Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz S 500L (140)
#21
mina olen ka alati selle poolt olnud et pigem kallim kui odav raibe, millesse tuleb korralikult sisse taguda et Sõidukorras masin saada...
Vasta
#22
Ma arvan, et W140 on sõitmise, mitte putitamise auto. Küll aasta-paarikümne pärast vb muutub pühapäeva/putitamise autoks.
Vasta
#23
[Pilt: 11893831.jpg]

Ma ei saa aru, kuidas saab üldse mõtesse üldse tulla sellise kapotialusga autot vaatama minna...
Isegi parima tahtmise juures mitte...
Kurb, mida inimesed muidugi teha suudavad...

Ja need, mis on 30-40 000 müügis, ei ole mitte odavaalt müügis olevad autod, vaid oma hinda väärt autod.
Vasta
#24
Kuram minu aurst hakkab see 140 teema jumala käest minema. jumal tänatud et oma jagu sai maha müüdud.Hea auto oli.
Vasta
#25
Tõnn, vaata veidi foorumis ringi, õpi seda kasutama. Posti saab ka muuta. Ei pea uut posti tegema, kui pole miskit olulist lisada.

Mida sa üldse viitad siia 1-gen odavama otsa ronte? Kaltsu sisu, jumal teab, mis tehnilises seisus. Sõber/müüja ütleb alati, et auto on 100% heas korras.
Janno rääkis täpselt ära, miks just see auto. Miks selline aasta jne.
Sina ikka pakud neid mõttetuid künasid.
Arulage. Ja jutud veel porschedest ja ferraridest.....oehhh.
Vasta
#26
No kui 35 kiloga saab siis osta üks enam-vähem korralik ning mingi 35 kilone raibe varuosadeks ka juurde
Vasta
#27
hents99 Kirjutas:Mida sa üldse viitad siia 1-gen odavama otsa ronte? Kaltsu sisu, jumal teab, mis tehnilises seisus. Sõber/müüja ütleb alati, et auto on 100% heas korras.
Janno rääkis täpselt ära, miks just see auto. Miks selline aasta jne.
Sina ikka pakud neid mõttetuid künasid.
Arulage. Ja jutud veel porschedest ja ferraridest.....oehhh.

Lõpuks üks kes saab pihta, mida olen tahtnud ja mis on mureks!
Aga üldiselt väga pole targemaks saanud ja minu poolest võib teema lõpetada...ootan teisipäevani ära, kui ära ei osteta, siis ajan asja edasi...
Kui keegi muidugi on tallinna poolt nõus aitama auto ülevaatamisega oleks väga tänulik!
Muidu lähen vaatan ja, kui võimalik ostan ära, kui muidugi midagi otseselt silma ei jää...eks näis kas käsi kullas w ....mullas!
Ei ole sellist raha, et osta kohe endale perfektne auto ja sellelgi on omad vead ja head, kellele meeldib kellele mitte ja mulle meeldib ning mina oleks loll kes ostaks selle kohe ära!
Vasta
#28
Laupäeval HotPapaga võtsime müüjaga ühendust, et kokku saada. Ei saanud kokku kuna auto oli paranduses ja ennem pimedat tagasi ei tulevat. Nagu näete ka hind on tõusnud suurusjärk 20 tuhat, muidugi vaevalt et nüüd palju parem sai.
Vasta
#29
Miks peaks just arvama et hull kappremont tehtud.Sa üldse kursis oled palju sellisel masinal möned olulised detailid maksavad .Omanud sellist isendit tean et 30 kilo remondipeale pole mingi küsimus.Millest enamuse moodustab mingi oluline detail ma ei räägi siin silla kuluosadest mida jah odavalt b osa saab .on ka selliseid osasid mis maksavad päris kobedasti.
Vasta
#30
siimruz Kirjutas:Sa üldse kursis oled palju sellisel masinal möned olulised detailid maksavad

Peaks teadma, kuigi jutust eriti aru pole saada. Nimelt Tõnn ja MBw140 peaksid sama isik olema, kui neil just kahepeale üks arvuti pole Badgrin IP aadress sama.
Vasta
#31
Karl Kirjutas:Peaks teadma, kuigi jutust eriti aru pole saada. Nimelt Tõnn ja MBw140 peaksid sama isik olema, kui neil just kahepeale üks arvuti pole Badgrin IP aadress sama.
äkki kahestunud isik? mõlemal w140 ja huvituvad kulturismist? Unibrow
Vasta
#32
Icon_biggrin
Heh, vaatasingi, et MBw140 on ära kadunud, aga õnneks uus w140-odavaimad-on-parimad Tõnni näol olemas.
Vasta
#33
Nii, eile sai siis auto ise üle vaadatud ja see nahksisu tegi visuaalselt istmed palju kitsamaks aga rool vähemalt on ilusam, kui piltidel.
Vigadest, siis: tagakettad ja see vaakumpump, puudu oli ka parema poole poritiiva lai küljeliist! Aga selle pidi esmapäevaks sebima!  Salong oli muidu korras ja autoga vähemalt omaniku jutu järgi enam ei sõideta ja sellepärast ei taha ta ka osta seda pumpa...ei taha enam raha matta! Talverehve pole ja tagumised rehvid ka otsas...esimesed kestavad ilusti ühe suve!
Kapotialt oli korralik ja puhas aga klapikambrikaante otsadest lekkis väga õrnalt õli!
Ette oli pandud uued kettad! Rohkemat eriti kohapeal uurida ei saanud.
Omaniku sõnul oli käinud just hoolduses ja vahetatud kõik õlid jm, kui küsisin kus kohas tehti, siis hakkas keerutama, et kusagil lasnamäel Mercedes-Benz firmas ja lõpuks ütles, et aga tsekk on olemas summaga...
Natuke kahtlane siiski, kui just minut kaks ennem ütles, et pumpa ei taha osta, sest ei kasuta autot ja ei taha raha matta aga hoolduse võib teha... Hinnaga ka enam ei kauple ja soodukat pole, et nüüd on mingid pokkeri tegelased tal ostjateks ja hommikul oleks juba ära ostnud aga tekkisid probleemid raha üle kandmisega...et liiga suur summa! Üldiselt paras jutupaunik oli ja eriti ei viitsinud midagi küsidagi, sest kui pooltki juttu uskuda, siis saaks ka petta aga endale auto ikkagi meeldis aga see summa liig selle eest...samuti liig ka minu rahakotile!  Järgmine nädal pidin omanikuga ühendust võtma ja, siis paistab, mis saab....kui tekib variant see ära osta, siis ka ostan, sest olenematta kõigest oli selle autoga kohe selline õige tunne, et see on see õige auto!
Vasta
#34
MBw140 Kirjutas:aga miks sa Karli oma ei osta tal ka 500 sel müügis oli ju ja must


See vist parim lause siin foorumis mida sa kirjutanud oledRolleyes

Peaks nõustuma, soovitan ka VÕRDLUSEKS Karli selli üle kaeda, see ei tee ju paha? Sest liising + intress + kasko või mõni väikelaen või soovilaen....mis tuleb lõpuks odavam?

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=10072&page=1


Ja üldse, sellise kahtlase jutuga tüüpide käest auto ostmine on suur risk, ma ei usuks mitte ühtegi sõna, kõik tahavad millestki lahti saada peedivad sind nii ära, et jäädki uskuma.
Vasta
#35
jannomb Kirjutas:Jäi ootamatult silma selline auto: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

See ju vana ära läbustatud ront. Aastaid tagasi käis pidevalt kiirendusvõistlustel. Mingid vene noored vist möllasid sellega. Vabandan, kui eksin.
Kui tahad odavalt suurt luksusautot, soovitaksin hoopis bmw 740 või 750 vaadata. Neid läheb rohkem puusse ja varuosi kergem saada. Peale selle on MB'st suts teravamad. Mercedes-Benz remont ei ole odav, peale selle pädevatest kohtadest on ka suht puudus. Mõlemi puhul kehtib igatahes fakt, et iga 10 kilo mis ostes kokku hoiad, paned kahekordselt sisse tagasi. Kui sa just ei kasuta oma tavapäraseid remondiviiseSmile
Vasta
#36
jannomb Kirjutas:  Järgmine nädal pidin omanikuga ühendust võtma ja, siis paistab, mis saab....kui tekib variant see ära osta, siis ka ostan, sest olenematta kõigest oli selle autoga kohe selline õige tunne, et see on see õige auto!

Katsu korraks rahulikult maha istuda, võta valge paber ette, uuri välja kui palju täpselt maksavad varuosad mida esmalt tarvis läeb ja mida ka plaaniksid nö omal autol välja vahetada või remmida. Löö kõik kokku, ostuhind, tööde teenus, jublakad ja vaata mis tulemus on. Eksole, ehk ikka ei ole see unistus enam nii sinine nagu momendil paistab. Eufooriahood lõpevad teinekord jubeda hävinguga, seda enam et pead alustama liisinguga ja pole raha isegi välja osta (mitte halvustavas mõttes).
Vasta
#37
vabandan, väga sarnased jah.
Vasta
#38
MBw140 Kirjutas:
MAV Kirjutas:
jannomb Kirjutas:Jäi ootamatult silma selline auto: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

See ju vana ära läbustatud ront. Aastaid tagasi käis pidevalt kiirendusvõistlustel. Mingid vene noored vist möllasid sellega. Vabandan, kui eksin.
Kui tahad odavalt suurt luksusautot, soovitaksin hoopis bmw 740 või 750 vaadata. Neid läheb rohkem puusse ja varuosi kergem saada. Peale selle on MB'st suts teravamad. Mercedes-Benz remont ei ole odav, peale selle pädevatest kohtadest on ka suht puudus. Mõlemi puhul kehtib igatahes fakt, et iga 10 kilo mis ostes kokku hoiad, paned kahekordselt sisse tagasi. Kui sa just ei kasuta oma tavapäraseid remondiviiseSmile
väga sarnane sellele: http://www.carrating.org/car.php?2129
äkki seda mõtlesid?

Autol nubrid erinevad !
See lasti suht pilbasteks, mootorisse tekkis väike kolks
ja esistange pilpasteks.
Auto oli isegi müügis mingi aeg 45kilo eest.
Autod on kuidagi liiga sarnased ! kas keegi äkki on vaadanud
win:koodi olemasolu müüdava auto raamil ?  lähevad ikka kokku
paberitel olevatega ? 464 MCR olevat autot ark andmtel pole enam olemas ?
Vasta
#39
Ma ise nägin neid pilte carratingus ammu ja usun ka, et sama autoga tegu...see sisu ja kõik muu nagu liialt sarnane, aint veljed ja number erinevad...
Vasta
#40
Kui tegu sama autoga siis milleks seda osta...autol pole enam hingelist väärtust, kiirendustel peedistatud jumal teab, mis selle autoga tehtud ja katsetatud on, salongis igast läbud läbi käinud....mina sellises autoks end mugavalt ei tunneks. Aga eks ise pead otsustama, ma ikkagi väga soovitaks võtta ikka Mercedes-Benz.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz CLA 180 1.6 90kW torukas 6 725 13-04-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 441 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,269 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
  Otsin korraliku Mercedes-Benz(Vito või Viano). MTA 0 1,286 15-06-2021, 07:54 PM
Viimane postitus: MTA
  Mercedes-Benz S 400 HYBRID 3.5 205kW Ostuabi Raiki 5 4,099 12-08-2019, 08:50 PM
Viimane postitus: väikemees
  Mercedes-Benz S 500 5.5 285kW Even88 0 1,803 07-07-2019, 12:58 PM
Viimane postitus: Even88
  C124 Mercedes-Benz 230 CE müügis KalevE 26 14,059 20-03-2019, 02:52 PM
Viimane postitus: Priit
  Mercedes-Benz S 350 3.5 110kW Treufeldt 17 13,848 07-04-2018, 09:16 AM
Viimane postitus: pikkvint
  Mercedes-Benz GL 450 AMG Styling 4matic 4.0 CDI 225kW UHO 4 5,503 21-12-2017, 04:30 PM
Viimane postitus: v6sa
Big Grin Mercedes-Benz C 200 2.0 120kW uduvere 0 2,687 02-09-2017, 01:49 PM
Viimane postitus: uduvere



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne