Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz S 500L (140)
#1
Jäi ootamatult silma selline auto: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kunagi, kui veel suht põnn olin sai seda nähtud ja just sellest autost sai esimene reaalne unistuste auto ja nüüd müügis aga kahtlaselt odav!? Vigadest pidi olema kompressor, selle keskluku jm jaoks õhtal aga mida see veel juhib peale keskluku?
Keegi teab selle kohta äkki midagi?
Vasta
#2
Piltide järgi julgen oletada,et see mootor on tihti ülekeenud.Roostesed jäljed mootoril ja kaltsunutsak paisupaagi peal.Kui oled huviline siis vii auto silberisse ja saad kõige mustema stsenaariumi teada mis ei pruugi muidugi õige olla.Või katsu saada Suur-Sõjamäe teel Imrega kokkuleppele ja las vaatab üle.
Hind on väga ahvatlev aga osalt võib see olla tingitud ka punase/musta kirjust salongist ja teine osa on majandus surutisel:Smile)
Vasta
#3
Ahjaa see ei ole mitte kompressor vaid vaakumpump ja see juhib kogu vaakumit näit.tulede reg.,salongi soojendus klapid jne .Ilma vaakumpumbata on asi täielik jama.Kasut.pump on minul pakkuda 3000.- ja uus 6500.-
Vasta
#4
Mulle just tookord jäid silma need amg veljed, pikk kere, must värv ja salong... Jättis sellise kustumatu ja unustamatu mulje, et kui kunagi peaks endale 140-ne ostma siis ainult sellise! See sai ainukeseks ja kõige ilusamaks versiooniks 140-st minu silmis... Ok salong oleks maitseasi ja originaalvärvid ka sobivad aga see versioon minu arust super va roolIcon_sad!
Mulle jäi see kogematta silma alles nüüd, sest vaja uus auto osta ja nagu kõikide oma autodega, siis mida suurem ja võimsam seda parem...ei meeldi väiksed punnid! Valikus olid e38 ja uuem jag jne aga 140 ei kuulunud sinna, kuna need mis meeldivad nende hind juba suurem kui uuemal S-il...kuni nägin seda musta!

Sorry ise mõtlesin ka vaakumpumpa aga omanik jahus kompressorist ja kuna pole sellega kokku puutunud, siis jah...
Seda tean, et see tuleb kohe uus v kasutatud panna ja poleks probleem ja see odo kerimine ei häiri mind...selles olin kohe suht kindel et see jama aga ülekeemine on asi, mis ehmatab!
Jama see, et ise Võrus ja, kui hakata seda asja ajama, siis peaks end paariks kolmeks päevaks tallinna viima aga see vägagi keerulineIcon_sad, sellepärast ka siia teema, et keegi äkki teab midagi sellest!
Selle hinnaga saaks ka praegu kätte , kuigi mainis, et teisipäev tuleb üks tipsi pärnust ostama, jutt vale või õige ei tea...
Vasta
#5
S-klass ju tegelt võikski olla al. V8...ise vaatasin ka kogemata korra S280 aga õnneks mõistus tuli koju, selline mootor jääb ikka lahjaks kui tühimass on 2000kg. Endal mul 4,2 ja see juba enam-vähem.
PS! bensu hind ka ainult langebSmile
Vasta
#6
Suure mootoriga auto ei tähenda kohe, et peab rallitamiseks ostma! Paraku on mul põhimõtte juba väiksest peale, et mida suurem auto seda suurem peab olema ka mootor, kindlasti on 2,8 ka ok mootor aga not for me! Paraku on teema selline, et kõike raha pole ja vaja osta nii, et saaks ka liisingu võtta ja see 600 on päris ok aga liiga kallis ja vana muidu ostaks hoopis Karli sel-i ära!
Kuna pole ainuke auto peres, siis ei koti ka bensuarved, kui tuleb kitsas kätte saab alati natuke lahjema autoga sõitaNod! Päevaga käib ära, kui ostma lähen aga veel uurida aeg silberisse, siis seal ära käia, siis liisingus ja sellel pole ka talverehve, õnneks mul teised veljed olemas aga rehve poleThumbsdown
Pealegi ei saa ennem igaksjuhuks rehve ka valmis osta jne...kõige peale kulub aega, ei ole nii, et suts linna ja minema!
Vasta
#7
see auto juba müügis kuskil pool aastat ja kunagi oli see müügis kuskil 50000kr(vajas mingit remonti, mida ei mäleta enam), kuid samas ei ole ise näinud ega oska midagi täpsemalt öelda.
Ise oman on samasugune, kuid 4,2L ja normaalselt sõites kütusekulu linnas kuskil 16L/100km.
Vasta
#8
Tõnn Kirjutas:püssi tahad osta sportauto parem. minuarust 3,2 oli ka jube püss. minuarust pole siuke auto rallitamiseks...
lada kõrval on tõesti 3,2 püss, 9s vs 13s Badgrin

kindlasti saaks sellele mingi w123 200D ka imre juures vahele aretada...

sry, OT.
Vasta
#9
Tõnn Kirjutas:mis sekundeid sa loed? kas sellist ss klassi ostate siis kiirendusvõistluseks ja võtate aega mitmesekundiga liigub? miks mitte porche või ferrari osta?
kamoon, see oli näide sinu PÜSSIST. sina ju hakkasid kohe "sekundeid" lugema, et 3,2 on hirmus püss.
Vasta
#10
ära saa valesti aru, kui mul on vaja kihutamiseks autot siis loomulikult ma ei ostaks S-klassi...lihtsalt sõidan väga palju mööda mnt. ja seal on suure mootori eelis selgelt tuntav, kui on vaja kiiresti ja turvaliselt mööduda eesliiklevast sõidukist.
Aga no eks igaüks ostab vastavalt oma vajadustele ja võimalustele!
Vasta
#11
Liisingusse saab autot, mis liisingperioodi lõppedes pole vanem, kui 15a, seega selle saab max 3 aastaks, kui see 96a auto on aga see selleks!
Bensukulu ei ole küll mõtet vaadata, kui sellist autot osta ja endal pole vahet, bensiin niigi odav, seda lihtsalt peab raiskama!
Mõtetu vaidlus milline mootor see õige on! Elu ise aga on näidanud, et suurel autol peab olema suur mootor, sest muidu autotootjad ei paneks lipulaevadele nii võimsaid asju vahele ja inimesed ei ostaks neid ju...
Täitsa lõpp, nii kaua müügis juba...kahju oleks ennem leidnud aga oleks on oleks...
Päris kõvat remonti võis vajada, kui hind 50k oli...võis täitsa olla nagu ennem kirjutati, et mootor keema lastud!

Ok tänud vastuste eest ja eks näis, mis saab, pank tegi ka suht haige pakkumise aga, kui teisipäev ära ei osteta, siis vaatan ikkagi edasi, mis saab, minu silmis lihtsalt liiga ilus autoIcon_redface
Vasta
#12
4506,9 Kirjutas:Piltide järgi julgen oletada,et see mootor on tihti ülekeenud.Roostesed jäljed mootoril ja kaltsunutsak paisupaagi peal.Kui oled huviline siis vii auto silberisse ja saad kõige mustema stsenaariumi teada mis ei pruugi muidugi õige olla.Või katsu saada Suur-Sõjamäe teel Imrega kokkuleppele ja las vaatab üle.
Hind on väga ahvatlev aga osalt võib see olla tingitud ka punase/musta kirjust salongist ja teine osa on majandus surutisel:Smile)

Ei ole sinuga nõus. Paisupaagi peal on tõenäoliselt tule kate ning mootor on lakitud ja see on ära kärssanud (tüüpiline türklaste töö).

Aga potensiaalsele autoostjale - kui sa räägid et liisingusse või laenuga, siis seda ma ütlen et sa nii rikas ei ole, et sellist 140 kere autot remontida. Ehk minu soovitus osta pigem kallim pill ja mis on tõsiselt rohkem korras. Mingi 30 kilo läheb päris hetkega kui miski asi jebima hakkab - usu. Kui soovid lihtsalt retsimiseks ja niiöelda reede õhtuseks joomaks mingit saani siis võta muidugi kõige odavam.

Mootori variant - see sama teema mis naiste puhul rindade suurusega Smile
600 ja korraliku 500 vahe on väikene. Kuid seda ainult siis kui lapatsi põhja lööd ja tõsiselt piinad. Niiöelda korraks pedalit vajutades jääb 500 ikka kõvasti maha ja alla 4000 eriti ei elagi, seevastu 600 kukub kohe ikka täiega rebima. Aga oh V12 ....

Aga seda võin sulle öelda, et alati jääb pill lahjaks. Alguse on 500 äge, siis vaatad et krt ainult 600 kisub ja lõpus mõtled et seegi on puu taga.

Aga selles suhtes Silberis on auto ülevaatus mingi 1000+ krooni ja selle eest saad diagnostika (mitte veaotsing), sillad puksid jne.
Vasta
#13
Kui vaadata, kui rikas ma olen, siis tegelt soovitaks endal südamest jala käia aga....olen omanud päris mitut jaguari jm marki masinat, mis on olnud ilmselgelt üle minu rahakoti aga olen ikkagi toime tulnud nii remondi ja kõige muuga... Tean väga hästi, et üks asi on lux auto osta, teine asi seda üleval pidada! Tunnistan, et pole kallima jaoks raha ja teema algusesse tagasi, siis meeldib just see konkreetne auto! Liisinguga jätan endale ka väikse tagavara kuna ükskõik, mis on või pole auto juures eelnevalt tehtud on minul kujunenud põhimõtte "ise tehtud, hästi tehtud" ja sellepärast olen plaaninud ka kõikvõimalikud vidinad üle kontrollida ja korraliku hoolduse teha olenematta sellest, mida omanik räägib!
Ei otsi autot retsimiseks ega reedeõhtuseks läbuks kuna olen karsklane ja ei käi ka kusagil tibisid jahtimas ega kiirendustel! Pealegi tahan autot osta papsiga kahe peale!
Kuna igapäeva sõiduks muid autosid piisavalt, siis see rohkem pühapäeva sõiduks ja teemas üritasingi selgust saada, et kuidas võiks mootor ja kast vastu pidada, sest sillaosad on kallid aga sillaosasid saab vahetada aegamööda...mootori ja kastiga on kõige hullem, kui seal midagi juhtub on kulud väga suured ja siis olen tõesti lõhki ja sellepärast ka kardan natuke...
Vasta
#14
ma isiklikult pakun, et kuna Sa nii kaugel, siis võiks keegi teadja minna seda autot ise üle kiikama. Saab ju enam-vähem kindlaks teha, kas ta hetkel ka keemisaldis on Nod või on see viga eemaldatud.
see on minu tagasihoidlik arvamus.
Vasta
#15
Aga miks mitte vaadata orginaalseisus W140? Mulle isiklikult see sisu eriti peale ei lähe ning kui võtta auto pühapäeva sõitudeks siis võiks ka sellega pühapäeval sõitmas ka käia, siin ma aga arvan, et enamus ajast ta seisaks sul garaazis...Ei pruugi nii juhtuda, kuid alati tuleb asjale kriitilise pilguga läheneda.

Minu soovitus, oota veel paar kuud ja siis tuleb kindlasti paremaid pakkumisi.
Vasta
#16
HotPapa Kirjutas:Aga miks mitte vaadata orginaalseisus W140? Mulle isiklikult see sisu eriti peale ei lähe ning kui võtta auto pühapäeva sõitudeks siis võiks ka sellega pühapäeval sõitmas ka käia, siin ma aga arvan, et enamus ajast ta seisaks sul garaazis...Ei pruugi nii juhtuda, kuid alati tuleb asjale kriitilise pilguga läheneda.

Minu soovitus, oota veel paar kuud ja siis tuleb kindlasti paremaid pakkumisi.
täpselt minu mõte... Smile
Vasta
#17
Probleem selles, et pean kindlasti liisinguga võtma ja, kui praegugi pole suurt millegi vahel valida...siis paari kuuga vaevalt hinnad nii kukuvad, kuna vaatan tegelt 140-ne viimaseid tootmisaastaid ainult! Pealegi on tingimused millisena mulle 140 meeldib (pikk kere, must värv ja ainult kas must nahk või siis see, amg veljed ka aga need saab muidugi hiljem juurde osta õnne korral). Probleem aga selles, et rahakott ei võimalda valida ja praegu ainuke variant see must, mis vastab kõikidele tingimustele aga hinna poolest kahtlane...
Kui nüüd mõelda, et võiksin natuke suurema summa panna autole, siis vabandan, et pole piisav Mercedes-Benz fänn aga, siis otsiks juba e38il-i! Pühapäeva sõitudeks on tegelt kõik autod, sest mul paps kaks nädalat ära ja siis kaks nädalat kodu aga vanust kah juba piisavalt, et suurt rohkem ei sõida, kui aegajalt poodi vb ka mujale! Kui ma aga kõikidega sõidan, siis tulebki nädalas vast paar korda...
Vasta
#18
Camoon sõidukorras! 30-40k eest saad invaliidi paberitega w140'e, see et kolme rattaga hauas ei tähenda küll sõidukorda.

Edit: aga eks igaühel on oma arusaam sõidukorrast...
Vasta
#19
40 tuh "korras" W140 võib leiduda küll. Majanduslangus on selle asja nimi. Aasta ei ole siis loomulikult kõige viimasem tootmis aasta.

Kõige lihtsam näide:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...abNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...abNumber=1


Nende seisukord on kindlasti küsitav aga siiski.
Vasta
#20
Imelik, et üks W140 fänn pole siia kirjutanud, kuidas on turu seis ja mis hinnaga võiks või peaks S`i müüma.

Pelle, sinu ja minu arusaamad lähevad kaarega mööda, aga on ka igasugu arvamusi. (kuidagi imelik lause aga Pelle, ma tahtsin öelda, et minu arusaamad on sinu omadega väga sarnased )

Huvitav ongi see, et autol ja autol on vahe.
Mul on olnud "kuus", mis maksis vist ca 15k, see oli mõni aasta tagasi, kus rahaväärtus polnd niipalju langend jne. Nüüd on mul kuus, mida eriti 15k maksvaga ei võrdleks. Aga kes võrdleb autosid nime nimega ja mudelit mudeliga.....nojah.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz CLA 180 1.6 90kW torukas 6 725 13-04-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 441 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,269 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
  Otsin korraliku Mercedes-Benz(Vito või Viano). MTA 0 1,286 15-06-2021, 07:54 PM
Viimane postitus: MTA
  Mercedes-Benz S 400 HYBRID 3.5 205kW Ostuabi Raiki 5 4,099 12-08-2019, 08:50 PM
Viimane postitus: väikemees
  Mercedes-Benz S 500 5.5 285kW Even88 0 1,803 07-07-2019, 12:58 PM
Viimane postitus: Even88
  C124 Mercedes-Benz 230 CE müügis KalevE 26 14,059 20-03-2019, 02:52 PM
Viimane postitus: Priit
  Mercedes-Benz S 350 3.5 110kW Treufeldt 17 13,848 07-04-2018, 09:16 AM
Viimane postitus: pikkvint
  Mercedes-Benz GL 450 AMG Styling 4matic 4.0 CDI 225kW UHO 4 5,503 21-12-2017, 04:30 PM
Viimane postitus: v6sa
Big Grin Mercedes-Benz C 200 2.0 120kW uduvere 0 2,687 02-09-2017, 01:49 PM
Viimane postitus: uduvere



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne