Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naviseadme töö kvaliteet?
#1
Tervist kõigile!

Küsimus siis selline. Äkki keegi on kasutanud sellist GPSi, kas on ikka see seade teeb oma tööd hästi?

http://www.palmtek.ee/index.php?page=&ac...roup_id=36

Thanks!
Vasta
#2
see on päris norm asi, parem kui tomtom
Vasta
#3
Nagi/gps-i kvalikteet?
Iga ühega neist võid järve sõita Icon_smile
Kõige parema tulemuse annab: GPS, kaart + loova mõtlemisega juht.
Vasta
#4
Garminile on vähemalt kõikvõimalikke kaarte saada. Võõras riigis või linnas on ikka väga abiks.
Kasutan ise igapäevaselt vanemat Garmini navi, teeb oma tööd hästi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
marko600 Kirjutas:see on päris norm asi, parem kui tomtom

Noh see sõltub - jah kaart on täpsem, kui TomTom i oma, aga see ka ainult aja küsimus. Ülejäänud kõik on Tomil parem - kaardi kujundus, käsklused ja aparaadi töö.

Carmin on jube uimane ja kaardi sirvimine, nagu vana arvutiga regio kaardi vaatamine. Käsklused oleks nagu eesi keeles, aa pole ka...."üks sada viiskümmend meeter pärast keera parem"...

Minged käändeid kasutada ei oska, tomtom seetõttu aga väga hästi.

Seega, kui tuleb tomile uus detailne kaart, siis see igal juhul etem, kui Carmin.

Endal mõlemad olemas, nii tomtom go 720, kui ka carmini Navi - mul see carmin, millel ka GPS peal on, see vähemalt on asjalik asi juures, mida tomtomil pole
Vasta
#6
Kas tomtom-ile pole siis kaarte saada?Mul on küll olemas igast jama.Ja Garmin pani ikka vahel puusse.Aga tomtom ei eksinud kordagi(lätis.Leedus,poolas,Saksamaal,Belgias,Hollandis,Luxenbourgis,Prantsusmaal,Hispaanias.Prantsusmaal lõikasime pea kõik maksustatud teed vahelt ja polnud eriline ring mingi 2 tundi kuskil.Ja nägi ilusaid kohti.Tagasi tulime mööda kiirteed.
Tasus ära kuna prantsusmaal teemaksud julmad,seeest teed ka korras ja igast peatuskohti palju kus saab puhata ja vett jne isegi muusika mängis.
aga Prantslased need ei oska krammi eest ka sõita.Saksamaal kiirteel 3 rida 2 vasakpoolset rida tühjad.Prantsusmaal 4 rida ja kuskil sõita ei olnud jubedad ummikud vahel istusime 40 minutit ühe koha peal.
Läks juba teiseks teemaks ära.
Vasta
#7
toots77 Kirjutas:Kas tomtom-ile pole siis kaarte saada?Mul on küll olemas igast jama.Ja Garmin pani ikka vahel puusse.Aga tomtom ei eksinud kordagi(lätis.Leedus,poolas,Saksamaal,Belgias,Hollandis,Luxenbourgis,Prantsusmaal,Hispaanias.

On ikka, aga lihtsalt eesti pole nii täpne, kui Garminil
Vasta
#8
Kasutan TomTomi päris palju töötab eesti hästi kuid omab mõningaid vigasi.
Kõige rohkem on meelde jäänud see et kui minna Mõigust Tartu poole siis TomTom saadab sind sinna läbi vana Tartu maante, Põrguvälja tee ja siis ringipealt tagasi Tartu maanteele. Muutub ka tüütavaks see et vanad kiiruse piirangud on siisse jäätud ja kui ületad kiirust natukene rohkem kui 5km/h siis teeb mingeid nõmedaid helinadi ja seda ka osadel ristmikel mis maanteel.
Tartus sõita Tom Tomi käsul veidi harjumatu ja eba selge, Tallinas suht norm ei tunnista kõiki ühesuunalisi tänavaid. Muidu igati ok parem kui kaarti lugeda.
Vasta
#9
Eestis vaja seda ainult Tallinnas kui tahad kuskile täpsele aadressile jõuda.
Eesti lihtsalt nii väike.Kõik teed viivad kuhugi ja näeb ilusat eesti loodust.Kütet hoiab kokku,aga ega ma seci kütte kokkuhoiuks ei ostnudSmile
Vasta
#10
Indrek Kirjutas:Endal mõlemad olemas, nii tomtom go 720, kui ka carmini Navi - mul see carmin, millel ka GPS peal on, see vähemalt on asjalik asi juures, mida tomtomil pole
kuidas töötab navi ilma GPS'ta? Icon_eek
Vasta
#11
marek Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Endal mõlemad olemas, nii tomtom go 720, kui ka carmini Navi - mul see carmin, millel ka GPS peal on, see vähemalt on asjalik asi juures, mida tomtomil pole
kuidas töötab navi ilma GPS'ta? Icon_eek

Noh mõtlesin just seda, et enamustel naviseadmetel on ainult navigatsioon - st. et navigeerib - ütleb, kuhu minna jne, aga sellel vist oli 5 seera Garmin, sellel on nagu tavaline matkaja GPS lisaks juures, mida teistel üldjuhul ei ole.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mersude kvaliteet MAV 21 2,613 09-02-2022, 10:57 PM
Viimane postitus: kaupo51
  DTP kvaliteet kpokyc 2 2,142 29-09-2010, 03:19 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Kiirustajate vahelevõtmine on peen tehniline töö priis 21 14,460 09-10-2009, 09:34 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne