärijad raiskRetard
#30
marko600 Kirjutas:
rauntz Kirjutas:No ütleme, et mul on nii palju raha, et osta endale sellise klassi masin...
No väga "raske" otsus saab see olema Smile
Miks ma peaks käima miljon või kaks välja 7. pemmi eest? Ok, s65 on pea 3 milli aga ärgem seda arvesta praegu.
Ausalt, minu puhul poleks margi valikus küsimust, olgu 7. seeria ringrajal parem, ühtmoodi sitad on nad mõlemad sellise harrastuse jaoks.

A niipalju pole, et mõlemad osta??Icon_biggrin

Ja kui OLEKS nii palju, et osta mõlemad, võtaks 2 S-klassi. Päris tõsiselt.
#31
rauntz Kirjutas:
marko600 Kirjutas:
rauntz Kirjutas:No ütleme, et mul on nii palju raha, et osta endale sellise klassi masin...
No väga "raske" otsus saab see olema Smile
Miks ma peaks käima miljon või kaks välja 7. pemmi eest? Ok, s65 on pea 3 milli aga ärgem seda arvesta praegu.
Ausalt, minu puhul poleks margi valikus küsimust, olgu 7. seeria ringrajal parem, ühtmoodi sitad on nad mõlemad sellise harrastuse jaoks.

A niipalju pole, et mõlemad osta??Icon_biggrin

Ja kui OLEKS nii palju, et osta mõlemad, võtaks 2 S-klassi. Päris tõsiselt.

Ühe ostaksid sõitmiseks ja teise varuosadeks?
#32
Kasvõi. Aga 7. seeria bemmi ikka ei ostaks.
#33
Ma nõustun siinkohal, ma ei näe kohta, kus 7mene oleks S-klassist nii palju parem, et ma tema kasuks otsustaks. Ringrada ma ei lähe kummagiga sõitma anyway, niiet see õhkõrn performance'i vahe, mida mõõdavad oma ala spetsid või masinad... jääb mulle nikuinii tajumatusse kaugusesse. S'i välimus on ikka täiesti teine tera, eriti kui on veel amg-styling.

OT: Samas pean mainima, et bemmi 95-00 mudelid on Mercedes-Benz omadest õnnestunumad. Ehk sellepärast, et bemm on tiba ajast ees koguaeg. Aga välimuselt näiteks võrrelda täispauk e-klassi ning 5st bemmi - ma annaks hääle bemmile. m-pakett teeb temast "selle" ja kui on individual sisu, siis pole punnsilmal talle nagu midagi väga vastu panna. c-klass ja 3ne ma ütleks, et on maitse asi.. väljast ma annaks hääle 3sele, m-paketi puhul... seest eelistaksin c-klassi. Juhitavus ja edasiminek mudugi jääb siinkohal bemmi kasuks (nt c320 vs 330i)
#34
M-paketile (mis iganes see ka ei tähenda) peaks ju samaga vastama AMG.

Kas M-pakett ja M-seeria on samad või M-pakett on lihtsalt tilulilu?

Edit: Kuigi M-seeria department on midagi muud kui lihtsalt ülekäidud BMW. M technic peaks olema suhtkoht iseseisev üksus(seda otsustamise koha pealt).
#35
Ardo Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
marko600 Kirjutas:
rauntz Kirjutas:No ütleme, et mul on nii palju raha, et osta endale sellise klassi masin...
No väga "raske" otsus saab see olema Smile
Miks ma peaks käima miljon või kaks välja 7. pemmi eest? Ok, s65 on pea 3 milli aga ärgem seda arvesta praegu.
Ausalt, minu puhul poleks margi valikus küsimust, olgu 7. seeria ringrajal parem, ühtmoodi sitad on nad mõlemad sellise harrastuse jaoks.

A niipalju pole, et mõlemad osta??Icon_biggrin

Ja kui OLEKS nii palju, et osta mõlemad, võtaks 2 S-klassi. Päris tõsiselt.

Ühe ostaksid sõitmiseks ja teise varuosadeks?
Teise ostaks tagavaraks, et kui esimene on läbi sõidetud, siis võtab teise kasutusse, sest uued mudelid lähevad järjest sitemaks. Mõni vähemalt arvab niiIcon_biggrin
#36
Ma ei väida, et kumbgi neist parem on. Kõik loeb mida hinnata.
Ma oskan kõige lihtsamalt teha vahet kõhu tunde järgi.

MB(kõhutunne): mugav mõnus ja hea chill sõita. Hea läbivusega. No Worrys..

BMW(pani kõhu keerama): Oeh kõhus on tunne nagu esmane **** ja siuke I got The Power feeling. Väljakutsuv.
#37
No ma ütlesin lihtsalt, et mina bemmi ei ostaks endale. Teised võivad endale kasvõi hjundai accident'i osta, täiesti pohh.
Ärge arvake, et ma uue seitsmesega sõitnud pole. Ei ole minu maitse lihtsalt. Mingist tohutust powerist pole selle kerega auto puhul paslik rääkida vast. Ei viitsi seda pikemalt seletada ka. Autosõit mul kõvaks ei aja, kui sportlikult sõita tahan, kasutan enda masinat. Kui tahaks mugavat maantelaeva, ostaks S-i.
Lühidalt- suur, üle 2 tonni kaaluv masin ei ole sportauto ühtegipidi, nii et sellelt ootaks pigem mugavust kui häirivalt jäika vedrustust.
Aga- see on pelgalt minu arvamus. Mersufoorumis pemmi ülistada on suhteliselt kohatu, nii ehk naa jääb see hüüdja hääleks kõrbes Smile
Peace!
#38
hents99 Kirjutas:M-paketile (mis iganes see ka ei tähenda) peaks ju samaga vastama AMG.

Kas M-pakett ja M-seeria on samad või M-pakett on lihtsalt tilulilu?

Edit: Kuigi M-seeria department on midagi muud kui lihtsalt ülekäidud BMW. M technic peaks olema suhtkoht iseseisev üksus(seda otsustamise koha pealt).
Sama süsteem, mis Mersul ja oooo-il.
M-pakett algab nn. tiluliluga (välise/sisemise).
M-pakett 1 - veermik: vedrud, amordid..
M-pakett 2 - see hakkab juba auto moodi olema, läheneb W124 sõiduomadustele.
Tippversioon oli kunagi AVUS.

Ei tea millistest sõiduomadustest bemmi+RunFlat rehvide+meie teede puhul räägitakse...
"Õnnelikud" omanikud ei suuda piisavalt kiruda, need, kellel bemmi pole, kiidavad.  Tongue
#39
mis asi see individual sisu BMWl on?

MB pakub ma tean designo sisu ja see on küll päris popp asi.

Kui siin läks juba flame valamiseks, siis millegipärast arvan, et AMG S on tiba sportlikum kui uus 7. Ma mõtlen siin lühikest S63, mitte pikka S65. Aga jäägu see ka minu arvamuseks. Pole kumbagi tallanud.

OT: Ei mäleta kuidas see nüüd täpselt oli, aga unitedi töötaja kes ühe E55 Silberisse tõi ja sellega esimest korda sõitis ütles et see on veel haigem asi kui M5.
#40
Niipalju, kui tean, siis bmw individualil on täpselt selline sisu, nagu ise tahad- kasvõi lilla, roosade triipudega.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,214 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Loll küsimus, kuid ehk keegi oskab aidata toix88 11 8,089 18-12-2016, 01:49 AM
Viimane postitus: kaupo51
Smile Originaalvaluveljed kuid millise MB omad Zebra 7 4,595 17-12-2011, 06:47 PM
Viimane postitus: Zebra
  Xenon HID - kumb neist? kpokyc 6 5,158 01-11-2010, 09:20 PM
Viimane postitus: hannes_s



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne