Teema hinnang:
  • 8Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uuendamine
Otsisin ise sellist bbtagi nagu strikethrough.. tuleb välja et mybb'l on selline asi olemas täitsa! Seega tehes nimekirju, saad lihtsalt asju maha kriipsutada. Väike näide ka juurde:

Sooviksin saada selliseid lisasi:
lowrideri mehaanika + lisad
2x1000w subwooferid
1,000,000 EEK

Kood:
[b]Sooviksin saada selliseid lisasi:[/b]
lowrideri mehaanika + lisad
[s]2x1000w subwooferid[/s]
1,000,000 EEK

Et siis kes ei teadnud veel Smile Seda paraku editoris ei ole, kuid bb töötab.
Kui keegi eile märkas, siis tegin foorumile backupi ja mõtlesin lisada ühe funktsiooni. Nimelt siis, et kasutajad saaksid kaardi peal ennast ära märkida ja siis teistel oleks tore vaadata, et kus keegi elab. Paraku antud moodul oli veidi algeline, seega asi jäi ära. Siiski küsin üle, et paljudele see huvi pakub üldse?
Päris põnev oleks
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Ilmselt mitte paljudele. Enamus kustutab fotodel isegi auto reg. numbri ära.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Ni kui asi näitaks linnaosa, maakohtades asulat, mitte detailset aadressi, siis oleks jumet. Ega ma ka avalikult oma aadressi ei paneks, aga hea on teada, kus kandis keegi pesitseb, eriti kui tarvis asju ajada temaga.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Noh, kõik vast googlemapse teavad eksole. Seega oli just selline mõte, kuigi hetkel ma vaikselt mõtlen siin, et teeks oma kaardi Big Grin
Sest googlemapsil sa paned enda pinni pm inimese täpsusega kaardil ära ja see tõesti veidi paha. Kuid asi võiks olla linnadega. Mõte tuli just sealt, et klubilisi on palju ja väga huvitavaid inimesi.. paraku S ja E teemad on eraldi, seega näiteks minu teemad jansa48ga kokku ei lange. Mõtlesin, et kui inimesed märkavad puust ja punaselt, et ühest linnast, siis vb teevad väikesed kohtumised näiteks kusagil parklas jne jne.

Hetkel kujutan asja ette nii, et panen suuremad linnad ja asulad nimekirja + kaardile. Ja siis liikmed valivad lähima punkti endale (näiteks, mina pean lähimaks punktiks endale Tallinnat, kuigi elan 17km eemal.) Iseasi on nüüd see, et kuidas ma graafilise osa lahendaksin ja kas kaardil siis otseselt näod hakkavad olema. Kuid vähemalt, et kui vajutad Tallinna peale, siis näitaks nimekirja kasutajatest.

Ma ei ole muidugi kindel, kuidas seda mybb's tehaBig Grin Kuid enda CMSis oskan seda kindlasti. Eks näis, teeme üks samm korraga siis.
Testisin, ja hetkel mappe ei tule. Ma kardan, et see ei tule eriti hästi välja, kuna oleks liiga täpne. Mul on mõned ideed veel, kuid eks näis neid veidi tuleviku poole Smile
Auto ja kasutaja võiks olla seotud, profiilis ju koht "sinu sõiduk" ja seal järel siis kirjutad sinna oma auto mark mudel jne, see võiks olla link millele vajutades suunaks kohe kasutaja auto teemale. Ja mix mitte ka sama autode ajaloos, kui auto ära müüd siis ju teemat ära ei kustutata (vist?), et sealt saax ka kohe lingiga kunagise auto teemasse.
Muidugi igaühel pole oma auto(de)st teemat aga need, kellel on oleks huvitav kui auto teema ja profiil siduda.

Näiteks Hinnavaatluse foorumis näitab avatari pildi all "Asukoht:_____", selle võiks lisada vb, siis näed kohe teemat lugedes, mis kandi tegelastega tegu. Et eks igaüks ise otsustagu kui palju sinna kirjutada tahab, et kas talle piisab ainult kui märkida Tallinn või kui keegi soovib lisab veel näiteks Lasnamäe vms.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
See esimene idee on siit läbi käinud ja algatajaks olin ma ise, kuna tõesti tundub see väga loogiline lahendus. Paraku jäi asi siis seisma, kuna ma ei ole 100% kohanenud mybb ehitusega. Ma kindlasti teen selle asja ära varsti. Kahjuks küll autode ajalugu jääb kahtlaseks, kuid hetkelised autod hakkavad siis automaatselt huviliste ja klubiliste autode foorumist tulema.

Ma arvan, et hetkel on see avatari alune läinud liiga paljuks nagu ta on. Ma pakuksin välja mingiprofile popup lahenduse. Ehk kui üle nime või näiteks avatari lähed hiirega, siis näitab miniprofiili, milles oleks kirjas kõik tähtsad andmed. Usun, et selline lahendus on mybble juba tehtud ka ja installimiseks ei tohiks probleeme olla.
Avatari pildid on ju ainult liikmetel, siis saax üle nime liikudes nõnda olla. Huvilistel võix ka ju infot näidata.
Arvad, et see olex jama variant kui 1 rida lihtsalt lisada "Asukoht:__________" ?
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Jama ta kindlasti ei oleks. Kuid seal tuleb see probleem, et hakkab olema 5 erinevat rida informatsiooni. Ja juba hetkel on nii, et kui kirjutad kaks rida teksti + pealkiri + allkirja joon ja allkiri + ip aadressi värk, siis jääb mingi 5-7 rida tühjaks. Kui mõistad mis mõtlen. Samas, kõige informatsiooni ära kaotamine oleks jällegi kuidagi tühjus jne.. Ma otsin selle plugini mybble ja siis saab vajadusel asju ümber tõsta.
Hetkel kahjuks ei leia sellist asja. Kuid pakun lahenduseks välja, et vahetame liitunud rea asukoht reaga ära?!
(22-06-2010, 09:53 PM)Harry Kirjutas: Hetkel kahjuks ei leia sellist asja. Kuid pakun lahenduseks välja, et vahetame liitunud rea asukoht reaga ära?!
Olen poolt, või teine variant, et vahetaks maine parem asukohaga välja?
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Oeh, loomulikult ei leia ma mingit materjali antud teema kohta, seega hetkel veel ma ei tea, kuidas ja kust ma asukoha tõmmata saan.
Vabandan hilinemise pärast, kuid tehtud ta sai. Alguses jah tabasin matsu, kuid ei teadnud õiget rea-ID'd Big Grin Igatahes, liitumis kuupäev nähtav nüüd ainult profiilist ning postituste kõrval on asukoht.
Sai siis ka kohendatud üldist vasakut poolt, nüüd seal vähem ridu ja vb näeb ka veidi parem väljaSmile
Asukohal peaks mingi piirang peal olema, mitte nii nagu siin:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=19313&pid=132871#pid132871
Hetkel sai piirang pandud 15 tähemärgi peale, kuid paraku ei muuda ta vanu ära. Ma arvan, et teen selleks mingi scripti, kuid momendil ma seda teha ei jõua.
(23-07-2010, 11:30 PM)Harry Kirjutas: Hetkel sai piirang pandud 15 tähemärgi peale, kuid paraku ei muuda ta vanu ära. Ma arvan, et teen selleks mingi scripti, kuid momendil ma seda teha ei jõua.

No las olla see 15 siis, muudab need mõned üksikud ise käsitsi...
Kas pildipargist saab enda lisatud pilte ära ka kustutada?


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 72,034 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Foorumi müügimehed R129 64 165,965 12-10-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: KasVaru
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,727 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,083 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Häired foorumi töös indrek 66 50,221 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,739 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,716 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,890 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne