Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.3; 2.6; 3.0 - mis hinnaga
#1
Et palju siis maksaks 2.3 mootor kutsikale....ja kui praegu on 2.0 vahel siis kui palju tuleb ringi teha midagi.....kas 4 käiguline automaatkast sobib jne jne.
Kas üldse on lootust leida kobedat mootorit, või on see väga keeruline.
Vasta
#2
mõtled 2.3-16V mootorit? suht raske on leida...
...
Vasta
#3
Andres Kirjutas:mõtled 2.3-16V mootorit? suht raske on leida...
aga kuidas oleks lood 2.6-ga?
aga arvatavasti vist mootoritega head lood pole kui nii tahaks osta kogu krempli:confusedangry:
Vasta
#4
2.6 ei ole päris mootor. 300-24V või 3.2 (mõlemad 162kw) võtavad sama palju kütust kui sie 2.6 aga lähevad tunduvalt paremini edasi... sellist üleminekut on ikka tehtud. aga ATM kast on kole kallis. Ehk isegi kallim kui mootor ise. Seega manuaal oleks vist parem lahendus hinna koha pealt. Muidugi peab õige manuaal olema, muidu venitab 320nm selle lihtsalt pooleks.
...
Vasta
#5
kas selline jurakas kolme- ja kolmekomakahene mahuks kenasti ära siis kutsu kapotialla?? Aga Hinnad? Moto ja käigukast? Sellised projektid muidugi ei küsi kui paks rahakott onSmile aga võiks umbkaudu teadjamad panna siia mingi mootori hinna panna, saaks pildi ette.
Vasta
#6
Et umbes vajalik lahendus sulel 2,6 mootori panekuks kuskil 6k krooni.
Vasta
#7
ei soovitaks absoluutselt.
...
Vasta
#8
Andres Kirjutas:ei soovitaks absoluutselt.

Et kas sul kogemusi härra ANDRES

Et pole nagu sinu väga otsustada mida teine mees soovib . . . et kui sulle ei meeldi siis pea seda nagu igal pool väljendama ja foorumit risustama.
Vasta
#9
kas sa Andres ei soovita 2.6-te või üldse ei soovita midagi?
Vasta
#10
Arvan et sul madis kõige lihtsam 2,3 peale panna. Kõige vähem vaeva ja raha kulu.

Peaks lähipäevil tulema üks 2,3. Hinnaskaala 4 k kandis.
Vasta
#11
kas see 2.3 korralik?mis tulekul?
Vasta
#12
Madis Kirjutas:kas selline jurakas kolme- ja kolmekomakahene mahuks kenasti ära siis kutsu kapotialla?? Aga Hinnad? Moto ja käigukast? Sellised projektid muidugi ei küsi kui paks rahakott onSmile aga võiks umbkaudu teadjamad panna siia mingi mootori hinna panna, saaks pildi ette.
V8 küll mahub
Vasta
#13
Truck Kirjutas:
Andres Kirjutas:ei soovitaks absoluutselt.

Et kas sul kogemusi härra ANDRES

Et pole nagu sinu väga otsustada mida teine mees soovib . . . et kui sulle ei meeldi siis pea seda nagu igal pool väljendama ja foorumit risustama.

kas mina otsustan kellegi eest? väidan, et võin soovitada mida iganes ma heaks pean.

ning kõik kes kunagi 2.6 motot omanud on ja kellega ma rääkinud on on väitnud, et tegu on äärmiselt mõttetu mootoriga, mis sööb tohutult bensiini ja ei lähe vastavalt edasi.

mony foorumist
aare hort autost
keegi klubist rääkis veel
...
Vasta
#14
Andres Kirjutas:
Truck Kirjutas:
Andres Kirjutas:ei soovitaks absoluutselt.

Et kas sul kogemusi  härra ANDRES

Et pole nagu sinu väga otsustada mida teine mees soovib . . . et kui sulle ei meeldi siis pea seda nagu igal pool väljendama ja foorumit risustama.

kas mina otsustan kellegi eest? väidan, et võin soovitada mida iganes ma heaks pean.

ning kõik kes kunagi 2.6 motot omanud on ja kellega ma rääkinud on on väitnud, et tegu on äärmiselt mõttetu mootoriga, mis sööb tohutult bensiini ja ei lähe vastavalt edasi.

mony foorumist
aare hort autost
keegi klubist rääkis veel

õige jutt - kui panna mootorit kutsikale lükka kolmene reas kuus:cool_rsvd:

väiksema vahega vahetus on siis mõttekas kui sul on olemasolev mootor peetis ja lihtsalt vaja midagi asemele.

Kui tahad performancet siis jäta 2,6 vahele - lisaks kehvale mineku/kütusekulu suhtele ka suht pipar.

Ütlen kohe ära, et kes mu soovitust laidavad kuna mulle sattus tõesti paras saan, siis mine küsi ükskõik kellelt (kasvõi kadaka imrelt) ning räägitakse sulle sama juttu!

Ja noh, trakk, vaevalt sul erilist probleemi tekib poisile kolmese leidmisel :cool_rsvd:
Vasta
#15
Truck kle, mis sa arvad mis võib olla M104 3.2 (93 lõpp 94a algus) hind? elektripoole pealt täiesti komplektne kuid ilma käimakastita?..võibolla oleks isegi pakkuda siuke asi...
Ma oleks ka selle poolt , et kui juba siis juba ning mingi 3+ liitrine kutsikale on hea. Sinna vahele on igast asju istutatud ...saksas isegi üks M119 Confusedhocked ja USAS mingi fordi v8.
2.6 on jah kahjuks siuke un-fuel-effency. Ei loomulikult, liigutab kenast ka see, kuid kui ehitada juba siis midagi vihast...omalgi mõtted keelesid/keerlevad lasteka ja ülme poweri ümber aga vbla jääb väikseks see masin natuke..

Vasta
#16
Truck kle, mis sa arvad mis võib olla M104 3.2 (93 lõpp 94a algus) hind? elektripoole pealt täiesti komplektne kuid ilma käimakastita?..võibolla oleks isegi pakkuda siuke asi...
Ma oleks ka selle poolt , et kui juba siis juba ning mingi 3+ liitrine kutsikale on hea. Sinna vahele on igast asju istutatud ...saksas isegi üks M119 Confusedhocked ja USAS mingi fordi v8.
2.6 on jah kahjuks siuke un-fuel-effency. Ei loomulikult, liigutab kenast ka see, kuid kui ehitada juba siis midagi vihast...omalgi mõtted keelesid/keerlevad lasteka ja ülme poweri ümber aga vbla jääb väikseks see masin natuke..

Vasta
#17
92S500 Kirjutas:Truck kle, mis sa arvad mis võib olla M104 3.2 (93 lõpp 94a algus) hind? elektripoole pealt täiesti komplektne kuid ilma käimakastita?..võibolla oleks isegi pakkuda siuke asi...
Ma oleks ka selle poolt , et kui juba siis juba ning mingi 3+ liitrine kutsikale on hea. Sinna vahele on igast asju istutatud ...saksas isegi üks M119 Confusedhocked ja USAS mingi fordi v8.
2.6 on jah kahjuks siuke un-fuel-effency. Ei loomulikult, liigutab kenast ka see, kuid kui ehitada juba siis midagi vihast...omalgi mõtted keelesid/keerlevad lasteka ja ülme poweri ümber aga vbla jääb väikseks see masin natuke..

Läbirääkimiste teema rohkem.

Hetkel 2.8 ja 3,2 pooles komplektsuses olemas.

Kui konkreetsem huvi saab alati midagi välja mõelda.
Vasta
#18
3.0 24v või 3.2 suht asjalik aga vaheleistutamis kulu kaa suur. arvan,et võib kokku maksma minna kuskil 50k elektroonika ja sillad jne. ringi ehitada. kunagi kodanik audiophile tegi sellisevariandi. osta parem kohe 190 3.0 amg praegu lätis vist veel müügis 5000.- www.autoplius.lt
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis plokiga tegemist W211 kapoti all? kasutajanimega 5 3,161 06-04-2019, 10:07 AM
Viimane postitus: kasutajanimega
  Mis õli käib punnsilma manuaal käigukasti ? W210, 2.2cdi, 2000a. MV85 5 3,637 08-01-2018, 05:35 PM
Viimane postitus: MV85
  W123: Mis muu mudeli sisu istub w123'le? anderander4 0 1,698 23-08-2017, 08:33 PM
Viimane postitus: anderander4
  Mis funktsioon sellel jubinal on W124. arcar 2 2,932 16-03-2017, 03:12 PM
Viimane postitus: arcar
  W211 320CDI utoopiline õlileke - mis asi see on? Pilt -Liitlane- 2 3,282 23-11-2016, 05:49 PM
Viimane postitus: Renka
  Kiire! Mis õli panna mb e290 td mootorisse? Lensment17 5 3,716 21-04-2016, 08:37 AM
Viimane postitus: turista
  Mis nupp see on ? MB w124 300D 191 krot 5 4,103 31-01-2016, 09:21 PM
Viimane postitus: Valgma
  [ MURE ] Mis asi se on? MB e 200 CDI Classic EW210 w0w 2 2,566 11-10-2015, 01:17 PM
Viimane postitus: w0w
  W 124 Mis võimsusega aku on õige ja hea? 3,0d 81 kw 92a vana-lõõts 31 21,682 21-05-2014, 08:40 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB 1997a. e290td probleem mootoriga ! mis kõige targem teha oleks ? sigivigi 9 5,633 13-06-2013, 10:18 AM
Viimane postitus: hannes_s



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne